Similar lots by type
-
#144René De ConinckPeriod: 1907-1978
“Schoon Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat en gedateerd 1954 binnen de plaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. 29,5 x 45 cm -
#30Mirao
“Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. 27 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#108Jesper (?)
“Quelque part”; “ La gloire est un...” & “Etude”. Drie houtsnedes. Allen gesigneerd en gedateerd buiten de plaat. Artiestenproeven.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 18 x 14 cm -
#56
“De schapenhoeder”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 187/350 buiten de plaat.
“Le berger et son troupeau”. Lithographie. Signée et numérotée 187/350 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#23R. Bosschaert
Vijf kleine litho’s met betrekking tot zeevogels. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Cinq petites lithos représentant des oiseaux de la mer. Signées et numérotées hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 100/150 -
#81Colette CleerenPeriod: °1953
“Ontmoetingen met Claude van den Berge”. Ets en aquatint. Gesigneerd, gedateerd 1986 en genummerd 6/24
“Rencontres avec Claude van den Berge”. Eau-forte et aquatinte. Signée, datée 1986 et numérotée 6/24.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 44 cmEstimate: € 20/30 -
#98
Twee gravures, waarbij de eerste gesigneerd Herzl en de tweede gesigneerd Maimonides.
No longer availableOnline onlyDim. 23 x 18 & 26 x 20 cm -
#100Frans MasereelPeriod: 1889 -1972
“Fûr Seekranke” & “Straatzicht”. Twee houtsnedes. Beide gemonogrameerd in de plaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 13 x 11 cm -
#37Julien CelosPeriod: 1884- 1953
“Bruggetje”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 95/250(?)
“Petit Pont”. Une eau-forte. Signée et numérotée 95/250.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 32 x 36 cmEstimate: € 40/50 -
#60Albert SaverysPeriod: 1912 - 1987
“Winterlandschap aan de Leie”. Kleurenlitho door Hebbelinck. Genummerd 326/350 buiten de plaat.
“La Lys en hiver”. Litho en couleurs par Hebbelinck. Numérotée 326/350 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 47 x 62 cmEstimate: € 120/200 -
#142
Een lot van acht reproducties mbt XIXe eeuwse Belgische milirtairen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 13 x 17 - 37 x 30 cm -
#41
“Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.
“Brume du matin”. Sérigraphie. Numérotée 2/10. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 36,5 cmEstimate: € 20/30 -
#141
Een lot van vijf verschillende reproducties/lithografieën mbt XIXe eeuwse Belgische militairen/uniformen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 36 x 46 - 36 x 56 cm -
#140
Een lot van zes reproducties met voorstellingen van XIXe eeuwse Belgische militairen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#61
“Winters rivierlandschap”. Een lithografie naar Saverys. Genummerd 113/350 buiten de plaat. In de plaat gesigneerd.
“La Lys en hiver”. Lithographie d’après Saverys. Numérotée 113/350 hors planche. Signée dans la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 50/80 -
#27Jean Bouvery
“Rue Gericault, Rouen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Rue Gericault, Rouen”. Eau-forte.No longer availableOnline onlyDim. 39,65 x 26,5 cmEstimate: € 30/50 -
#52Julien Van Santen
“Begijnhof - ‘Aprés Vèpres.’”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 165/300.
“Béguinage Après Vèpres”. Litho. Signée hors planche. Numérotée 165/300.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#62Henri QuittelierPeriod: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980
“Hiver en Brabant”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 44,5 x 54,5 cmEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#7Lei Tomsin
“Boefje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
“Le petit escroc”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 40 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#174
Een lot militaire tijdschriften:- Gebundelde uitgaven van ‘Le Carnet de la fourragère’, delen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14 & 15 en twaalf losse uitgaven. 1924 - 1965.- Gebundelde uitgaven van het Belgisch tijdschrift voor militaire geschiedenis” (tweetalig) delen 16 tem 19 en losse uitgaven. 1965 - 1990.- Veertioen uitgaven van “La Vie Militaire” 1913 & 1914.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 € -
#102
Een terracotta cachepot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 27 cm -
#16
Twee etsen:- “Oude straat”. Toegeschreven aan Albert Baertsoen.- “Poort van een Spaans stadje”. Gesigneerd binnen de plaat Charles Swyncop. (glas gebroken)
Deux eaux-fortes:- “Vieille rue”. Attribuée à Albert Baertsoen.- “Porte de ville en Espagne”. Signée dans la planche: Charles Swyncop.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 27 x 18 en 39 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#26Josée Simon
“Ter Vennen”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. 22,5 x 27 cmEstimate: € 15/20 -
#123
Een lot van vier groepjes van meerkleurig biscuit.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 11 - 70 cm -
#44G. Wagener
“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel”. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 44.00 €Dim. 59 x 79Estimate: € 80/120 -
#153
Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 110 cmEstimate: € 40/60 -
#181
Een lot van veertien Franstalige boeken met betrekking tot België en zijn geschiedenis.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#86J. Galle
Een bronzen bas-reliëf met een portret van een man en een vrouw in profiel. Gesigneerd en gedateerd 1932.
Relief en bronze représentant le portrait d’un homme et d’une femme en profil. Signé et daté 1932.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 40 x 32 cmEstimate: € 80/100 -
#97Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1944.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 38 x 29 cm -
#36
“Marine bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine au clair de lune”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 50 cmEstimate: € 40/60