#200Anita De Baaij
“Compositie”. Chromolitho. Gesigneerd en gedateerd ‘88 in de plaat.
“Composition”. Chromolitho en couleurs. Signée et datée ‘88 dans la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 39 x 29 cmEstimate: € 50/60 -
#99
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#191
Een lot bestaande uit drie prenten en een aquarel.
Lot comprenant trois estampes, deux eaux-fortes et une aquarelle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60/80 -
#102
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50 -
#97
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/45 -
#53Limoges
Een porseleinen sierbord met een met de hand opgehoogd meerkleurig decor van een romantisch koppel op een met verguldsel versierde kobaltblauwe fond.
#219R. Bosschaert
Vijf kleine litho’s met betrekking tot zeevogels. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Cinq petites lithos représentant des oiseaux de la mer. Signées et numérotées hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 100/150 -
#105
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#318
Een geblazen vaasje van geel gas met zwarte versieringen.
#268
No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 20/40 -
#122Lode Sebregts
”Dames en rue”. Une eau-forte. Signée hors planche. 3e état.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 19,5 cmEstimate: € 30/40 -
#126
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 15/30