Similar lots by type
-
#36
Een gevariëerd lot aardewerk en porselein.
Lot varié de porcelaines et de faïences.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#335
Een lot van vier 18 karaats geel gouden trouwringen.
Lot de quatre alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,89 gEstimate: € 170/250 -
#90
“Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een Turkse munt.
“Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Bague en or jaune 18 ct sertie d’une pièce de monnaie turque.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 250/300 -
#65
Vier verschillende 18 karaats geel gouden naamarmbandjes.
Quatre différents bracelets en or jaune 18 ct aux prénoms.No longer availableDim. 8,03 gEstimate: € 200/300 -
#210
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 16,85 gEstimate: € 350/450 -
#20
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met één diamantje van ± 0,10 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti d’un diamant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 100/150 -
#275
Een 18 karaats geel gouden geweven halssnoer en ring bezet met een half edelsteen.
Collier en or jaune 18 ct tissé et bague serti d’une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 6,05 gEstimate: € 150/200 -
#25
Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met fantasiestenen en een 14 karaats geel gouden te herstellen schakelarmband.
Bague en or jaune et blanc 14 ct sertie de pierres de fantaisie et un bracelet en or jaune 14 ct à réparer.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 130/180 -
#30
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. En een 18 karaats geel gouden armband met bloemvormige hangers.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct. Et un bracelet en or jaune 18 ct aux pendentifs en forme de fleurs.No longer availableDim. 5,56 gEstimate: € 120/150 -
#195Chanel
Twee verschillende 18 karaats geel gouden spelden bezet met zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Deux différentes épingles en or jaune 18 ct serties de brillants noirs ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 300/400 -
#100
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 49,31 gEstimate: € 1000/1200 -
#300
Een 18 karaats twee kleuren gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 26,87 gEstimate: € 500/650 -
#75
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,16 ct.No longer availableDim. 8,49 gEstimate: € 200/300 -
#80
Een paar 18 karaats wit gouden ringen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Paire de bagues en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 9,13 gEstimate: € 200/300 -
#235
Vier verschillende ringen van 18 karaats geel goud bezet met edelstenen en halfedelstenen.
Quatre bagues différentes en or jaune 18 ct serties de pierre précieuses et semi-précieuses/No longer availableDim. 12,50 gEstimate: € 250/350 -
#225
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 150/200 -
#245
Een lot 18 karaats geel goud waaronder oorbellen, hangertjes, ringetjes en een slot.
Lot de boucles d’oreilles, pendentifs, bagues et un fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 10,73 gEstimate: € 200/250 -
#295
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12,95 gEstimate: € 250/350 -
#180
“Sovereign 1959”. Een 22 karaats geel gouden munt. Elizabeth II.
Sovereign de 1959. Pièce de monnaie en or jaune 22 ct. Recto Elisabeth II, verso Saint-Georges.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 200/300 -
#265Chanel
Twee verschillende 18 karaats geel gouden hangers bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,27 ct.
Deux différents pendentifs en or jaune 18 ct sertis de brillants ayant un poids total de ± 0,27 ct.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 300/400 -
#35
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met pareltjes.
Bague en or jaune 14 ct sertie de petites perles.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 80/100 -
#45
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee en één bijpassende oorbel.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti d’un camée. Ainsi qu’une boucle d’oreille assortie.No longer availableDim. 7,25 gEstimate: € 160/200 -
#165
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 8,69 gEstimate: € 200/300 -
#15
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or blanc eet jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,22 gEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#33
Een paar geelkoperen wandkandelaars in Lodewijk XIV-stijl met drie lichtpunten en een spiegeltje.
Paire d’appliques en cuivre jaune de style Louis XIV à trois lumières au dessous d’un miroir taillé.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80/120 -
#605Ungaro
Een eau de toilette van 75 ml en een Diva eau de toilette van 50 ml.
Eau de toilette de 75 ml et une eau de toilette Diva de 50 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#489
Een lot grafiek, waaronder Selos, bestaande uit twee zichten op Brugge en één op Antwerpen.
Deux vues de Bruges et une d’Anvers. Lot de gravures dont une signée Sélos.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#222Val St. Lambert
Een serie van vijf glaasjes van kleurloos kristal en versierd met een gouden rand.
Suite de cinq verres en cristal incolore, décorés d’une bordure dorée.No longer availableDim. H 11cmEstimate: € 100/120 -
#502Manuel Trinidad
“Het stierengevecht”. Lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘74 en genummerd 144/150.
“La corrida”. Litho. Signée, datée 74 et numérotée 144/150.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#690
Lot van drie poppen. Hoofdjes van papier-maché. Werk van Unis France Ernest Villain en andere. Periode 1925-1935.
Lot de trois poupées. Têtes en papier mâché. Travail d’Unis France, Ernest Villain et autres. Période 1925-1935.No longer availableDim. H. 58, 60 en 62 cmEstimate: € 100/140 -
#398Val St. Lambert
Een kristallen lampenvoet en een vaasje respectievelijk blauw en roze gekleurd in de massa. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal et un vase colorés respectivement bleu et rose dans la masse. Avec marque.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#740
Twee poppen met porseleinen hoofdjes.
Deux poupées aux têtes en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#167Dominique M. Van den BosschePeriod: 1854-1906
“Meisjesbuste”. Beeld van terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1903.
Buste de jeune femme. Sculpture en terre cuite. Signée et datée 1903.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200/250 -
#133
Kleine albasten buste met marmeren voetstuk. Omstreeks 1900.
Petit buste en albâtre sur socle en marbre. Vers 1900.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 35/45 -
#233
Een paar jardinières met onderschalen van porselein met een veelkleurig bloemendecor op blauwe fond. Waarschijnlijk Parijs, omstreeks 1900. Sterbarstjes in de bodems.
Paire de jardinières et leurs présentoirs en porcelaine à décor polychrome de fleurs sur fond bleu. Probablement Paris, vers 1900. Petites étoiles dans les fonds.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 120/180 -
#139
Een karaf en zes glazen van paars glas met verguldsel en een handgeschilderd bloemendecor.
Carafe et six verres en verre pourpre décorés de fleurs peintes à la main et dorés.No longer availableEstimate: € 25/35