Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Uitbundige bloemenvaas’, olieverf op paneel. Met het mes gezet. Onleesbaar getekend.

‘Uitbundige bloemenvaas’, olieverf op paneel. Met het mes gezet. Onleesbaar getekend.

'Lavish flower vase', oil paint on panel. Executed with a palette knife. Signature illegible.
Dim. 75/60 cm
SKU: 2810250364.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #364
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #454
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Strandzicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Seaside View," a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #429
    Simon Cohen

    ‘Vroege morgen, Nr. 10’, olieverf op doek. Getekend en gedateerd ‘90.

    "Early Morning, No. 10," oil on canvas. Signed; S. Cohen, '90.
    No longer available
    Dim. 94/150 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #179
    Ellen De Tombay
    Period: 1918-1998

    ‘Sous le frenissement des feuillages’, olieverf op doek. Getekend.

    'Under the rustling foliage', oil on canvas. Signed; E. De Tombay.
    No longer available
    Dim. 46/55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #467

    Een klassiek beeld van composiet, met twee lezend kinderen.

    A classical composite sculpture of two reading children.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #474

    “Walking Monks”, een schilderij, gemengde techniek op doek, niet gesigneerd.

    "Walking Monks", a painting, mixed media on canvas, unsigned.
    No longer available
    Dim. 102 x 76 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #240

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.
    No longer available
    Dim. 40,5 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #484
    Roger Van Belleghem

    ‘Metamorfose’, olieverf op paneel. Getekend.

    'Metamorphosis', oil on panel. Signed; Roger Van Belleghem.
    No longer available
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #473

    Een gebeeldhouwde eikenhouten kapstok versierd met leeuwenkoppen, met vier koperen haakjes, waaraan vier diverse beursvormige tinnen klepkannen. Omstreek 1900.

    A carved oak coat rack decorated with lion heads, with four copper hooks, holding four various purse-shaped pewter measuring jugs. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. L. 104 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #464
    Gerhard Munthe Morgenstjerne

    ‘Bomschuit aan het strand’, olieverf op paneel. Getekend G. M. Munthe.

    'Bomschuit on the Beach', oil on panel. Signed by G. M. Munthe.
    No longer available
    Dim. 21/14 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #452
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Op de kermis”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "At the Fair", a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #109
    Frans Ros

    ‘Het interieur van de St. Gummaruskerk, Lier’, olieverf op paneel. Getekend.

    'The interior of St. Gumarus Church, Lier', oil on panel. Signed; Fr. Ros.
    No longer available
    Dim. 92/64 CM
    Estimate: € 200 / 250
  • #424
    Jean Le Mayeur

    ‘Balinese tempel’, olieverf op gemaroufleerd doek. Een impasto schilderij, getekend.

    ‘Balinese temple’, oil paint on marouflaged canvas. An impasto painting, signed.
    No longer available
    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #170

    Een 14 kt witgouden ring bezet met een zwarte diamant van +- 2,20 ct. Met certificaat.

    A 14 kt white gold ring set with a black diamond of approximately 2.20 ct. With certificate.
    No longer available
    Dim. 3,23 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #89

    ‘De brief’, olieverf op doek. Naar de 19e eeuw. Getekend; P. Van Moer.

    'The letter', oil on canvas. From the 19th century. Signed; P. Van Moer.
    No longer available
    Dim. 46/57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #189
    René De Pauw

    ‘Portret van een jonge vrouw’, olieverf op papier. Getekend, ‘pour Andrée’.

    'Portrait of a Young Woman', oil on paper. Signed; Rn. De Pauw, 'pour Andrée'.
    No longer available
    Dim. 45/28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #512

    ‘Abstracte compositie’, olieverf op doek. In de stijl van Malevitsj. Niet getekend.

    'Abstract composition', oil on canvas. In the style of Malevich. Not signed.
    No longer available
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #99
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    No longer available
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #175
    Frederick Remington

    “Rattlesnake”. Bronzen beeld met steigerend paard. Op groene marmeren sokkel. Gemerkt “Copyright by Frederik Remington.

    "Rattlesnake". Bronze sculpture of a rearing horse. On green marble base. Marked "Copyright by Frederik Remington."
    No longer available
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #434
    Paul Dillens
    Period: 1874 - 1965

    “Zicht op de vallei”, een schilderij, olieverf op board in vergulde kader, gesigneerd.

    "View of the valley," a painting, oil on board in a gilt frame, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #444
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Kermispaarden”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Fairground Horses", a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #472

    ‘Les amateurs de peinture’, olieverf op doek. 19e eeuw, niet getekend. Het werk is herdoekt en vertoont enkele deukjes.

    'Art lovers', oil on canvas. 19th century, unsigned. The painting has been relined and shows some dents.
    No longer available
    Dim. 79/63 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #409
    Maurice Moshe Prowizur

    ‘Straatmuzikanten’, olieverf op doek. Getekend.

    'Street Musicians', oil on canvas. Signed; Maurice Moche Prowizur.
    No longer available
    Dim. 120/100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #414
    Carl Friedrich Werlemann
    Period: 1880-1937

    “Boszicht met bemoste stam”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd.

    "Boszicht met bemoste stam", a painting, oil on canvas with marouflage, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #130

    Een 14 kt witgouden ring bezet met een centrale diamant in princess geslepen van +- 0,50 ct. en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    A 14 kt white gold ring set with a central princess-cut diamond of approximately 0.50 ct and baguettes with a total weight of approximately 1 ct.
    No longer available
    Dim. 4,66 g
    Estimate: € 800 / 900

Other lots in this auction

  • #520

    Een 18 kt witgouden ring bezet met fantasiestenen.

    An 18 kt white gold ring set with fantasy stones.
    No longer available
    Dim. 4,22 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #407

    Een antieke cilindervormige houten koffer met smeedijzeren beslag.

    An antique cylindrical wooden trunk with wrought iron fittings.
    No longer available
    Dim. 32 x 70 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #17
    Moustier

    Peper-en zoutvat gedragen door een vrouw in klederdracht. Polychroom aardewerk, gemerkt en met datum 1792. Eén recipiënt gerestaureerd.

    Salt and pepper shaker carried by a woman in traditional dress. Polychrome earthenware, marked and dated 1792. One container restored.
    No longer available
    Dim. H: 19 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #290

    Een 14 kt geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 1 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    A 14 kt yellow gold ring set with a central sapphire of approximately 1 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.
    No longer available
    Dim. 2,47 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #293
    Parker, Waterman & Dior

    Een lot van balpennen, een viltstifthouder en een vulpen in twee etuis.

    A lot of ballpoint pens, a felt tip pen holder, and a fountain pen in two cases.
    No longer available
    Dim. Lengte 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #57

    Een lot van twee antieke boeken. ‘Le Grand Dictionaire François & Flamand par François Halma’, 1761 & ‘AMB Calepini Bergomatis Lexicon M.D.XXXIIII’.

    A lot of two antique books. 'Le Grand Dictionaire François & Flamand par François Halma', 1761 & 'AMB Calepini Bergomatis Lexicon M.D.XXXIIII'.
    No longer available
    Dim. 29/23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #463

    Een Iranees handgeknoopt zijden Tabriz tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Tabriz carpet.
    No longer available
    Dim. 157 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #6

    Een kersenkleurig bureau met neerklapbare zijden in Engelse stijl.

    A cherry-colored desk with drop leaves in English style.
    No longer available
    Dim. 72 x 86 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #112
    J.H. (Jef) Diels
    Period: °1952

    “Stilleven met glaswerk en Prince Albert tabak”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. 1988.

    "Still life with glassware and Prince Albert tobacco". Oil on canvas. Signed and dated. 1988.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #556

    Een vintage keukenset formica op verchroomd onderstel, bestaande uit een vouwtafeltje, een stoel en 2 krukjes.

    A vintage kitchen set with formica tops on chromed legs, consisting of a folding table, a chair, and 2 stools.
    No longer available
    Dim. 76 x 86 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #589

    Een rijkelijk gedecoreerde betonnen bloempot.

    A richly decorated concrete flower pot.
    No longer available
    Dim. h 28 x Ø 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #88

    “Jezus Christus”, een bronzen Christus aan een koperen kruis, vroeg 20ste eeuws, niet gesigneerd.

    "Jesus Christ," a bronze Christ on a copper cross, early 20th century, unsigned.
    No longer available
    Dim. 69 x 40.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

Veiling volledig, 600 loten. Tentoonstelling:  vr. 24 & zat. 25 Oktober van 10.00 tot 17.00

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 October 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More