#404Philippe Starck Aleph"Olly Tango". Een lot van 6 design stoelen met verchroomd metalen buisstructuur en wit gelakte plywood kuip. Onderaan gestempeld: Tango / Aleph, Made in Italy. Ontwerp door Philippe Starck 1994, voor Aleph / Italië. Enkele verfschilfers aanwezig.
#25Een 18 kt geelgouden ring beze met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0,20 ct.No longer availableDim. 1,85 gEstimate: € 350 / 450 -
#584Een vintage solifiore glaspasta vaas met blauw en bruin decor.
#457Een uit steen gesculpteerd gelaat uit “Nieuw Spanje”.
#291Een verchroomd metalen kandelaar voor 5 kaarsen.
A chrome metal candle holder for 5 candles.No longer availableDim. h 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#314Pierre AlechinskyPeriod: °1927“Affiche Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Brussel 1988”. Gesigneerd buiten de plaat.
"Poster Royal Museum of Fine Arts Brussels 1988. Signed outside the plate."No longer availableDim. 77 x 54 cmEstimate: € 55 / 80 -
#3LegoEen lot Lego in originele verpakking. Een set 931 (ongeopend), een plaat 799 (met originele hoes maar geopend, een cartonnen Lego System stratenplan nr. 200 (rand beschadigd). En een Nr. 6 doos (volledigheid niet nagekeken).
A lot of Lego in original packaging. Includes set 931 (unopened), baseplate 799 (with original box but opened), cardboard Lego System street map no. 200 (edge damaged), and a Nr. 6 box (completeness not checked).No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#202Een spiegel met MDF omlijsting.
A mirror with an MDF frame.No longer availableDim. 98 x 77 cmEstimate: € 40 / 80 -
#241Een wandelstok met zilveren handvat, gemerkt 800. Circa 1900.
A walking stick with a silver handle, marked 800. Circa 1900.No longer availableDim. l 89 cmEstimate: € 60 / 80 -
#399Jean-Léon DesmetPeriod: °1943“Maternité”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Desmet en gedateerd ‘72.
"Maternity", a painting, oil on canvas, signed Desmet and dated '72.No longer availableDim. 150 x 110 cmEstimate: € 100 / 200