#387
“Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.
#141Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Begijnhof Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Beguinage Mechelen. Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 25 cm x 18 cmEstimate: € 100/120 -
#25E. Doorenbos
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
"Village view". Oil on canvas. Signed and dated '75.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 50 x 70 cmEstimate: € 100/120 -
#83
‘De Schelde, Baasrode’, olieverf op doek/karton, toegeschreven aan Hector Leplat.
'The Scheldt, Baasrode', oil on canvas/cardboard, attributed to Hector Leplat.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 19 x b 28 cmEstimate: € 40/60 -
#103J. Rantson
“Vlaams winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Flemish winter landscape”. Oil on panel. Signed.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 24 x 33 cmEstimate: € 80/120 -
#145
Een ovalen houten spiegel.
#439M. Verkoeyen
“Naakstudie”. Potlood op papier. Gesigneerd.
#20Harrie Sterk
“Die edele vrouw” & “De stem van Golgotha”. Twee gesigneerde affiches van Harrie Sterk.
#2Dirk Bols
“Boerenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#419
“Huisje aan de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek.
#301Nicole Halsberghe
“Man in het groen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
#69Luce VersluysPeriod: °1912
“Landschap met waterpartij”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Landscape with water feature". Oil on panel. Signed.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. 29 x 39 cmEstimate: € 150/200