Vaas van geslepen kristal met geribd motief, deels groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en met etiket.
Val Saint-Lambert

Vase of cut crystal with ribbed motif, partially green colored in the mass. Marked and labeled at the bottom.
Dim. H. 23 cm
SKU: 2904250042.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #42
Estimate: € 60 / 80

  • Een retro bakfiets voor kinderen, professioneel speelplaatsmateriaal.

    A retro cargo bike for children, professional playground equipment.
    Dim. 78 x 110 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #467
    TD160 Thorens

    Een vintage platenspeler, Thorens TD 150 mkII met TP 13A tonearm en Shure M55E cartridge, met originele stofkap en folder. Ingebouwd in een Carad plint voor wandmontage.

    A vintage turntable, Thorens TD 150 mkII with TP 13A tonearm and Shure M55E cartridge, with original dust cover and brochure. Built into a Carad base for wall mounting.
    Dim. 12.5 x 40 x 38cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #159

    Lotje blikken militair speelgoed, bestaande uit een troepentransport, een stuk veldgeschut en een zoeklicht op voet.

    Lot of tin military toys, consisting of a troop transport, a piece of field artillery, and a foot searchlight.
    Dim. Lengte 17 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #454
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    ‘De Kaartspelers’. Olieverf op doek, getekend linksonder en op het spieraam; R. Malfliet.

    'The Card Players'. Oil on canvas, signed lower left and on the stretcher; R. Malfliet.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #370

    Een 18 kt geelgouden hanger bezet met een munt van Napoleon III. Empire Français 1868. 20 FR.

    An 18 kt yellow gold pendant set with a coin of Napoleon III. French Empire 1868. 20 FR.
    Dim. 11,20 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #29

    Een massief houten dressoir met gesculpteerde delen, 2 deuren en 4 laden.

    A solid wood sideboard with carved details, 2 doors, and 4 drawers.
    Dim. 119 x 270 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #144
    Hubert De Vries
    Period: 1963

    Kermis onder de kerktoren. Olieverf op doek getekend Hubert de Vries, 1963. Hubert De Vries was een Belgische kunstenaar geboren te Antwerpen in 1899 en daar gestorven in 1979. Hij was een schilder. Vanaf 1918 volgde hij zijn opleiding aan de Academie te Antwerpen o.l.v. Is. Opsomer en J. Creytens.

    Fair under the church tower. Oil on canvas by Hubert de Vries, 1963. Hubert De Vries was a Belgian artist born in Antwerp in 1899 and died there in 1979. He was a painter. From 1918 he studied at the Academy in Antwerp under Is. Opsomer and J. Creytens.
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #105

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,24 ct.

    A pair of 18 kt white gold earrings with brilliant-cut diamonds totaling approximately 2.24 ct.
    Dim. 7,12 g gr
    Estimate: € 2800 / 3000
  • #337

    Kruik in gepolychromeerd Sancai aardewerk. versierd met amfibiën en mythologische maskers.

    Jar in polychrome Sancai pottery. Decorated with amphibians and mythological masks.
    Dim. Hoogte 32, Ø 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #244
    Willem Dolphyn
    Period: 1980

    Proefdruk ‘WINTER’. Ets van Willem Dolphyn. De drie koningen op tocht door een sneeuwlandschap met knotwilgen. Getekend binnen en buiten de plaat.

    Proof print 'WINTER'. Etching by Willem Dolphyn. The three kings on a journey through a snow landscape with pollard willows. Signed inside and outside the plate.
    Dim. 33/27 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #399
    Roland Devolder

    ‘Hangend in de touwen’. Monochrome ets, getekend; Devolder. Het vierde exemplaar uit een oplage van 50.

    'Hanging in the ropes'. Monochrome etching, signed; Devolder. The fourth copy out of an edition of 50.
    Dim. 27/36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #174
    Henri Van Seben
    Period: 1825-1913

    ‘Spelende kinderen in de sneeuw’. Olieverf op doek getekend Henri van Seben, ‘79. Als leerling van Adolphe-Alexandre Dillens en Hubertus van Hove studeerde hij in Den Haag en vestigde zich vervolgens in Brussel. Als stichtend lid van de Vereniging van aquarellisten van België was zijn precieze, nauwgezette kunst in zwang, met name met romantische landschappen, waaronder ‘winters’ en genretaferelen met kinderen.

    'Children playing in the snow'. Oil on canvas by Henri van Seben, 1879. Trained under Adolphe-Alexandre Dillens and Hubertus van Hove in The Hague, then moved to Brussels. Co-founded the Belgian Watercolorists Association, known for precise, meticulous art, especially romantic landscapes such as 'winter' scenes and genre paintings featuring children.
    Dim. 52.5/71.5 cm
    Estimate: € 350 / 500

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00