Vaas van glas en smeedijzer in de stijl van Daum Majorelle.

Vase of glass and wrought iron in the style of Daum Majorelle.
Dim. Hoogte
SKU: 2705250318.
Categories: Glas, ijzer.
Auction day: 28 May 2025 19:00
Catalogue #318
Estimate: € 40 / 60

  • #545

    Een vintage salontafel, messing en glas.

    A vintage coffee table, brass and glass.
    Dim. 44 x 103 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #192

    Een lot van 5 kandelaars waarvan 2 ‘heilig hart’ sets in persglas met losse schaaltjes, toegevoegd een koperen kandelaar uit de 19e eeuw.

    A lot of 5 candle holders, including 2 sets of 'sacred heart' in pressed glass with separate dishes, along with a 19th-century copper candle holder added.
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #464

    Een paar wandlampen van beschilderd smeedijzer. Gevormd als vruchtdragende takken van een citroenboom.

    A pair of wall lights made of painted wrought iron. Shaped like fruit-bearing branches of a lemon tree.
    Dim. H 43, B 29 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #485
    Underwood

    Een schrijfmachine, Underwood No5, made in USA. Eerste helft van de vorige eeuw. Met bijhorende beschadigde beschermhoes.

    A typewriter, Underwood No5, made in the USA. First half of the previous century. With accompanying damaged protective cover.
    Dim. 24 x 39 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #221

    Een grote glazen vintage vaas, groen in de massa gekleurd, vermoedelijk Val Saint Lambert.

    A large vintage glass vase, green in color, possibly Val Saint Lambert.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #526

    Polychrome smeedijzeren hanglamp, gevormd als een bos veldbloemen.

    Polychrome wrought iron pendant lamp, designed as a forest of wildflowers.
    Dim. Hoogte 50, Ø 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #568

    Een Hollywood Regency bijzettafeltje, staal, messing en glas.

    A Hollywood Regency side table, steel, brass, and glass.
    Dim. 55 x 57 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #312

    Een naakt van gesatineerd kristal. Gemerkt.

    A nude in frosted crystal. Marked.
    Dim. Hoogte 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #145

    Dim. h 196 x b 52 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #558

    Een modernistische salontafel antieke verguld houten ornamenten gemonteerd onder een salontafel in plexiglas met glazen blad. Kleine randschade aan het blad.

    A modernist coffee table featuring antique gilt wooden ornaments mounted beneath a plexiglass coffee table with a glass top. Minor edge damage to the top.
    Dim. 49 x 130 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #578

    Een vintage serveerwagen, messing en glas.

    A vintage serving trolley, brass and glass.
    Dim. 75 x 70 x 44 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #553

    Een paar hoge zwart metalen design kandelaars.

    A pair of tall black metal design candleholders.
    Dim. 150 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #342
    Denise Malfet

    ‘Bloemenvaas’. Eglomisé, getekend en gedateerd ‘83.

    'Flower vase'. Eglomisé, signed and dated '83.
    Dim. 58/47 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #311

    Een messingen lampenvoet voorstellend een engeltje met toorts.

    A brass lamp base depicting an angel holding a torch.
    Dim. h 58 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #567

    A lot of 6 modern meeting armchairs with chrome metal frame and plastic seat.
    Dim. 88 x 53 x 63 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #594

    Houten bijzettafeltje met twee glazen bladen. Van het onderste blad is een hoek te herstellen.

    Wooden side table with two glass shelves. A corner of the lower shelf needs repairing.
    Dim. H 75, B 59, D 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #206

    Ronde salontafel met gevlochten top en glazen blad. In Chippendale stijl.

    Round coffee table with woven top and glass tabletop. In Chippendale style.
    Dim. Hoogte 55, Ø 83 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #561

    Een Marie-Therèse luchter met 6 lichtpunten en kristallen bellen.

    A Marie-Therèse chandelier with 6 light points and crystal droplets.
    Dim. h 60 x Ø 55 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #76

    Dim. 214 x 107 x 54 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #143

    Een grote vertinde metalen lampenvoet voorstellend een putti met lauwerkrans.

    A large tin-plated metal lamp base depicting a putto with a laurel wreath.
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #151

    Groenglazen roemer, gegraveerd met de tekst ‘Amicos’, spinnen en een libelle. Uitzonderlijk groot formaat.

    Green glass rummer, engraved with the text 'Amicos', spiders, and a dragonfly. Exceptionally large size.
    Dim. Hoogte 23.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #148

    Drie greiskleurige vazen van gegoten glas, een paar op achthoekige voet (H. 17 cm) en één art deco model op drie pootjes (H. 20.5). Gemerkt “Belge”.

    Three grey-colored cast glass vases, a pair on octagonal base (H. 17 cm) and one Art Deco model on three legs (H. 20.5 cm). Marked "Belge".
    Dim. Hoogte 20, Ø 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #168

    Een Hanwei hand and a half springsteel sword. Een functioneel zwaard in schede.

    A Hanwei hand and a half spring steel sword. A functional sword in scabbard.
    Dim. l 118 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #131

    Twee amberkleurige glazen coupes, de éne met piédouche (H 21 cm), de andere met twee oren (Ø 22 cm).

    Two amber glass coupes, one with a pedestal (H 21 cm), the other with two handles (Ø 22 cm).
    Dim. H 21, Ø 22 cm
    Estimate: € 35 / 45

  • #134
    Paul Hagemans
    Period: Antwerpen 1884-1959

    ‘Boszicht’. Olieverf op paneel. Getekend.

    'Boszicht'. Oil on panel. Signed.
    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #473

    Terracotta Tang paard.

    Terracotta Tang horse.
    Dim. H 37, L 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #399
    S. Van Gastel

    “Paradijsvogels”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine letsels.

    "Paradise birds". Oil on canvas. Signed. Small damages.
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #307
    Empire, England

    Een porseleinen theeserviesje, Empire England ‘Lilac Time’. Bestaande uit een theepot, een melkkannetje, een kommetje, 6 koppen en 6 schoteltjes.

    A porcelain tea set, Empire England 'Lilac Time'. Consisting of a teapot, a creamer, a sugar bowl, 6 cups, and 6 saucers.
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #425

    Een handgeknoot Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian rug.
    Dim. 208/136 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #13
    Val Saint Lambert

    Een set van 12 kristallen onderzetters met de zodiac, gemerkt Val Saint Lambert, in houten kistje.

    A set of 12 crystal coasters with the zodiac, marked Val Saint Lambert, in wooden box.
    Dim. Ø 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #315

    Antieke massief houten commode met koperen beslag, vier laden. Het front is geflankeerd door twee zuilen.

    Antique solid wood chest of drawers with brass fittings, four drawers. The front is flanked by two columns.
    Dim. H 95, B 114, D 56 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #297
    Noritake

    Een 104-delig porseleinen servies, gemerkt Noritake China, Hermitage 6226. Bestaande uit 12 grote borden, 15 platte borden waarvan 1 met schilfer, 12 diepe borden, 11 kleine borden, 12 dessertborden, 11 grote schoteltjes, 12 grote koppen, 10 kleine schoteltjes en 9 kleine kopjes.

    A 104-piece porcelain dinnerware set, marked Noritake China, Hermitage 6226. Including 12 large plates, 15 flat plates (1 with chip), 12 soup bowls, 11 small plates, 12 dessert plates, 11 saucers, 12 large cups, 10 small saucers, and 9 small cups.
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #427

    “Aan tafel”, een porseleinen groep voorstellend een moeder met 3 kinderen en hond. Kleine schade aan het haarstuk van de moeder. Gemerkt met een gekroonde F.

    "At the table", a porcelain group depicting a mother with 3 children and a dog. Small damage to the mother's hairpiece. Marked with a crowned F.
    Dim. 18 x 25 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #147
    A. Gillard

    Een lot porselein bestaande uit een bloempotje, een juwelenhouder (1 takje gelijmd, een bladvormig schaaltje en 2 zoutpotjes met verguld lepeltje, gemerkt Limoges France en beschilderd en gesigneerd A. Gillard.

    A set of porcelain items consisting of a flower pot, a jewelry holder (1 twig glued), a leaf-shaped dish, and 2 salt cellars with gilded spoons, marked Limoges France and painted and signed A. Gillard.
    Dim. h 12 x Ø 12 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #422
    Guy Van den Bulcke

    Twee etsen door Guy Van Den Bulcke. Getekend buiten de plaat.

    Two etchings by Guy Van Den Bulcke. Signed outside the plate.
    Dim. 50/30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #128
    Delheid

    Een lot van 24 zilveren vorken en lepels van gevarieerd makelij waaronder 3 gemerkt Delheid, verder hoofdzakelijk Belgische keuren waaronder van voor 1868. 1335 gram.

    A lot of 24 silver forks and spoons of varied types including 3 marked Delheid, mainly Belgian hallmarks from before 1868. 1335 grams.
    Dim. oa AG 950‰
    Estimate: € 700 / 900

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00