Vaasobject "Doppel-Kobra", ontworpen en vervaardigd door Heiner Düsterhaus in de jaren 80 voor Vera Walther. Onderaan getekend.

Vase object "Double Cobra", designed and manufactured by Heiner Düsterhaus in the 1980s for Vera Walther. Signed at the bottom.
Dim. Hoogte 31 cm
SKU: 2705250371.
Categories: Design/vintage, Glas.
Auction day: 28 May 2025 19:00
Catalogue #371
Estimate: € 75 / 100

  • #489

    Een set van 2 Russische Khokloma handbelschilderde vintage tafeltjes met florale motieven.

    A set of 2 Russian Khokloma hand-painted vintage tables with floral motifs.
    Dim. 60 x 80 x 52 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #568

    Een Hollywood Regency bijzettafeltje, staal, messing en glas.

    A Hollywood Regency side table, steel, brass, and glass.
    Dim. 55 x 57 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #532
    William & Annet Brand & van Egmond

    Een design luchter door William Brand & Annet van Egmond van draadstaal en glas.

    A design chandelier by William Brand & Annet van Egmond made of wire steel and glass.
    Dim. h 75 x Ø 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #538
    Brentleigh Ware

    Een set van 2 art-deco vazen, Brentleigh Ware, gemerkt Ballina England. Bij één vaas lichte glazuurschade.

    A set of 2 art-deco vases, Brentleigh Ware, marked Ballina England. One vase has minor glaze damage.
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #519
    Castelli

    Een vintage Anomina Castelli Plia vouwstoel in chroom en plexiglas.

    A vintage Anonima Castelli Plia folding chair in chrome and plexiglass.
    Dim. 74 x 47 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #567

    A lot of 6 modern meeting armchairs with chrome metal frame and plastic seat.
    Dim. 88 x 53 x 63 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #545

    Een vintage salontafel, messing en glas.

    A vintage coffee table, brass and glass.
    Dim. 44 x 103 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #197

    Art deco paddestoellamp van verchroomd koper, met bajonetfitting. Heeft een beetje schade aan de chroomlaag. Niet gemerkt.

    Art deco mushroom lamp made of chromed copper, with bayonet fitting. Has some damage to the chrome layer. Not marked.
    Dim. Hoogte 39, Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #312

    Een naakt van gesatineerd kristal. Gemerkt.

    A nude in frosted crystal. Marked.
    Dim. Hoogte 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #553

    Een paar hoge zwart metalen design kandelaars.

    A pair of tall black metal design candleholders.
    Dim. 150 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #192

    Een lot van 5 kandelaars waarvan 2 ‘heilig hart’ sets in persglas met losse schaaltjes, toegevoegd een koperen kandelaar uit de 19e eeuw.

    A lot of 5 candle holders, including 2 sets of 'sacred heart' in pressed glass with separate dishes, along with a 19th-century copper candle holder added.
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #148

    Drie greiskleurige vazen van gegoten glas, een paar op achthoekige voet (H. 17 cm) en één art deco model op drie pootjes (H. 20.5). Gemerkt “Belge”.

    Three grey-colored cast glass vases, a pair on octagonal base (H. 17 cm) and one Art Deco model on three legs (H. 20.5 cm). Marked "Belge".
    Dim. Hoogte 20, Ø 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #578

    Een vintage serveerwagen, messing en glas.

    A vintage serving trolley, brass and glass.
    Dim. 75 x 70 x 44 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #556

    Een vintage design wand/booglamp, bruine plastic kap en verchroomd metalen boog.

    A vintage design wall/arc lamp, brown plastic shade and chrome metal arc.
    Dim. 69 x 60 x Ø 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #245
    Val Saint Lambert

    Een lampenvoet van kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt onderaan en met etiket: Val Saint Lambert.

    A crystal lamp base, green colored in the mass, marked underneath and with label: Val Saint Lambert.
    Dim. h 27,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #561

    Een Marie-Therèse luchter met 6 lichtpunten en kristallen bellen.

    A Marie-Therèse chandelier with 6 light points and crystal droplets.
    Dim. h 60 x Ø 55 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #206

    Ronde salontafel met gevlochten top en glazen blad. In Chippendale stijl.

    Round coffee table with woven top and glass tabletop. In Chippendale style.
    Dim. Hoogte 55, Ø 83 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #558

    Een modernistische salontafel antieke verguld houten ornamenten gemonteerd onder een salontafel in plexiglas met glazen blad. Kleine randschade aan het blad.

    A modernist coffee table featuring antique gilt wooden ornaments mounted beneath a plexiglass coffee table with a glass top. Minor edge damage to the top.
    Dim. 49 x 130 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #594

    Houten bijzettafeltje met twee glazen bladen. Van het onderste blad is een hoek te herstellen.

    Wooden side table with two glass shelves. A corner of the lower shelf needs repairing.
    Dim. H 75, B 59, D 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #4

    Set van 8 kristallen glazen op voet, gemaakt in opdracht door Val Saint Lambert. Zeer ranke glazen met holle stam.

    Set of 8 crystal glasses on pedestal, commissioned by Val Saint Lambert. Very slender glasses with hollow stem.
    Dim. Hoogte 17, Ø 8 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #355
    Amphora, Czechoslovakia

    Een meerkleurig geglazuurde aardewerken art-deco vaas met een vogel in het decor, onderaan gemerkt Amphora, Czechoslovakia.

    A multi-colored glazed terracotta art deco vase with a bird in the decor, marked Amphora, Czechoslovakia at the bottom.
    Dim. h 31 x Ø 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #76

    Dim. 214 x 107 x 54 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #521
    Peill & Putzler

    Een vintage hanglamp, geslepen glas met florale motieven, Peill & Putzler. Gemerkt.

    A vintage pendant lamp, cut glass with floral motifs, Peill & Putzler. Marked.
    Dim. h 26 x Ø 36 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #509
    Fagerhultz

    Dim. h 135 x Ø 40 cm
    Estimate: € 150 / 200

  • #426

    Een handgeknoopt Tekke-Boukhara tapijt.

    A hand-knotted Tekke-Bukhara carpet.
    Dim. 197 x 160 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #182

    ‘Man met pijp’. Olieverfschilderij op paneel naar de 19e eeuw. Niet getekend.

    'Man with Pipe'. Oil painting on panel from the 19th century. Not signed.
    Dim. 28/24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #111
    Antoine Bofill

    Bulldog, een bronzen beeldje op marmeren voet. Getekend Bofill.

    Bulldog, a bronze statue on a marble base. Signed Bofill.
    Dim. Hoogte 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #593

    Een messing kapstok op driepoot.

    A brass coat rack on three legs.
    Dim. h 174
    Estimate: € 40 / 60
  • #446

    Een handgeknoopt Perzisch Hamadan tapijt.

    A hand-knotted Persian Hamadan carpet.
    Dim. 125 x 76 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #535

    Een handgeknoopte Meshkin loper.

    A hand-knotted Meshkin runner.
    Dim. 370 x 101 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #492

    Een T.V.-kast versierd met Chinese lak. Waterplanten op rood en gouden fond.

    A TV cabinet decorated with Chinese lacquer. Water plants on a red and golden background.
    Dim. 141 x 104 x 51 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #33

    Een zilveren Mesh handtasje gemerkt 800, met een gewicht van 425 gram. Met een extra beugel binnenin.

    A silver mesh handbag marked 800, weighing 425 grams. With an additional frame inside.
    Dim. 14/20 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #134
    Paul Hagemans
    Period: Antwerpen 1884-1959

    ‘Boszicht’. Olieverf op paneel. Getekend.

    'Boszicht'. Oil on panel. Signed.
    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #220

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. een centrale saffier van +- 0,50 ct.

    An 18 karat yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.50 ct, and a central sapphire of approximately 0.50 ct.
    Dim. 3,63 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #169
    Felix Timmermans
    Period: 1886-1947

    ‘De rouwstoet van Sneeuwwitje’. Ingekleurde litho, gemonogrammeerd; F.

    'The funeral procession of Snow White.' Colored lithograph, monogrammed; F.
    Dim. 21/16 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #26

    Een geglazuurd keramische tafellamp in Chinese stijl met florale motieven. Op houten sokkel.

    A glazed ceramic table lamp in Chinese style with floral motifs. On wooden base.
    Dim. h 60 cm (voet)
    Estimate: € 30 / 50

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00