Similar lots by type
-
#207
“Lezende man in barok interieur”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
“Homme lisant dans un intérieur baroque”. Huile sur toile. XIXe siècle.Dim. 61 x 75 cmEstimate: € 500/800 -
#199Alonso CanoPeriod: 1601-1667
“Het slapend Kind Jezus. Het houdt een lint vast waarop “Ego dormio, et cor meum vigilat”. Achteraan een toeschrijving, waaruit zou blijken dat het werk opgenomen was in de veiling van de goederen van Koning Louis-Philippe bij Christie’s te Londen in 1853.
“L’Enfant Jésus dormant”. Il tient un ruban au texte “Ego dormio, et cor meum vigilat”. Au verso une attribution en anglais indiquant que ce tableau faisait partie de la vente aux enchères de la Collection du Roi Louis-Philippe chez Christie’s à Londres en 1853.Dim. 76 x 91 cmEstimate: € 2000/3000 -
#229
“Straatzicht met paardenkar”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Scène de rue avec char aux chevaux”. Huile sur toile. Illisiblement signée.Dim. 100 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#462Paule NolensPeriod: °1924
“Keukenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le petit déjeuner”. Huile sur toile. Signée.Dim. 90 x 70 cmEstimate: € 1000/1200 -
#272Louis Van de LeurPeriod: 1910 - 1988
“Stilleven met veldbloemen en koperwerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs des champs et cuivres”. Huile sur toile. Signée.Dim. 90 x 130 cmEstimate: € 40/60 -
#664
“Bloemenstilleven”. Acryl op papier. Russische school. draagt handtekening.
“Nature morte aux fleurs”. Acrylique sur papier. Ecole russe. Porte une signature.Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 150/180 -
#224Otto EerelmanPeriod: 1839 - 1926
“Pijproker in interieur”. Olieverf op gemaroefleerd doek. Gesigneerd. Tweede helft XIXe eeuw. Kleine beschadigingen.
“Fumeur de pipe dans un intérieur”. Huile sur toile marouflée. Deuxième moitié du XIXe siècle. Petits dégâts.Dim. 41 x 32 cmEstimate: € 400/500 -
#642
“Compositie”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
“Composition”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.Dim. 55 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#669
“Vlakkencompositie”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Composition aux surfaces. Huile sur panneau. Porte une signature.Dim. 37 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#364
“Zicht op een bergstadje”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
Vue d’une ville de montagne”. Huile sur toile. Porte une signature.Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/160 -
#649Frans Siaens
“Het gemaskerd bal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. We voegen er een reproductie van dezelfde artiest aan toe.
“Le bal masqué”. Huile sur toile. Signée. Nous ajoutons une reproduction d’après le même artiste?Dim. 65 x 48 cmEstimate: € 40/60 -
#592
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.Dim. 44 x 52 cmEstimate: € 30/50 -
#644
Twee stillevens in fauvistische stijl. Olieverf op doek.
Deux natures mortes dans le style fauviste. Huile sur toile.Dim. 79 x 69 & 60 x 69 cmEstimate: € 80/100 -
#694Broeder Max
“Jongensportret” & “Jongen op stoel”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Portrait de garçon” et “Garçon sur une chaise”. Technique mixte sur carton. Signées.Estimate: € 50/80 -
#612Van Herck
“Binnenschip op de Rijn met zicht op de dom van Keulen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Péniche sur le Rhin, devant la Cathédrale de Cologne”. Huile sur toile. Signée.Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#634
“Voertuig”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Le véhicule”. Huile sur toile. Porte une signature.Dim. 80 x 60 cmEstimate: € 300/350 -
#186Robert Frénay
“Heilige-Kruiskerk te Luik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
“Eglise de la Sainte-Croix de Liège”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 36 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#594Max SelenPeriod: °1932
“Drijvende naakten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nus flottant”. Huile sur toile. Signée.Dim. 40 x 100 cmEstimate: € 50/80 -
#432Broeder Max
Zelfportret achter glas. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1946.
“Autoportrait”. Huile sur carton, sous verre. Signé et daté 1946.Dim. 22 x 22 cmEstimate: € 80/120 -
#156Henri TimmermansPeriod: Antwerpen 1858 - 1942
“Officier en dame in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Officier et dame dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée.Dim. 50 x 37 cmEstimate: € 500/800 -
#442Jan FlamengPeriod: 1917 - 1997
“Strandzicht bij avondrood”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de plage au coucher de soleil”. Huile sur toile. Signée.Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#139Van de Roye
Een reeks van drie marines. Olieverf op paneel.
Suite de trois marines. Huile sur panneau.Dim. 30 x 20 cmEstimate: € 60/100 -
#299
“Portaaltje”. Olieverf op doek.
“Portail”. Huile sur toile.Dim. 33 x 26 cmEstimate: € 40/60 -
#674Leo JordaensPeriod: 1944 - 2000
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts bovenaan.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé en haut à droite.Dim. 40 x 35 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#137Wood & Sons, England
Een Engels servies van blauw en wit aardewerk met een landschapsdecor. Onderaan gemerkt.
Service anglais en faïence bleue et blanche à décor de paysages. Marque sous la base.Estimate: € 120/200 -
#300Bulgari
Een roestvrij stalen automatische herenhorloge. (armband te vervangen).
Montre homme en acier inoxydable. Bracelet à remplacer.Estimate: € 2000/3000 -
#666
Oliejekker en zuidwester.
Ciré de marin et suroît.Estimate: € 30/50 -
#485
Een ivoren beeldje van een visser met een net. Onderaan gemerkt. Japans werk, omstreeks 1900.
Sculpture en ivoire représentant un pêcheur au filet. Marque sous la base. Travail japonais, vers 1900.Dim. H. 7 cmEstimate: € 200/240 -
#261
Een gesculpteerd stenen beeld van een Romein op sokkel. Letsels.
Sculpture d’un guerrier romain en pierre naturelle. Sur socle. Petits dégâts.Dim. h: 120 cmEstimate: € 150/200 -
#414R. Monroy
Een lijst met drie kleine hoevezichtjes op paneel. Gesigneerd.
Cadre contenant trois vues de fermes sur panneau. Signés.Dim. Tot. 20 x 58,5 cmEstimate: € 60/80 -
#374Raphaël GhislainPeriod: °1928
Twee afbeeldingen met rozen en één met paasbloemen. Aquarel op papier. Gemonogrameerd en resp. gedateerd 1974 & 1975.
Deux aquarelles sur papier représentant des roses et une autre des narcisses. Monogrammées et datées respectivement 1974 et 1975.Dim. 28 x 32; 24 x 28 & 34 x 19 cmEstimate: € 50/60 -
#358
Een bierkruik van Brussels aardewerk met tinnen montuur. Geijkt 1822.
Chope en faïence de Bruxelles au monture en étain. Vérification 1822.Dim. H 21 cmEstimate: € 55/65 -
#193
Een schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk in art-nouveaustijl, bestaande uit een coupe en twee siervazen met een bloemendecor in reliëf.
Garniture de cheminée art nouveau en faïence polychrome comprenant deux vases aux anses et une coupe à décor floral en relief. ers 1900.Estimate: € 200/300 -
#378
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XIII-stijl met vier poten in kruisverbinding.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII sur quatre pieds à entretoise.Dim. h: 124 cmEstimate: € 50/80 -
#476
Een grote eettafel met vier tapse poten en twee laden in de gordel.
Grande table à dîner sur quatre pieds cannelés et à deux tiroirs en ceinture.Dim. b: 197 cmEstimate: € 80/120 -
#724
Een lot van zeven kleine koekoeksklokjes van meerkleurig hout en kunststof in verschillende uitvoeringen.
Lot de sept pendulettes coucou en bois polychrome et plastique.Estimate: € 40/60