#167Vincke“Alpenvallei in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Alpine Valley in Autumn". Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 61 x 86 cmEstimate: € 40 / 60 -
#235Charles Melikoff“Bloemenvaas“. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Flower vase". Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 30 cm -
#225Lia DhuyvetterEen paar gravures. “Takels” en “Bankje”. Resp. Genummerd 2/18 en 4/12 en gesigneerd buiten de plaat.
A pair of engravings. "Pulleys" and "Bench". Numbered 2/18 and 4/12 respectively, signed outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#96Hasan Bangurah“Springende danser.” Pentekening op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1976.
"Leaping dancer." Pen drawing on paper. Signed. Dated 1976.No longer availableOnline onlyDim. 45,5 x 36 cmEstimate: € 25 / 35 -
"Heath view with farm", a pastel drawing on paper, signed W. V. Dort.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#66Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970“Zicht op Neerland, Wilrijk”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd B. De Poorter en gedateerd 1949. Toegevoegd een boekje over de kunstenaar.
#73René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019“Bospad naar het dorp”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#20“Young David Lynch”, een pasteltekening op papier, gesigneerd Leo Tomsin en gedateerd 1946.
"Young David Lynch", a pastel drawing on paper, signed by Leo Tomsin and dated 1946.No longer availableOnline onlyDim. 63 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#172Boerderij met waterput. Aquarel, getekend; Etienne Van Damme.
#239Hilde Geukens“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Girl portrait". Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 30 cm