“Vaison La Romaine”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd, verso getiteld. Enige craquelé in de verf aanwezig. Provenance privé collectie Paul van Ostayen.
Pierre Creixams

“Vaison La Romaine”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd, verso getiteld. Enige craquelé in de verf aanwezig. Herkomst: privé collectie Paul van Ostayen.

"Vaison La Romaine." A painting, oil on canvas, signed at the bottom, titled on the back. Some craquelure present in the paint. Provenance private collection of Paul van Ostaijen.
Dim. 59 x 73 cm
SKU: 1712240154.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #154
Estimate: € 300 / 400

  • #555
    Gamages London

    “Magnitude”. Een polshorloge-chronograph met automatisch werk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Magnitude." A wristwatch chronograph with automatic movement and metal band. In original packaging. Mint condition.
    Estimate: € 200 / 240
  • #151

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic jar with sculpted face. Peru.
    Dim. 36 x 25 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #624

    “Huiskamertafereel”. Een schilderij, olieverf op doek. Toegeschreven aan Johannes Jacobus Paling. (klein letsel ).

    Dim. 49 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #607
    Muller Frères, Lunéville

    Een sierlampje in camee glas, gemerkt met label Verreries d’Art - Muller Frères de Luneville.

    A decorative lamp in cameo glass, marked with label Verreries d’Art - Muller Frères de Luneville.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #539

    Een vintage koperen luchter met 6 lichtpunten, opaline glas en versierd met een vogel.

    A vintage copper chandelier with 6 light points, opaline glass, and decorated with a bird.
    Dim. 40 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #518
    Abelam

    Een Yam masker, Abelam stam, ter gelegenheid van het Yam feest, regio Maprik.

    A Yam mask, Abelam tribe, used during the Yam festival, Maprik region.
    Dim. 41 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #608

    Een precolumbiaanse aardewerken karaf met gesculpteerd figuur. Peru.

    A Pre-Columbian earthenware carafe with a sculpted figure. Peru.
    Dim. 18,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #129
    Pierre Scoupreman

    “Le Bouquet d’anniversaire”. Een schilderij, onderaan gesigneerd en gedateerd 1932.

    "The Birthday Bouquet." A painting, signed and dated 1932 at the bottom.
    Dim. 95 x 117 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #59

    “Gelijkenis van de wijze en dwaze maagden.” Grieks icoon, vermoedelijk laat 19de eeuw. Gebogen paneel, en ouderdomsschade.

    "Parable of the Wise and Foolish Virgins." Greek icon, likely late 19th century. Bent panel, and signs of age-related damage.
    Dim. 62 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #354

    Een lotje van drie Boeddha's, waarvan een houten en twee van turkoois.

    A set of three Buddhas, one made of wood and two in turquoise.
    Dim. 5, 4 & 4,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #412
    Jozef Mous
    Period: 1896-1968

    “Drie schetsen van mannen ten voeten uit”. Tekeningen op papier. Alle drie gesigneerd. In één lijstje.

    "Three full-length sketches of men. Drawings on paper. All three signed. In one frame."
    Dim. 17 x 12 cm (x 3)
    Estimate: € 40 / 50
  • #589

    Dim. 60,5 x 50,5cm
    Estimate: € 50 / 75

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00