#359Jules Verwest
#443
Een Chinees porseleinen flesvaas met draken en floraal decor. Onderaan gemerkt.
#60
Een 18 k wit en geelgouden schakelarmband.
#58Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa. Kleine schilferschade aan zijde.
#498
Een paar Chinees porseleinen kommetjes met vleermuis vorm en blauw wit floraal decor, laat 19e eeuw.
#530
An 18 karat yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.30 ct. in total, and a sapphire of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 7,48 gEstimate: € 800 / 1000 -
#270
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,33 ct FSI1.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.33 ct FSI1.No longer availableDim. 7,74 gEstimate: € 650 / 750 -
#351
Een vintage aardewerken vaas met meerkleurig decor.
A vintage earthenware vase with multicolored decoration.No longer availableDim. 25 x Ø 22 cmEstimate: € 50 / 75 -
#594Holm Sorensen
Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.
#641
Een donker gepatineerd bronzen beeld van een liggende beer, op marmeren plaat. Naar het werk van Antoine-Louis Barye.
#406
Een handgeknoopte siertenten band. Turkmenistan.
#238Mathurin Moreau
"Glorification Du Travail". A zamak bust after Louis Moreaux. Some fingers are broken off.No longer availableDim. h 72 cmEstimate: € 150 / 250