#88Frans Vantongerloo“Havenzicht”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Harbor View". A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#255‘Stormweer boven de heide’, olieverf op doek. Medio 1900. Niet getekend, beetje schade aan de verflaag.
'Stormy Weather above the Heath', oil on canvas. Circa 1900. Not signed, some damage to the paint layer.No longer availableOnline onlyDim. 40/27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#222“Portret van een oudere man”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd met opschrift “à l’ami Muller...”.
#84Een lot van 2 aquarellen met roemerglas, onleesbaar gesigneerd.
A lot of 2 watercolors with Römer glass, signed illegibly.No longer availableOnline onlyDim. h 55 x b 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#118‘Oma voor de tv’, een schildering op papier.
#110A. De SeckPaar parkzichten. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#33Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983“Steegje”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Alleyway." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#99“Naakt in beweging”, een tekening, gemengde techniek op papier, gesigneerd Horemans.
#244Bergmans“Begijnhof Diest”. Linosnede. Gesigneerd en genummerd 1/85 buiten de plaat.
"Beguinage Diest. Linocut. Signed and numbered 1/85 outside of the plate."No longer availableOnline onlyDim. 13 x 7 cm