Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Van de Velde Robert - “Moeder en kind”. Houtskooltekening (?) met vergulde achtergrond. Gesigneerd.
Robert Van de Velde
Period: 1895-1978

Van de Velde Robert - “Moeder en kind”. Houtskooltekening (?) met vergulde achtergrond. Gesigneerd.

“Mère et enfant”. Fusain sur papier à fond doré. Signé.
Online only
Dim. 39 x 29 cm
SKU: 0104190221.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #221
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #90

    Een lot van vijf kleine vaasjes waaronder een paar van Nanking-aardewerk, twee van Chinees en één van Japans porselein.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 - 21 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #27

    Twee paar kandelaars van rood koper.

    Deux paires de bougeoirs en cuivre rouge.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 & 28 cm
    Estimate: € 20 / 24
  • #175
    J. Van de Veegaete

    “Zicht op het begijnhof”. Pastel op papier. gesigneerd en gedateerd 1945.

    “Vue du béguinage”. Pastel sur papier. Signé et daté 1945.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #190

    “Boerin”. Krijttekening. Gesigneerd en gedateerd 1835.

    “Paysanne”. Dessin à la craie. Signée et datée 1835.
    No longer available
    Online only
    Dim. 29 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #34

    Een vaas van Imariporselein.

    Vase en porcelaine Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #145

    Een Franstalig sprookjesalbum, uitgegeven door ‘Les grands magasins de la Bourse’.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 20
  • #45
    le Dauphin, France

    Een lampenvoet van wit- en goudgepatineerd plaaster of terracotta. Achteraan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 56 cm (Met kap)
    Estimate: € 30 / 50
  • #41

    Een muts en een sjaal van nertsbont.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #150
    Vic Verleyen

    “Ballerina’s”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ballerines”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #184
    J. Dardenne

    “Chiny sur Semois”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.

    “Chiny sur Semois”. Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #109

    “Burchten en kastelen van België”. Tien delen. Uitgeverij Artis-Historia.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #149

    “De boerin”. Een ets naar een werk van A. Bourlard.

    “La fermière”. Eau forte d’après une oeuvre par A. Bourlard.
    No longer available
    Online only
    Dim. 88 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More