Robert Van de Velde
Period: 1895-1978

“Mère et enfant”. Fusain sur papier à fond doré. Signé.
Online only
Dim. 39 x 29 cm
SKU: 0104190221.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #221
Estimate: € 200 / 240

  • #116

    Een penseelkoker van Chinees aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 15 / 30
  • #213
    J. Peeters

    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #195

    Vier gravures: -Jean Cambresin. “Rue Hors Château”. Ingekleurd en gesigneerd buiten de plaat. - “The Pulpit in the Church of St. Gudule, Brussels”. P. Dagobert naar Borremans. We voegen er een gravure met zicht op de Lesse en een ingekleurde gravure met een zicht te Luik aan toe

    Quatre gravures: -Jean Cambresin. “Rue Hors Château”. Colorée et signée hors planche. - “The Pulpit in the Church of St. Gudule, Brussels”. P. Dagobert d’après Borremans. Nous y joignons une gravure représentant la Lesse et une gravure colorée de Liège.
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #81

    Een reproductie van een wandtapijt met een jachtscène.

    Online only
    Dim. 99 x 54 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #318

    Een geblazen vaasje van geel gas met zwarte versieringen.

    Online only
    Dim. h: 9,5 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #153
    Pablo

    “Clown”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Clown”. Huile sur panneau. Signé.
    Online only
    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #286

    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #15

    Een jardinière van gedreven messing met het Wapen van Antwerpen.

    Jardinière en cuivre repoussé ornée de l’écusson d’Anvers.
    Online only
    Dim. b: 48 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #76

    Online only
    Estimate: € 20 / 40
  • #241
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 100 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #38

    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #7

    Een fijn geknoopt Oosters wollen karpetje.

    Une carpette d’Orient en laine nouée main.
    Online only
    Dim. 150 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00