Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Van de Velde Robert - “Moeder en kind”. Houtskooltekening (?) met vergulde achtergrond. Gesigneerd.
Robert Van de Velde
Period: 1895-1978

Van de Velde Robert - “Moeder en kind”. Houtskooltekening (?) met vergulde achtergrond. Gesigneerd.

“Mère et enfant”. Fusain sur papier à fond doré. Signé.
Online only
Dim. 39 x 29 cm
SKU: 0104190221.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #221
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #262

    Een schemerlamp van aardewerk met blauw glazuur.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #34

    Een vaas van Imariporselein.

    Vase en porcelaine Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #172

    “Uit de reeks Père Ubu”. Houtgravure. Draagt een handtekening: Rouault.

    “de la série Père Ubu”. Gravure sur bois. Porte une signature: Rouault.
    No longer available
    Online only
    Dim. 8 x 20 cm
    Estimate: € 150 / 160
  • #256

    Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.

    Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.
    No longer available
    Online only
    Dim. 84 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #159
    M. Van lent

    “Stilleven met kannen op een buffet”. Inkt op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte aux cafetières sur un buffet”. Encre sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 16 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #263

    Een kleine tabakspot van blauw geglazuurd aardewerk. Zonder deksel.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #209

    “Stadszichten”. Eén ets en een houtskooltekening, gesigneerd en gedateerd Roymans 1936.

    “Vues de ville”. Une eau-forte et un dessin au fusain, signés et datés Roymans 1936.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #39

    Twee porseleinen sakeflesjes met vijf kommetjes, versierd met bloemendecors en vergulde randen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #259

    “Pauw op een tak”. Een tekening op zijde. Chinees werk.

    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #117

    Een paar zuilvormige glazen vazen. Gaaf.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #89
    Limoges, France

    Een kleine terrine op schotel van verguld porselein. We voegen er een bladvormig schaaltje aan toe. Beide gemerkt onderaan.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #202
    Raoul Servais

    “Taxandria”. Een litho uitgegeven naar aanleiding van de langspeeltekenfilm. Gesigneerd en genummerd 87/999.

    “Taxandria”. Une litho éditée suite au lancement du film. Signée et numérotée 87/999.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 44 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More