#62Lladro
Een geisha. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Letsel aan een hand.
#205Zupo
“Compositie”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition”. Gouache sur papier. Signée et datée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 13 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#111
Negen boeken uit de reeks “Europa vandaag”: België, Nederland, Luxemburg, Duitsland, Italië, Portugal, Ierland, Roemenië, Scandinavië. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35/55 -
#41
Een muts en een sjaal van nertsbont.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/30 -
#143
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#128Colbert
Een serveerschotel van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. l: 43 cmEstimate: € 15/20 -
#219R. Bosschaert
Cinq petites lithos représentant des oiseaux de la mer. Signées et numérotées hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 100/150 -
#264Imhof
Een messingen schouwklokje. Zwitserse makelij.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 20/30 -
#177J. Dekoster
“Binnenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘59.
“Cour intérieure”. Huile sur toile. Signée et datée 1959.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 34 cmEstimate: € 40/80 -
#317Fontaine
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#97
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/45 -
#55
Een recente baardmankruik van geglazuurd aardewerk. Onderaan gestempeld.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 15/25