"Van Ensor tot Delvaux" is een boek van Bussche, W. van den. Het is uitgegeven door PMMK Museum voor Moderne Kunst Oostende. Deze editie verscheen in 1996. Het is geschreven in het Nederlands.
PMMK

"From Ensor to Delvaux" is a book by Bussche, W. van den. It was published by PMMK Museum for Modern Art Ostend. This edition was released in 1996. It is written in Dutch.
Online only
SKU: 2403250093.
Category: Boek.
Auction day: 24 March 2025 22:00
Catalogue #93
Estimate: € 5 / 10

  • #53

    Een lot van 6 boekjes met Chromo’s (niet allemaal volledig) bestaande uit Tijl Uilenspiegel door Meurisse, Expo 58, Menschenrassen door Jacques, zoologie door Kwatta en De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio en Sneeuwwitje door De Beukelaer. Toegevoegd Momotaro, fairy tale of Japan, een prentenboekje.

    A lot of 6 booklets with chromos (not all complete) including Tijl Uilenspiegel by Meurisse, Expo 58, Menschenrassen by Jacques, zoology by Kwatta, De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio, and Snow White by De Beukelaer. Added is Momotaro, fairy tale of Japan, a picture book.
    Online only
    Estimate: € 20 / 30

  • #91

    Open gietmallen voor chocolade pralines. 26 mallen in totaal, 23 maal noten, 1 maal tropisch fruit en 2 in de vorm van zakhorloges.

    Open chocolate praline molds. 26 molds in total, 23 for nuts, 1 for tropical fruit, and 2 in the shape of pocket watches.
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #120
    J.A. Perino
    Period: 1915

    ‘In het badhuis’. Tekening, gemengde techniek. Getekend J.A. Perino. 1915

    'In the bathhouse'. Drawing, mixed media. Signed J.A. Perino. 1915
    Online only
    Dim. 46/32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #138

    Een kleine aardewerken cachepot met bloemdecor.

    A small earthenware cachepot with floral decoration.
    Online only
    Dim. h 12,5 & Ø 15,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #72
    Yvonne Fain

    Zeemeermin. Ontwerp in gips gerealiseerd voor een Antwerpse yachtclub. Getekend Y. Fain.

    Mermaid. Design realized in plaster for an Antwerp yacht club. Signed Y. Fain.
    Online only
    Dim. Hoogte 39 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #125

    Don Quixote en Sancho Panza. Reproductie naar het werk van Honore Daumier. Uitgegeven door Enourmous Art.

    Don Quixote and Sancho Panza. Reproduction of the work by Honore Daumier. Published by Enourmous Art.
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #106
    Ninke Kast
    Period: 1970

    ‘Surrealistische nachtscène’, olieverf op doek. Niet getekend.

    'Surrealist night scene', oil on canvas. Not signed.
    Online only
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #16

    Een robijnrode Boheems kristallen vaas met geslepen motieven.

    A ruby red Bohemian crystal vase with cut motifs.
    Online only
    Dim. h 32 x Ø 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #122

    Olieverfschilderij op paneel. Zeilschepen keren terug naar de haven. In goudkleurige kader.

    Oil painting on panel. Sailing ships returning to the harbor. In a gold-colored frame.
    Online only
    Dim. 28/22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #66

    Een lot van 3 antieke parasolletjes.

    A lot of 3 antique parasols.
    Online only
    Dim. l 91.5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #60
    Quimper, Perignem, Deruta

    Drie porseleinen borden respectievelijk gemerkt: Perignem, Deruta en Quimper.

    Three porcelain plates respectively marked: Perignem, Deruta, and Quimper.
    Online only
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #135

    Een massief rood koperen melkkit.

    A solid red copper milk jug.
    Online only
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #23

    Fourteen long-playing records. Walter Carlos, "Switched-on Bach". Bilitis. Iaora, Tahitian folkloric chants. Jean-Christian Michel, "Crucifixus". Liza Minelli. Philippe Boesman, "The Passion of Gilles" (box set). Quilapayun. Poets in New York. Phases of the Moon, traditional Chinese Music. Los Lobos, "La Pistola y El Corazón". Boris Vian. Juliane Werding. Mecano. Cidália.
    Online only
    Estimate: € 60 / 80

Online-Only Varia veiling van 24 Maart 2025

24 March 2025 22:00