• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Variatie van ‘84 op “The Heart.” Litho op geschept papier. Stempel achteraan. Verkleuring aan de rechterkant.
The Keith Haring Estate

Variation of '84 on "The Heart." Lithograph on handmade paper. Stamp on the back. Discoloration on the right side.
Dim. 105 x 75 cm
SKU: 2511250487.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #487
Estimate: € 40 / 60

  • #13
    De Porseleyne Fles

    Een grote Delfts aardewerken sierschotel, gemerkt De Porseleyne Fles.

    A large Delft earthenware decorative plate, marked De Porseleyne Fles.
    Dim. h 6 x Ø 41.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #41

    Een oude decoratieve stolp met een rijkelijk versierd stoeltje. Van metaal en beschilderde spiegeltjes gedecoreerd met bloemen en een goudkleurige spreeuw.

    An old decorative cloche with an ornately decorated chair. Made of metal and decorated with painted mirrors depicting flowers and a gold-colored starling.
    Dim. Hoogte 48 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #225

    “Waterpartij in het bos”, een schilderij, olieverf op board, mogelijk gesigneerd links onder.

    "Water feature in the forest", a painting, oil on board, possibly signed lower left.
    Dim. 40 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #534

    ‘Zittend naakt’, een expressionistisch olieverfschilderij op doek. Getekend Van De Wouwer ‘81.

    'Seated nude', an expressionist oil painting on canvas. Signed Van De Wouwer '81.
    Dim. 80/50 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #369

    Een massief eikenhouten bank/bijzettafel, met opbergvak en neerklapbare rugleuning.

    A solid oak bench/side table, with storage compartment and folding backrest.
    Dim. H 93, B 91, D 48 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #477
    Snufo

    Een staf van een stamhoofd van gebeeldhouwd hout.

    A staff of a tribal chief made of carved wood.
    Dim. 90 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #140

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met 16 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,60 ct. HP1.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with 16 brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.60 ct. HP1.
    Dim. 11,72 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #214

    “Heidezicht met open zandvlakte.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    "Heath view with open sandy plain." Oil on canvas. Illegibly signed.
    Dim. 60 x 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #63

    “De turnster”. Een beeld van gepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Milo’.

    "The gymnast." A sculpture of patinated bronze on a black marble base. Signed 'Milo'.
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #350

    Een 18 kt witgouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    An 18 kt white gold art deco ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct.
    Dim. 6,65 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #438

    Een voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout van een zittende man.

    An ancestral figure made of carved wood of a seated man.
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #6

    Een gietijzeren staander met neo-klassiek motief.

    A cast iron stand with a neoclassical motif.
    Dim. h 79 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00