#41Een oude decoratieve stolp met een rijkelijk versierd stoeltje. Van metaal en beschilderde spiegeltjes gedecoreerd met bloemen en een goudkleurige spreeuw.
#225“Waterpartij in het bos”, een schilderij, olieverf op board, mogelijk gesigneerd links onder.
A solid oak bench/side table, with storage compartment and folding backrest.No longer availableDim. H 93, B 91, D 48 cmEstimate: € 50 / 75 -
#477SnufoEen staf van een stamhoofd van gebeeldhouwd hout.
A staff of a tribal chief made of carved wood.No longer availableDim. 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#140Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met 16 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,60 ct. HP1.
A pair of 18 kt white gold earrings set with 16 brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.60 ct. HP1.No longer availableDim. 11,72 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#214“Heidezicht met open zandvlakte.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Heath view with open sandy plain." Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 60 x 78 cmEstimate: € 80 / 120 -
#63“De turnster”. Een beeld van gepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Milo’.
"The gymnast." A sculpture of patinated bronze on a black marble base. Signed 'Milo'.No longer availableDim. Hoogte 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#350Een 18 kt witgouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
An 18 kt white gold art deco ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct.No longer availableDim. 6,65 gEstimate: € 600 / 800 -
#438Een voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout van een zittende man.
An ancestral figure made of carved wood of a seated man.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#6Een gietijzeren staander met neo-klassiek motief.
A cast iron stand with a neoclassical motif.No longer availableDim. h 79 cmEstimate: € 40 / 60