Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Varken met hoed’, een gietijzeren beeld met mooie roestpatine. Niet gemerkt.

‘Varken met hoed’, een gietijzeren beeld met mooie roestpatine. Niet gemerkt.

"Pig with hat", a cast iron sculpture with a beautiful rust patina. Not marked.
Dim. Hoogte 44 cm
SKU: 3009250513.
Categories: Beeld, ijzer.
Auction day: 1 October 2025 19:00
Catalogue #513
Estimate: € 70 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #448
    André Bayer

    Een vintage salontafel, verchroomd staal en keramische tegels met een decor van paarden en strijdwagen, gemerkt Bayer.

    A vintage coffee table, chromed steel and ceramic tiles with a decoration of horses and chariots, marked Bayer.
    No longer available
    Dim. 39 x 125 x 45 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #392

    Een Amsterdamse staande klok, 20ste eeuwse uitvoering.

    An Amsterdam standing clock, 20th century design.
    No longer available
    Dim. 220 x 58 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #497

    ‘Moeder met kind’, een donker gepatinneerd houten beeld.

    'Mother with Child', a dark patinated wooden sculpture.
    No longer available
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #383

    Een antieke cilindervormige houten koffer met smeedijzeren beslag.

    An antique cylindrical wooden trunk with wrought iron fittings.
    No longer available
    Dim. 32 x 70 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #173
    Märklin
    Period: 1935

    Een Märklin 1101/07R opwindbare modelauto. Het model is gebaseerd op de Mercedes Benz SSK Racer. Werkend! Spatborden manco en niet originele sleutel.

    A Märklin 1101/07R wind-up model car. Based on the Mercedes Benz SSK Racer. In working condition! Missing fenders and non-original key.
    No longer available
    Dim. l 38 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #203
    Carpie

    ‘Verliefd zwerverskoppel’, en Capodimonte groep van biscuit. Getekend Carpie. Klein beetje schade aan de blaadjes.

    'Infatuated wandering couple', and Capo Di Monte group in biscuit. Signed; Carpie. Small damage to the leaves.
    No longer available
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #178

    Liggende haas’, een gepatinneerd bronzen beeld. Niet getekend.

    ‘Lying hare’, a patinated bronze sculpture. Not signed.
    No longer available
    Dim. H 35, L 60 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #310

    Een paar polychrome houten beeldjes, Indonesische oorsprong.

    A set of two polychrome wooden figurines, of Indonesian origin.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #461
    Rene Gregoire

    ‘Edeldame met verenhoed’, een buste van gepatinneerd brons. Getekend R. Gregoire.

    "Noble lady with feathered hat", a bust in patinated bronze. Signed R. Gregoire.
    No longer available
    Dim. Hoogte 878 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #265
    Belpair

    ‘Kinderhoofd’, een plaasteren beeldje. Getekend; Belpair.

    'Child's Head', a plaster sculpture. Signed: Belpair.
    No longer available
    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #151
    Vincenzo Cinque

    “Visser met pijp en kruikje”, een bronzen buste op marmeren voet, gesigneerd Vincenzo Cinque.

    "Fisherman with Pipe and Jug," a bronze bust on a marble base, signed by Vincenzo Cinque.
    No longer available
    Dim. Hoogte 43 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #148

    ‘Piëta’, een massief houten scupltuur in Renaissancestijl.

    ‘Pieta’, a solid wood sculpture in Renaissance style.
    No longer available
    Dim. Hoogte 89 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #399
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    “Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.

    "Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #511

    ‘Tekkel’, een gepatineerd terracotta beeld van een hond op ware grootte. Niet gemerkt.

    'Dachshund', a weathered terracotta statue of a life-size dog. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #95
    Volkstedt - Rudolstadt
    Period: 1915 - 1934

    Een porseleinen beeldje van een dame, gemerkt Volkstedt-Rudolstadt, merkteken van de periode 1915 - 1934.

    A porcelain figurine of a lady, marked Volkstedt-Rudolstadt, dating from the period 1915 - 1934.
    No longer available
    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #387

    ‘Gekroonde leeuw, een gietijzeren beeldje met mooie roestpatina. Niet gemerkt.

    'Crowned lion, a cast iron statuette with a beautiful rust patina. Not marked.'
    No longer available
    Dim. Hoogte 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #115

    ‘Konijn met een bos bloemen’, een gietijzeren beeldje met roestpatine. Niet gemerkt.

    'Rabbit with a bouquet of flowers', a cast iron statue with rust patina. Unmarked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #290

    Een gietijzeren spaarpot gebaseerd op de hond van ‘His Masters Voice’.

    A cast iron piggy bank based on the dog from 'His Master's Voice'.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #389
    Elie Van Damme

    ‘Zittend meisje’, een aardewerken Amphora beeldje door Elie Van Damme. Gemerkt; N°12, AMPHORA.

    'Sitting Girl', a terracotta Amphora figurine by Elie Van Damme. Marked; N°12, AMPHORA.
    No longer available
    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #125

    Een denkende haas ten halve lijve, gietijzer met roestpatina. Niet gemerkt.

    A thinking hare half-length, cast iron with rust patina. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #437

    ‘Musicerende Sater’, een gepatineerd bronzen beeldje. Niet gemerkt.

    'Music-playing Satyr', a patinated bronze figurine. Unmarked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 28 cm
    Estimate: € 170 / 200
  • #211

    ‘Herdersjongen met mand’, een massief houten beeld.

    ‘Shepherd Boy with Basket’, a solid wooden sculpture.
    No longer available
    Dim. Hoogte 114 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #398
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    “Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.

    "Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #168

    ‘Wandelende panter’, een gepatinneerd bronzen beeld. Naar Rembrandt Bugatti.

    'Walking panther', a patinated bronze sculpture. After Rembrandt Bugatti.
    No longer available
    Dim. H 18, L 49 cm
    Estimate: € 500 / 700

Other lots in this auction

  • #588

    Een antieke zeskantige inktpot en pennenhouder. Van geglazuurd aardewerk, met een decor van bloemen en vlinders. Circa 1760, Montauban.

    An antique hexagonal inkwell and pen holder. Made of glazed earthenware, decorated with flowers and butterflies. Circa 1760, Montauban.
    No longer available
    Dim. Hoogte 4,5, Ø 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #622

    Een lot van twee handgeknoopte Oosterse tapijtjes.

    A hand-knotted oriental carpet.
    No longer available
    Dim. 95/63 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #346

    Een barkast in Chinese stijl met personages in het decor.

    A bar cabinet in Chinese style with characters in the decoration.
    No longer available
    Dim. 98 x 102 x 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #58
    Märklin

    Een lot modeltreinonderdelen, waaronder: de 3016 Schienenbus, 2 x 4040 Local Passenger Coach, 4022 D-Zug-wagen, 4501 Kesselwagen ESSO. 5100 Curved Track Section, 7168 Gerades Rampenstück, 2 x 5121 Weichenpaar für Handbetrieb, 2 x 7047 Bahnhofsleuchte.

    A lot of model train parts, including: the 3016 Schienenbus, 2 x 4040 Local Passenger Coach, 4022 D-Zug-wagen, 4501 Kesselwagen ESSO. 5100 Curved Track Section, 7168 Straight Ramp Piece, 2 x 5121 Manual Switch Pair, 2 x 7047 Station Lamp.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #234
    Ed. Vereycken

    ‘Zomers natuurlandschap’. Olieverf op paneel. Getekend.

    'Summer Nature Landscape', oil on panel. Signed; Ed. Vereycken.
    No longer available
    Dim. 60/45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #130

    Een 18 kt geelgouden ketting met hanger van 18 kt wit-en geelgoud bezet met één briljant van +- 0,20 ct.

    An 18 kt yellow gold necklace with pendant in 18 kt white and yellow gold set with one brilliant-cut diamond of approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 9,18 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #576

    Een kersenkleurig bureau met neerklapbare zijden in Engelse stijl.

    A cherry-colored desk with drop leaves in English style.
    No longer available
    Dim. 72 x 86 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #154
    Corneille Petit

    ‘Huiselijk tafereel’. Olieverf op doek. Een 19e eeuws schilderij, getekend.

    "Domestic scene", oil on canvas. A 19th-century painting, signed; C. Petit.
    No longer available
    Dim. 52/42 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #21
    Capodimonte.

    Een grote porseleinen dekselvaas, onderaan gemerkt Capodimonte, met vele personages in het decor naar de Italiaanse barok.

    A large porcelain lidded vase, marked Capodimonte at the bottom, adorned with numerous figures in the decoration.
    No longer available
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #192

    “Fête Flamande - A Madame la Marquise de Pompadour.” Ingekleurde gravure naar een werk van David Teniers. Papierroest.

    "Fête Flamande - To Madame la Marquise de Pompadour." Colored engraving after Teniers. Paper foxing.
    No longer available
    Dim. 56 x 73 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #92
    Leon Lommaert
    Period: 1904 - 1978

    “Portret van een oude schipper”. Olieverf op gemaroufleerd doek, Gesigneerd.

    "Portrait of an old skipper", a painting, oil on canvas, signed L Lommaert.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #466
    Franz Ehrlich

    Een geassembleerd consolemeubel met 3 laden, Franz Ehrlich op metalen hairpinlegs gemonteerd.

    An assembled console cabinet with 3 drawers, mounted on metal hairpin legs by Franz Ehrlich.
    No longer available
    Dim. 87 x 158 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

Veiling volledig - 650 loten verwacht. Tentoonstelling op 26 & 27 September van 10.00 tot 17.00.

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 October 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More