Similar lots by type
-
#679Hulstaert
“Plattelandszicht” & “Windmolen te Vlijtingen”. Een aquarel en een inkttekening op papier. Beiden gesigneerd.
“Vue de campagne”. et “Moulin à vent à Vlijtingen”. Une aquarelle et un dessin à l’encre sur papier. Les deux signés.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#232Gustave Carlier
“Beekje met vee”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Bétail près d’un ruisseau”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#559Felix Eyskens
“Verlaten Christusbeeld”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Verlaten Christusbeeld”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 72 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#464
“Landschap”. Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 30/40 -
#162Marcel Vergucht
“Winters hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme en hiver”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 30/60 -
#142
Vijf aquarellen met afbeeldingen van Vlaamse volksfiguren. Met opschrift op verso en gedateerd 1879. Gesigneerd.
Cinq aquarelles représentant des personnages populaires flamands. Texte et date 1879 au verso. Signées.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 220/260 -
#685Louise-Maria Servaes
“Hoevezicht” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 20/25 -
#512Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Jongensportret”. Potlood en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1940.
“Portrait de garçon”. Crayon et aquarelle sur papier. Signé et daté 1940.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#662
“Concours de 4e année: Projet d’un presbytère”. Twee studietekeningen voor een architecturaal project. Aquarel op papier. Omstreeks 1930.
“Concours de 4e année: Projet d’un presbytère”. Deux études d’un projet architectural. Aquarelle sur papier. Vers 1930.No longer availableDim. 57 x 97 cmEstimate: € 100/120 -
#254
“Havenzicht”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 25/50 -
#492Jef Vaes
“Survey of the landscape”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
“Survey of the landscape”. Fusain sur papier. Signée et daté 1963.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#159
“Steegje”. Olieverf op papier, maar later op doek aangebracht. Restauraties. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
“Ruelle”. Huile sur papier, collé sur toile. Vers 1900. Restaurations.No longer availableDim. 50 x 42 cmEstimate: € 80/100 -
#539Clara Wulfaert
“Het gevonden nestje”. Potloodtekening op papier. Gesigneerd.
“Le nid trouvé”. Dessin au crayon sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 15/25 -
#692H. Schroeder
“Pierrots”. Een aquarel en een een sanguinetekening op papier. Beiden gesigneerd.
“Pierrots”. Une aquarelle et une sanguine sur papier. Les deux signées.No longer availableDim. 21 x 13,5 & 18 x 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#459De Backer
“Hoevezichten”. Pen op papier. Gesigneerd.
“Vue de fermes”. Encre sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#524René Marie DujardinPeriod: 1913 - 2002
“Portret in de haven”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
“Portrait dans le port”. Aquarelle et encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 80/100 -
#532
“Stilleven met bloemen”. Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 45 x 68 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#394
“Madonna en kind.” Olieverf op doek. Gemonogrammeerd: E.T. (Eugène Tilly).
“Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile. Monogrammée E.T. (Eugène Tilly).No longer availableEstimate: € 100/140 -
#65
Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,83 gEstimate: € 250/350 -
#15
Een gesculpteerde ivoren hanger.
Pendentif en ivoire sculpté.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#759L. Cuvelier
“Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.
“Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableDim. 69 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#506
Een dubbelzijdig Engels bureau van mahoniehout. Het blad bekleed met groen kalfsleder.
Bureau anglais à double face en acajou. Tablette recouverte en vachette verte.No longer availableDim. b: 258 cmEstimate: € 200/240 -
#665
Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en métal aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200/250 -
#16
Een speeltafeltje van mahoniehoutfineer met een klapblad. Tijdperk Louis-Philippe.
Table à jeux en acajou avec tablette pliante. Epoque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#413
Vaas van blauw en wit porselein. Chinees werk.
Vase en porcelaine bleue et blanche. Travail Chinois.No longer availableDim. H: 45 cmEstimate: € 30/50 -
#597Carla Kamphuis-MeijerPeriod: °1957
“De landverhuizer”. Bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd CK en genummerd 54/100. Naar een ontwerp van Eugeen Van Mieghem.
“L’immigrant”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée CK et numérotée 54/100. D’après un modèle par Eugeen van Mieghem.No longer availableDim. H 29,5 cmEstimate: € 200/240 -
#112B. Lippinois
“Kruik met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cruche aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 40/50 -
#657
Elf albums met eerstedaguitgaven van Frankrijk: 1968-69, 1970-72, 1972-73, 1974-75, 1976-1977, 1977-79, 1979-81, 1981-83, 1983-85, 1986-87, 1985-88.
Onze albums aux éditions premier jour de la France: 1968-69, 1970-72, 1972-73, 1974-75, 1976-1977, 1977-79, 1979-81, 1981-83, 1983-85, 1986-87, 1985-88.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#313
“De grote encyclopedie der fossielen”. Ed. Rebo. Lisse, 1990.
“De grote encyclopedie der fossielen”. Ed. Rebo. Lisse, 1990.No longer availableEstimate: € 10/15