Similar lots by type
-
#39
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel.
“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 24 x 30 cmEstimate: € 25/50 -
#288Böhm
“Pater met flessen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Père aux bouteilles. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 24 x 19 cmEstimate: € 100/120 -
#256A. Broekaart
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 46 cmEstimate: € 30/50 -
#169Kubbe
“Vrouw met kind en geitje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme avec enfant et chèvre. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 40 x 80 cmEstimate: € 30/40 -
#199
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Nu féminin . Huile sur toile. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 80 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#142Laerbach (?)
“Bosrand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Bord de forêt ». Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 48 x 58 cmEstimate: € 25/45 -
#279Jos TrotteynPeriod: 1910-2002
“Hoevezicht”. Gesigneerd en gedateerd ‘43. Kleine herstelling.
Farm View. Signé et daté '43. Petite réparation.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 52,5 x 63 cmEstimate: € 120/200 -
#180Charles Bardet
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue . Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 35 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#190Retsen
“Vissers op de kade”. Olieverf op een deurpaneel. Gesigneerd.
Pêcheurs sur le quai . Huile sur un panneau de porte. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 42 x 64 cmEstimate: € 80/120 -
#293Eric Correwyn
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 70 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#291Fez.
“Skyline en schepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
“Skyline et navires”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#193Karel Holemans
“Landelijke weg”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Verfschade centraal in het doek.
Chemin rural . Huile sur toile. Signée. Peinture endommagée au centre de la toile.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 75 cmEstimate: € 100/120 -
#262P. Pons
“Kerkzicht”. Een litho(?). Gesigneerd.
Vue de l'église. Une lithographie (?). Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 60 x 39 cmEstimate: € 30/35 -
#133
“Mediterraan dorpszicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Vue village méditerranéen . Huile sur toile. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#151
“La marache”. Olieverf op doek. Draagt handtekening en datum ‘85 op de verso. Enkele kleine verfbeschadiginkjes.
La marache . Huile sur toile. Porte une signature et la date 85 au dos. Quelques dégâts mineurs à la peinture.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 38 x 59 cmEstimate: € 300/500 -
#155E. Van Mullem
“Vissersboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateau de pêche . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#97René EngelenPeriod: 1897 - 1971
“Rivierenhof”. Olieverf op board. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1968.
Rivierenhof . Huile sur panneau. Signé et daté 1968 au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 28 x 39 cmEstimate: € 100/150 -
#144
“Personages en vee op een bosweg”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Personnages et bétail sur un chemin forestier . Huile sur toile. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 95.00 €Dim. 76 x 64 cmEstimate: € 180/240 -
#224
Drie werken op papier:- Leo Lauryssens - “Kortrijk”. Tekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1958.- Spitaels - “Stadszicht”. Pentekening. Gesigneerd en gedateerd 1988.- F. Van Mol - “St. Erasmusstraat Borgerhout”. Een gravure. Gesigneerd en gedateerd 1986
Trois œuvres sur papier : - Leo Lauryssens - « Courtrai ». Dessin sur papier. Signé et daté 1958. - Spitaels - « Vue de ville ». Dessin à la plume. Signé et daté 1988. - F. Van Mol - “St. Erasmusstraat Borgerhout”. Une gravure. Signée et datée 1986.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 11,5 x 14,5; 24,5 x 15,5 & 28 x 19,5 cmEstimate: € 30/40 -
#264Freddy Reynaert
“Maanlanding”. Een houtskooltekening. Gesigneerd.
“Descente vers la lune”. Un dessin au fusain. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 44 x 43 cmEstimate: € 30/50 -
#161Van den Burgh
“Vrouw en kind in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme et enfant dans un intérieur. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 43 cmEstimate: € 25/45 -
#140P. Van Schaïk
“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Dreef”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 40 x 60 cmEstimate: € 25/45 -
#194Rosenberg
“Zicht op Ulvenhout vanaf de Bouvignelaan”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1986.
Vue d'Ulvenhout depuis la Bouvignelaan. Huile sur toile. Signée et datée 1986.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 30/50 -
#168
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#129Y. Hiero
Een bloemenstilleven. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Une nature morte florale. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 50 x 65 cmEstimate: € 200/300 -
#16Goebel, Germany
“Chimney sweep”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt en genummerd 12 2/0. Beschadigd aan de basis. Bijgevoegd een meisje van meerkleurig biscuit uit de reeks Nina - Marco.
Ramoneur. Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée et numérotée 12 2/0. Endommagé à la base. Ainsi qu’une fille en biscuit multicolore de la série Nina - Marco .No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 40/50 -
#67
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux roses. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#280
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 100/140 -
#51
“Winters hoevezicht met paardenkar”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Vue de la ferme d'hiver avec charrette à cheval”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 25 x 30 cmEstimate: € 35/45 -
#80
Een oude hutkoffer met lederen handgrepen.
Une vieille malle avec des poignées en cuir.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 150/200 -
#87
Een paar meerkleurige Chinees porseleinen gemberpotten. met een decor van personages aan de hofhouding. Onderaan gemerkt.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine chinoise multicolore. Décorés de personnages de la cour. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 120/200 -
#269
“Blue-Winged Teal”, “Brown Pelican” & “Arctic Stern”. Drie reproducties met vogels. De laatste met lichte vochtschade aan de zijkant.
Sarcelle à ailes bleues, Pélican brun & Sterne arctique. Trois reproductions avec des oiseaux. La dernière avec de légers dégâts d'humidité sur le côté.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 43 cmEstimate: € 20/30 -
#20
Een messingen kandelaar.
Un chandelier en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 55 cmEstimate: € 15/25 -
#231
Een lot glaswerk, bestaande uit twee paarse vaasjes, twee verschillende kleurloze vaasjes en een groene asbak van Chien Vert.
Lot de verrerie, composé de deux vases violets, de deux vases incolores différents et d'un cendrier vert par Chien Vert.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 10 - 17 cmEstimate: € 15/25 -
#2
Een paar lederen damesschoentjes. Perzië, jaren ‘30.
Une paire de chaussures en cuir pour femmes. Perse, années 1930.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 30/50 -
#254
“De Calvarieberg”. Een XIXe eeuwse gravure met Bijbeltekst.
“Mont Calvaire”. Gravure du XIXe siècle avec texte biblique.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 46 x 57 cmEstimate: € 20/30