Similar lots by type
-
#182
“Edelman overschouwt de soldaten”, een rond 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in een ronde massief eikenhouten kader. Niet gesigneerd.
-
#211
Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
-
#305
Een hanglampje met een bronzen vergulde engel met twee bloemvormige lichtpunten.
-
#299
Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.
-
#199Charly Michel
“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
-
#612
“Clochard”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#592J Peeters
“Gevelzicht met boom”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#294
“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
-
#206
Een lot van 7 vintage gechromeerde buisframe armstoelen met lederen zitting. In de stijl van model MG5 door Mart Stam & Marcel Breuer voor Matteo Grassi.
-
#469
“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
-
#587
“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
-
#225
Een groot wandtapijt met een middeleeuws jachttafereel.
-
#312L Moens
“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#446
Een massief eikenhouten verlengbare tafel met bolpoten.
-
#159Louis ThevenetPeriod: 1874-1930
“Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
-
#474Jan Baptist CoomansPeriod: 1903-1984
“Portret van een pater”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#582
“Heilige Virginie” & “Heilige Carolus Borromeus”, (bid voor ons). Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel met ovaal geborduurd passe-partout.
-
#229
“Bloemstilleven in Oosterse vaas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#36Sits
“Neppi”. Een paar gestoffeerde poufs. Onderaan gemerkt Sits.
-
#26
Een grote oude reiskoffer bekleed met kunstleder en voorzien van houten latten.
-
#419
“L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.
-
#602Joris HouwenPeriod: 1925-1998
“Gestileerd naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘57.
-
#449
Een groot glas in loodraam met een zicht vanop linkeroever op schepen en de stad Antwerpen, Draagt een monogram links onder.
-
#436
Een paar zwartgelakt metalen bijzettafeltjes.
Other lots in this auction
-
#51Mondial
“Pistola Mod. 1949”. Een Italiaans alarmpistool, cal. mm 6, genummerd 5780, gemerkt “Brevettata, made in Italy”.
"Pistola Mod. 1949". An Italian alarm pistol, cal. mm 6, marked with number 5780, inscribed "Brevettata, made in Italy". -
#143Hergé
“De Geheimzinnige ster.”. Hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54’’’’). Redelijk goede staat, cover vervaagd.
“The Mysterious Star.”. hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54''''). Fairly good condition, cover faded.Place a bid ›Estimate: € 70/80 -
#50
Een 18 kt roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt rose gold pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct. -
#58Nomura Japan
‘Battery powered Radio Jeep’, Een blikken wagen, ca 1955, met originele doos. Proper batterijcompartiment.
'Battery powered Radio Jeep', A tin vehicle, ca 1955, with original box. Clean battery compartment. -
#173Frank Ligtelijn RaakPeriod: 1933-1996
“D2046-22”. Een vintage design bureaulamp met smoked glazen bol op gechromeerde ring, arm en voet. Ontwerp uit de Globe-serie door Frank Ligtelijn voor Raak, Nederland. Fabrikage van het glas door Peill & Putzler, Duitsland.
"D2046-22". A vintage design desk lamp with smoked glass globe on chromed ring, arm, and base. Design from the Globe series by Frank Ligtelijn for Raak, the Netherlands. Glass manufacturing by Peill & Putzler, Germany. -
#15
Vier zilveren luciferdoosjes en een pillendoosje, gemerkt. We voegen er twee sigarettenpijpjes van zilver en amber aan toe.. (één beschadigd).
Four silver matchboxes and a pillbox, marked. We also add two silver and amber cigarette holders (one damaged). -
#230
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliants with a total weight of approximately 0.30 ct. -
#132A. De Loof
“Zittend naakt.” Pastel op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1933
"Sitting nude." Pastel on paper. Signed. Dated 1933. -
#59
“De peerdenbrug in Brugge”, een schilderij, olieverf op doek, lings onder gesigneerd.
"The Horse Bridge in Bruges", a painting, oil on canvas, signed lower left. -
#80
Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten pear shape met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.
An 18 kt white gold ring set with pear-shaped diamonds with a total weight of approximately 0.65 ct. -
#311
Een lot van 35 varia strips, diverse titels en uitgaven, bestaande uit; 8x Jan Kordaat, 9x Clifton, 6x Blueberry, 7x Lucky Luke, 5x De Smurfen.
A lot of 35 miscellaneous comic books, various titles and editions, including; 8x Jan Kordaat, 9x Clifton, 6x Blueberry, 7x Lucky Luke, 5x The Smurfs.Place a bid ›Estimate: € 60/90 -
#550
Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,84 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.84 ct.Place a bid ›Dim. 3,03 g