“Vergezicht”, een miniatuur, olieverf op paneel, niet gesigneerd.

"Panoramic View," a miniature, oil on panel, unsigned.
Dim. 12 x 18 cm
SKU: 2705250244.
Category: Schilderij.
Auction day: 27 May 2025 19:00
Catalogue #244
Estimate: € 30 / 50

  • #122
    Georges Steel

    Dim. 48 x 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #184
    Jacques Delvaux

    Dim. 45/55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #444
    Jan De Graef

    "Forest landscape". Oil on canvas. Signed. Minor repairs.
    Dim. 92 x 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #302
    L. Coppens

    “Bomendreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Tree driveway". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #172
    Jacques Delvaux

    Dim. 45/55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #102
    Emile Lebrun
    Period: 1864-1933

    ‘Bloemenvaas’. Olieverf op paneel, getekend.

    ‘Flower vase’. Oil on panel, signed.
    Dim. 21/16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #292
    Ivan Aubrouck

    "Cityscape with church tower". Oil on canvas. Signed and dated 1929.
    Dim. 70 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #472
    Adèle Koekkoek

    “Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.

    “Woman by the hearth”. Oil on canvas. Signed.
    Dim. h 73 cm x 98,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #544

    "Pagoda by the water". Mixed media. Signed. Japanese piece.
    Dim. 33 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #564
    J. Van Bergen

    “Dorpsgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Village view". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #504

    “Twee koppen”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Two heads". Engraving. Signed outside the plate.
    Dim. 44 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #304
    Ria Picco-Rückert

    “Staalgieterij”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1951.

    "Foundry". Lithograph. Signed and dated 1951.
    Dim. 52 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #29

    “Het jonge paar”. Ingekleurde Perzische prent. Gesigneerd.

    "The young couple". Hand-colored Persian print. Signed.
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #129

    “Portret van een Belgisch militair”. In ovale lijst.

    "Portrait of a Belgian soldier." In oval frame.
    Dim. 37 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #294

    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #284
    K. Cornet

    “Veldweg met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Field path with farmstead". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #542

    Dim. 34 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #514
    Perez

    "Stylized woman with veil". Oil on canvas. Signed. Restoration to the top left.
    Dim. 120 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #299
    Jan Baptist Coomans
    Period: 1903-1984

    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #512

    Dim. 44/53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #104
    Period: 19e eeuw

    'Agnès Maignien-Vasseur'. 19th-century portrait, oil on canvas. Not signed.
    Dim. 25/20 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #442

    Dim. 150 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #554

    “Bosvijver”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    "Forest Pond". Oil on canvas. Illegibly signed.
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #562
    P.R. Laxni

    "Indonesian dancers". Watercolor. Signed and dated 1971.
    Dim. 54 x 66 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #467
    Val St-Lambert

    Vijf stuks geslepen kristal, een vaas met voetstuk (H. 25 cm), een kratervaas (24 cm), een vaas met verwijdende rand (15 cm), een jaren zestig asbak (L. 17 cm) en een ringenschaaltje (8 x 12 cm).

    Five pieces of cut crystal, a vase with pedestal (H. 25 cm), a crater vase (24 cm), a vase with flared rim (15 cm), a 1960s ashtray (L. 17 cm), and a ring dish (8 x 12 cm).
    Dim. H 26, Ø 9 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #547

    5 stuks schilderijverlichting in diverse uitvoeringen, toegevoegd een wandlamp op de art-deco geïnspireerd.

    A lot of 5 pieces of painting lights in various designs, including a wall lamp inspired by art-deco.
    Dim. l 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #574
    J. Dortevelle

    “Zuiders terras”. Aquarel. Gesigneerd.

    "Southern terrace." Watercolor. Signed.
    Dim. 31 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #432
    Geirman

    “Vlaams landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Flemish landscape". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 49 x 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #352
    Pierre Marie Heijmans
    Period: 1961

    ‘Landschapje’. Art brut, olieverf op doek. Getekend en gedateerd, ‘61.

    'Landscapes'. Art brut, oil on canvas. Signed and dated, '61.
    Dim. 22/27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #492

    Een T.V.-kast versierd met Chinese lak. Waterplanten op rood en gouden fond.

    A TV cabinet decorated with Chinese lacquer. Water plants on a red and golden background.
    Dim. 141 x 104 x 51 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #10

    Een 14 kt geelgouden hanger bezet met jade.

    A 14 kt yellow gold pendant set with jade.
    Dim. 3,65 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #9

    Antiek houten beeldje van een pater. Met resten van polychrome beschildering, rechterarm manco. Vermoedelijk 18e eeuw.

    Antique wooden statue of a monk. With remnants of polychrome paint, right arm missing. Probably from the 18th century.
    Dim. Hoogte 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #399
    S. Van Gastel

    “Paradijsvogels”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine letsels.

    "Paradise birds". Oil on canvas. Signed. Small damages.
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #234
    Raymond Jean Bizet
    Period: 1922-2015

    ‘Zichten op de kerktoren’. Een paar olieverfschilderijen op paneel, getekend; R. J. Bizet.

    Dim. 27/19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #413
    Maria Innocentia Hummel

    “Stormy weather”, een meerkleurig porseleinen ‘Hummeltje’, nr 71, stempel van de periode 1960-1963.

    "Stormy weather", a multi-colored porcelain 'Hummel' figurine, no. 71, stamped from the period 1960-1963.
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #145

    Een antieke gietijzeren haardplaat afkomstig uit een kasteel, mogelijks gerelateerd aan de leerlooiersgilde. Met afbeeldingen van engelenhoofdjes, ambachten en een koningin. 17e/18e eeuws.

    Dim. h 196 x b 52 cm
    Estimate: € 400 / 600

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00