Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Vergezicht’. Olieverf op doek. Getekend en gedateerd 1920.
Johannes Albertus Hesterman
Period: 1877-1955

‘Vergezicht’. Olieverf op doek. Getekend en gedateerd 1920.

'Panoramic view', oil on canvas. Signed and dated 1920.
Dim. 61/96 cm
SKU: 1612250177.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #177
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #64

    ‘Dreef met berken’, olieverf op papier. Niet getekend.

    ‘Birch-lined Lane’, oil on paper. Not signed.
    No longer available
    Dim. 53/45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #149

    Een lot van 2 schilderijtjes met boerderijdieren, olieverf op paneel, naar Verboeckhoven.

    A lot of 2 small paintings with farm animals, oil on panel, after Verboeckhoven.
    No longer available
    Dim. 18 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #254
    Victor Renty

    ‘Haventje met aangemeerde sloep’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werk, getekend V. Renty ‘81.

    'Harbor with Moored Sailboat', oil on canvas. A post-impressionist piece, signed V. Renty '81.
    No longer available
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #99

    “Bruggetje met kapel”. Een schilderij, olieverf op doek.

    "Bridge with Chapel". A painting, oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 50 x 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #122
    Heike Davies
    Period: 1976 - ....

    “Adrift”, een schilderij, acryl op doek, gesigneerd en gedateerd 2014.

    "Adrift", a painting, acrylic on canvas, signed and dated 2014.
    No longer available
    Dim. h 150 x b 130 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #144
    Jaak Van Den Seylbergh
    Period: 1884-1960

    ‘Winterlandschap op het veen’, olieverf op doek. Getekend J. Van Den Seylbergh.

    "Winter Landscape on the Moor", oil on canvas. Signed J. Van Den Seylbergh.
    No longer available
    Dim. 100/140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #32

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op doek. Een 19e eeuws werk, getekend. Met schade aan het doek.

    ‘Flower vase’, oil on canvas. A 19th-century piece, signed. With damage to the canvas.
    No longer available
    Dim. 49/32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #212
    Alfons Marchand
    Period: 1891-1967

    ‘Landschap met bloesemende bomen’, olieverf op doek. Getekend Alfons Marchant 1941.

    'Landscape with blossom trees', oil on canvas. Signed Alfons Marchant 1941.
    No longer available
    Dim. 60/63 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #97
    Albert Isidore Devos
    Period: 1868 - 1950

    ‘Portret van een visser’, olieverf op doek. Getekend Alb. Is. Devos.

    'Portrait of a Fisherman', oil on canvas. Signed Alb. Is. Devos.
    No longer available
    Dim. 40/32 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #259
    Armand Demeulemeester

    Expressionistisch landschap met huizen, olieverf op schilderspaneel. Getekend A. Demeulemeester.

    Expressionist landscape with houses, oil on panel. Signed A. Demeulemeester.
    No longer available
    Dim. 29/39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #29
    Ernest Denis

    ‘Portret van een man met pet’, olieverf op doek. Getekend E. Denis.

    'Portrait of a Man with a Cap', oil on canvas. Signed E. Denis.
    No longer available
    Dim. 40/35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #84

    “Drinkgelag aan de haard”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Van Genechten en gedateerd 1963.

    "Drinking Revel by the Fireplace," a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed J. Van Genechten and dated 1963.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #82
    Oscar Mulkers
    Period: 1895-1965

    ‘Stilleven met wittepioenrozen’, olieverf op doek. Getekend O. Mulkers.

    'Still life with white peonies', oil on canvas. Signed O. Mulkers.
    No longer available
    Dim. 80/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #39

    “Moeder en kind”, een schilderij, olieverf op paneel, naar de 19e eeuw, draagt handtekening.

    "Mother and Child", a painting, oil on panel, from the 19th century, with signature.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #49

    “Dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd F. Stacino en gedateerd ‘39.

    "Village View," a painting, oil on canvas, signed F. Stacino and dated '39.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #104
    Jean-Guy Beernaert
    Period: 1928-1999

    ‘De kathedraal van Antwerpen’, olieverf op doek. Getekend J. G. Beernaert

    'The Cathedral of Antwerp', oil on canvas. Signed J. G. Beernaert.
    No longer available
    Dim. 90/110 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #142
    Arthur Kampf

    ‘Meisje in een roze jurk’, olieverf op paneel. Getekend A. Kampf.

    'Girl in a pink dress', oil on panel. Signed A. Kampf.
    No longer available
    Dim. 32/25 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #54
    Edgard Heirman
    Period: 1919-2002

    ‘Geborgenheid’, olieverf op doek. Getekend E. Heirman.

    'Shelter', oil on canvas. Signed E. Heirman.
    No longer available
    Dim. 70/90 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #109
    L. Verheyen
    Period: 1916 - 1992

    “Geanimeerd kadegezicht”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Verheyen en gedateerd 1975.

    "Animated quay view", a painting, oil on panel, signed L. Verheyen and dated 1975.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #107
    Jules De Bleye

    ‘Portret van een kind, spelend met vuur’, olieverf op doek. Getekend J. De Bleye.

    ‘Portrait of a child, playing with fire’, oil on canvas. Signed J. De Bleye.
    No longer available
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #197

    “Stilleven met bloemenvaas” een schilderij, olieverf op doek, met herstelling onder links. Draagt handtekening.

    "Still life with flower vase" a painting, oil on canvas, with repair at bottom left. Bears signature.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #167
    Henry Schouten
    Period: 1857 - 1927

    “Schaapsherder met zijn kudde”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd links onder.

    "Sheep herder with his flock", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed lower left.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #12
    J. Maes

    ‘Abstracte compositie’, gouache op papier. Getekend J. Maes.

    'Abstract composition', gouache on paper. Signed J. Maes.
    No longer available
    Dim. 35/25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #147

    ‘Kat met groene bal’, olieverf op losse canvas. Getekend; Heerup.

    'Cat with Green Ball', oil on loose canvas. Signed; Heerup.
    No longer available
    Dim. 32/41 cm
    Estimate: € 150 / 200

Other lots in this auction

  • #141

    Een Aziatisch kamerscherm in twee delen. Van gesculpteerd hout, met planten en ganzen in hoogrelief. Meerdere kleine beschadigingen aan het reliëf.

    An Asian room divider in two parts. Carved wood, featuring plants and geese in high relief. Multiple minor damages on the relief.
    No longer available
    Dim. 183/160 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #125

    Een zilveren 7 rijen halssnoer bezet met kleine en grote grijze en witte parels. 925‰.

    A silver necklace with 7 rows set with small and large gray and white pearls. 925‰.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #290

    Een halssnoer met bijpassende armband bezet met verschillende donker grijze barokparels en met verguld slot.

    A necklace with matching bracelet set with various dark grey baroque pearls and a gilded clasp.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #61
    Hillebrandt

    Een vintage plafonnière, messing en frostglass, gemerkt Hillebrand.

    A vintage ceiling light, brass and frosted glass, marked Hillebrand.
    No longer available
    Dim. 27.5 x 30 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #184
    Bernard Bosschaert

    ‘Jonge vrouw met een bos bloemen’, olieverf op papier. Getekend Bosschaert B.

    'Young woman with a bunch of flowers', oil on paper. Signed Bosschaert B.
    No longer available
    Dim. 37/28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #139
    Frida Janssens

    Bloemenvaas. Aquarel, getekend, Frida Janssens.

    Flower vase. Watercolor, signed, Frida Janssens.
    No longer available
    Dim. 59/42 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #24
    A. Dekker

    ‘Man met pijp’, olieverf op een eiken paneeltje, gesigneerd A. Dekker en gedateerd 1858.

    'Man with Pipe', oil on oak panel, signed A. Dekker and dated 1858.
    No longer available
    Dim. 19.5 x 16.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #207
    Pol Mara
    Period: 1920-1998

    “Golfster” Litho op papier. Gesigneerd buiten de plaat, genummerd 142/250

    "Golfer" Lithograph on paper. Signed outside of the plate, numbered 142/250.
    No longer available
    Dim. 66 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #161

    Een Duits/Pruisische Mauser bajonet, M1871. Gemerkt Alex Coppel Solingen. Met regimentsstempel 12 R. D. 5. Met schede.

    A German/Prussian Mauser bayonet, M1871. Marked Alex Coppel Solingen. With regiment stamp 12 R. D. 5. With scabbard.
    No longer available
    Dim. Lengte 60 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #110

    Een 18 kt geelgouden slavenarmband.

    An 18 kt yellow gold hinged bangle bracelet.
    No longer available
    Dim. 25 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #231

    ‘Een ijsbeer op wandel’. Een Art-deco beeld van roze geglazuurd aardewerk. Gemerkt DAX.

    ‘A polar bear strolling’. An Art Deco sculpture made of pink glazed earthenware. Marked DAX.
    No longer available
    Dim. H 22, B 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #65

    “Moeder en kind”, een modern bronzen beeld.

    "Mother and child," a modern bronze sculpture.
    No longer available
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 120 / 160
View all auction items ›

Antiekveiling 16 December 2025

Veiling volledig - 300 loten Tentoonstelling: 12 & 13 december van 10.00 tot 17.00

16 December 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More