Verguld bronzen cartelklok, rijkelijk versierd in Lodewijk XVI-stijl. Tijdperk Napoléon III. Op het uurwerk achteraan gemerkt.
E. Portelance, Paris
Period: 1903 - 1983

Gilt bronze cartel clock, richly decorated in Louis XVI style. Napoleon III era. Marked on the movement at the back.
Dim. H. 70 cm
SKU: 2810250118.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #118
Estimate: € 250 / 400

  • #194

    ‘Huizen aan het water’, olieverf op schilderspallet. Draagt de handtekening Bombois C.ll.

    ‘Houses by the water’, oil on painter’s palette. Signed Bombois C. ll.
    Dim. 24/27 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #139
    Val Saint-Lambert

    Twaalf gekleurde longdrinkglazen met bijpassende karaf. Danse De Flore. Versierd met vergulde Griekse fries. Eén groen glas met schilfer.

    Twelve colored highball glasses with matching carafe. Dance of Flora design. Decorated with gilded Greek frieze. One green glass with chip.
    Dim. Karaf - H: 25 cm Glas - H: 14 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #295

    Een handgeknoopt tapijt met slijtage.

    A hand-knotted carpet with wear.
    Dim. 190 x 148 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #27
    Steiff, Germany

    Een Steiff Luxy lynx knuffel, de knoop in het oor manco.

    A Steiff Luxy lynx plush toy, missing the button in the ear.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #568
    Luppens & Co. Bruxelles

    Een bronzen tafellamp met glazen blaker in de vorm van een vlam. Gemerkt; Luppens & Co.

    A bronze table lamp with a glass candle holder in the shape of a flame. Marked; Luppens & Co.
    Dim. Hoogte 55 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #525

    Een Anatolische wollen Saf-loper versierd met vijf mirhabs.

    A Persian woolen runner decorated with five prayer niches.
    Dim. 130 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #136

    Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.

    A solid wood buffet cabinet in Louis Philippe style.
    Dim. 202 x 130 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #275

    Een rustieke salontafel, massief houten blad en smeedijzeren onderstel.

    A rustic coffee table with a solid wooden top and wrought iron base.
    Dim. 47 x 114 x 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #488

    “Bloemenmeisje”, een betonnen tuinbeeld.

    "Bloemenmeisje", a concrete garden statue.
    Dim. 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #11
    Nic Bastiaens

    Een gesculpteerd eikenhouten beeld van “Jefke - de gemeentenaar”, gebaseerd op een middeleeuwse soldaat, symbool van het Gemeentekrediet. Gesigneerd.

    A sculpted oak statue of "Jefke - the townsman", based on a medieval soldier, symbol of the Gemeentekrediet. Signed.
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #278

    Een groot lot van het weekblad Kuifje, jaren 50, waaronder 1 volledige jaargang.

    A large lot of the magazine Tintin, from the 1950s, including 1 complete year.
    Dim. 31 x 21 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #309

    Een grote bolvaas in hyalietglas, met herfstbladeren beschilderd.

    A large spherical vase in hyalith glass, painted with autumn leaves.
    Dim. 18,5 x Ø 26 cm
    Estimate: € 30 / 50

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00