#194‘Huizen aan het water’, olieverf op schilderspallet. Draagt de handtekening Bombois C.ll.
#139Val Saint-LambertTwaalf gekleurde longdrinkglazen met bijpassende karaf. Danse De Flore. Versierd met vergulde Griekse fries. Eén groen glas met schilfer.
Twelve colored highball glasses with matching carafe. Dance of Flora design. Decorated with gilded Greek frieze. One green glass with chip.No longer availableDim. Karaf - H: 25 cmGlas - H: 14 cmEstimate: € 500 / 700 -
#295Een handgeknoopt tapijt met slijtage.
#27Steiff, GermanyEen Steiff Luxy lynx knuffel, de knoop in het oor manco.
#525Een Anatolische wollen Saf-loper versierd met vijf mirhabs.
#136Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.
#275Een rustieke salontafel, massief houten blad en smeedijzeren onderstel.
A rustic coffee table with a solid wooden top and wrought iron base.No longer availableDim. 47 x 114 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#488“Bloemenmeisje”, een betonnen tuinbeeld.
#11Nic BastiaensEen gesculpteerd eikenhouten beeld van “Jefke - de gemeentenaar”, gebaseerd op een middeleeuwse soldaat, symbool van het Gemeentekrediet. Gesigneerd.
#309Een grote bolvaas in hyalietglas, met herfstbladeren beschilderd.
A large spherical vase in hyalith glass, painted with autumn leaves.No longer availableDim. 18,5 x Ø 26 cmEstimate: € 30 / 50