Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Verliefd koppel in het park’, olieverf op paneel. Getekend G. Mascart.
Gustave Mascart

‘Verliefd koppel in het park’, olieverf op paneel. Getekend G. Mascart.

‘Couple in Love in the Park’, oil on panel. Signed G. Mascart.
Dim. 26/20 cm
SKU: 1612250164.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #164
Estimate: € 75 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Mascart

  • #169
    Gustave Mascart

    ‘Een jonge vrouw met haar chaperon’, olieverf op paneel. Getekend G. Mascart.

    'A young woman with her chaperone', oil on panel. Signed G. Mascart.
    No longer available
    Dim. 26/20 cm
    Estimate: € 75 / 100

Similar lots by type

  • #82
    Oscar Mulkers
    Period: 1895-1965

    ‘Stilleven met wittepioenrozen’, olieverf op doek. Getekend O. Mulkers.

    'Still life with white peonies', oil on canvas. Signed O. Mulkers.
    No longer available
    Dim. 80/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #32

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op doek. Een 19e eeuws werk, getekend. Met schade aan het doek.

    ‘Flower vase’, oil on canvas. A 19th-century piece, signed. With damage to the canvas.
    No longer available
    Dim. 49/32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #29
    Ernest Denis

    ‘Portret van een man met pet’, olieverf op doek. Getekend E. Denis.

    'Portrait of a Man with a Cap', oil on canvas. Signed E. Denis.
    No longer available
    Dim. 40/35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #144
    Jaak Van Den Seylbergh
    Period: 1884-1960

    ‘Winterlandschap op het veen’, olieverf op doek. Getekend J. Van Den Seylbergh.

    "Winter Landscape on the Moor", oil on canvas. Signed J. Van Den Seylbergh.
    No longer available
    Dim. 100/140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #109
    L. Verheyen
    Period: 1916 - 1992

    “Geanimeerd kadegezicht”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Verheyen en gedateerd 1975.

    "Animated quay view", a painting, oil on panel, signed L. Verheyen and dated 1975.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #107
    Jules De Bleye

    ‘Portret van een kind, spelend met vuur’, olieverf op doek. Getekend J. De Bleye.

    ‘Portrait of a child, playing with fire’, oil on canvas. Signed J. De Bleye.
    No longer available
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #259
    Armand Demeulemeester

    Expressionistisch landschap met huizen, olieverf op schilderspaneel. Getekend A. Demeulemeester.

    Expressionist landscape with houses, oil on panel. Signed A. Demeulemeester.
    No longer available
    Dim. 29/39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #104
    Jean-Guy Beernaert
    Period: 1928-1999

    ‘De kathedraal van Antwerpen’, olieverf op doek. Getekend J. G. Beernaert

    'The Cathedral of Antwerp', oil on canvas. Signed J. G. Beernaert.
    No longer available
    Dim. 90/110 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #97
    Albert Isidore Devos
    Period: 1868 - 1950

    ‘Portret van een visser’, olieverf op doek. Getekend Alb. Is. Devos.

    'Portrait of a Fisherman', oil on canvas. Signed Alb. Is. Devos.
    No longer available
    Dim. 40/32 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #147

    ‘Kat met groene bal’, olieverf op losse canvas. Getekend; Heerup.

    'Cat with Green Ball', oil on loose canvas. Signed; Heerup.
    No longer available
    Dim. 32/41 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #84

    “Drinkgelag aan de haard”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Van Genechten en gedateerd 1963.

    "Drinking Revel by the Fireplace," a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed J. Van Genechten and dated 1963.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #122
    Heike Davies
    Period: 1976 - ....

    “Adrift”, een schilderij, acryl op doek, gesigneerd en gedateerd 2014.

    "Adrift", a painting, acrylic on canvas, signed and dated 2014.
    No longer available
    Dim. h 150 x b 130 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #102
    Alphonse Mora
    Period: 1891-1977

    ‘Werkpaarden in de steenbakkerij’, houtskool op paneel. Getekend Alphonse Mora.

    "Workhorses in the brickyard", charcoal on panel. Signed by Alphonse Mora.
    No longer available
    Dim. 98/131 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #49

    “Dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd F. Stacino en gedateerd ‘39.

    "Village View," a painting, oil on canvas, signed F. Stacino and dated '39.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #167
    Henry Schouten
    Period: 1857 - 1927

    “Schaapsherder met zijn kudde”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd links onder.

    "Sheep herder with his flock", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed lower left.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #149

    Een lot van 2 schilderijtjes met boerderijdieren, olieverf op paneel, naar Verboeckhoven.

    A lot of 2 small paintings with farm animals, oil on panel, after Verboeckhoven.
    No longer available
    Dim. 18 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #39

    “Moeder en kind”, een schilderij, olieverf op paneel, naar de 19e eeuw, draagt handtekening.

    "Mother and Child", a painting, oil on panel, from the 19th century, with signature.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #64

    ‘Dreef met berken’, olieverf op papier. Niet getekend.

    ‘Birch-lined Lane’, oil on paper. Not signed.
    No longer available
    Dim. 53/45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #142
    Arthur Kampf

    ‘Meisje in een roze jurk’, olieverf op paneel. Getekend A. Kampf.

    'Girl in a pink dress', oil on panel. Signed A. Kampf.
    No longer available
    Dim. 32/25 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #177
    Johannes Albertus Hesterman
    Period: 1877-1955

    ‘Vergezicht’. Olieverf op doek. Getekend en gedateerd 1920.

    'Panoramic view', oil on canvas. Signed and dated 1920.
    No longer available
    Dim. 61/96 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #197

    “Stilleven met bloemenvaas” een schilderij, olieverf op doek, met herstelling onder links. Draagt handtekening.

    "Still life with flower vase" a painting, oil on canvas, with repair at bottom left. Bears signature.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #99

    “Bruggetje met kapel”. Een schilderij, olieverf op doek.

    "Bridge with Chapel". A painting, oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 50 x 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #12
    J. Maes

    ‘Abstracte compositie’, gouache op papier. Getekend J. Maes.

    'Abstract composition', gouache on paper. Signed J. Maes.
    No longer available
    Dim. 35/25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #54
    Edgard Heirman
    Period: 1919-2002

    ‘Geborgenheid’, olieverf op doek. Getekend E. Heirman.

    'Shelter', oil on canvas. Signed E. Heirman.
    No longer available
    Dim. 70/90 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #198

    Een mahoniehouten schildersezel in Louis XV stijl.

    A mahogany painting easel in Louis XV style.
    No longer available
    Dim. h 190 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #116

    Een vitrinekast in kersenhout met 4 deuren.

    A cherry wood display cabinet with 4 doors.
    No longer available
    Dim. 213 x 123 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #92
    Gaby De Pauw

    Een paar naïeve hoevezichten, acryl op papier. Gesigneerd.

    A pair of naive farm views, acrylic on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 2 x (26 x 35) cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #42
    Bertin

    ‘Een hongerige kip en een nieuwsgierige St. Bernard’, olieverf op paneel. Franse school, getekend Bertin.

    'A hungry chicken and a curious St. Bernard', oil on panel. French school, signed Bertin.
    No longer available
    Dim. 25/19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #143

    Een ronde Chinees porseleinen dekseldoos.

    A round Chinese porcelain lidded box.
    No longer available
    Dim. h 12.5 x Ø 23 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #20

    Een 18 kt geelgouden antieke broche met bijbehorende oorbellen bezet met fijne pareltjes.

    An 18 kt yellow gold antique brooch with matching earrings set with fine pearls.
    No longer available
    Dim. 3,70 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #10

    Een broche of hanger met twee oorbellen bezet met koraal van 18 kt geelgoud. Achterkant broche de speld alleen goud.

    A brooch or pendant with two earrings set with 18 kt yellow gold coral. Back of the brooch the pin is only gold.
    No longer available
    Dim. Bruto: 11,77 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #56

    Een gefineerde houten commode met 3 laden.

    A veneered wooden chest of drawers with 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 88 x 125 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #62
    Leo Bunnens
    Period: 1871-1960

    ‘Karakterkop’, olieverf op paneel. Getekend Leo Bunnens.

    'Character face', oil on panel. Signed Leo Bunnens.
    No longer available
    Dim. 35/47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #87

    Een Franse marmeren schouwpendule met 2 bijhorende casolettes, restauratie boven de linker zuil.

    A French marble mantel clock with 2 accompanying cassolettes, restoration above the left column.
    No longer available
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #174

    Een paar litho’s met dieren als thema.

    A pair of lithographs with animals as the theme.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #130

    Een 18 kt witgouden broche bezet met drie briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en twee parels.

    An 18 kt white gold brooch set with three brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct. and two pearls.
    No longer available
    Dim. 8,67 g
    Estimate: € 600 / 800
View all auction items ›

Antiekveiling 16 December 2025

Veiling volledig - 300 loten Tentoonstelling: 12 & 13 december van 10.00 tot 17.00

16 December 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More