‘Verliefd koppeltje’. Porseleinen groepje, gemerkt; Buen Retiro. Het hoofd van de vrouw is gelijmd.

'Infatuated Couple'. Porcelain group, marked; Buen Retiro. The head of the woman has been glued.
Dim. Hoogte 15 cm
SKU: 2705250018.
Categories: Beeld, Porselein.
Auction day: 27 May 2025 19:00
Catalogue #18
Estimate: € 40 / 60

  • #225
    Guido Cacciapuoti
    Period: 1892 - 1953

    Een porseleinen beeld, 2 Afrikaanse parelhoenders, gemerkt Guido Cacciapuoti, made in Italy. Circa 1950.

    A porcelain sculpture of 2 African guinea fowls, marked Guido Cacciapuoti, made in Italy. Circa 1950.
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #286

    Een art-deco toiletmeubel met uitschuifbaar voetbankje en porseleinen toiletpot.

    An Art Deco vanity with retractable footstool and porcelain chamber pot.
    Dim. h 48 x Ø 42 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #278

    Empire stijl vaas, met het wapenschild van keizer Napoleon. Gemerkt Vincennes, Limoges. Schilfers aan de basis.

    Empire style vase with the coat of arms of Emperor Napoleon. Marked Vincennes, Limoges. Small chips at the base.
    Dim. Hoogte 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #549
    Capodimonte

    Dim. 29 x 35 x 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #307
    Empire, England

    Een porseleinen theeserviesje, Empire England ‘Lilac Time’. Bestaande uit een theepot, een melkkannetje, een kommetje, 6 koppen en 6 schoteltjes.

    A porcelain tea set, Empire England 'Lilac Time'. Consisting of a teapot, a creamer, a sugar bowl, 6 cups, and 6 saucers.
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #575

    Gesculpteerde houten salontafel met een decor van strijdgewoel. Met 4 bijpassende wigvormige krukjes.

    Carved wooden coffee table with a decor of a battlefield. With 4 matching wedge-shaped stools.
    Dim. H 52, Ø 80 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #288

    Een dekselvaas van Imari porselein, het deksel is gerestaureerd.

    A covered vase made of Imari porcelain, the cover has been restored.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #235

    Een klokstel van blauw en wit Delfts aardewerk en koper, twee kandelaars met 5 lichtpunten.

    A clock set of blue and white Delft earthenware and copper, two candelabras with 5 lights.
    Dim. Hoogte 64 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #308

    Een scheerkom van Imari porselein. Kleine herstelling aan de rand.

    A shaving bowl made of Imari porcelain. Small repair on the edge.
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #216
    Royal Tettau

    Een porseleinen servies, Royal Tettau, Germany, US. Zone, bestaande uit: 23 platte borden, 12 soepborden, 24 dessertborden, 12 schoteltjes, 12 kopjes, 2 terrines, 3 schotels, een kom, een sauskom, een koffiepot, een melkkannetje en een suikerpotje.

    A porcelain dinner set, Royal Tettau, Germany, US. Zone, comprising: 23 dinner plates, 12 soup plates, 24 dessert plates, 12 saucers, 12 cups, 2 tureens, 3 serving dishes, a bowl, a gravy boat, a coffee pot, a creamer, and a sugar bowl.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #14
    RW made in Germany US zone

    Een porseleinen theeserviesje, RW made in Germany US zone. Bestaande uit een theepot, een melkkannetje, een suikerpotje, 6 koppen en 6 schoteltjes.

    A porcelain tea set, RW made in Germany US zone. Consisting of a teapot, a creamer, a sugar bowl, 6 cups, and 6 saucers.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #175

    Een set van 2 19e eeuwse Franse porseleinen cache-pots met vergulde leeuwenkoppen geflankeerd.

    A pair of 19th century French porcelain cache-pots with gilt lion head handles.
    Dim. h 16.5 x Ø 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #593

    Een messing kapstok op driepoot.

    A brass coat rack on three legs.
    Dim. h 174
    Estimate: € 40 / 60
  • #365
    Fontinelle

    Een groep van 3 olifanten in monochroom geglazuurd aardewerk, gemerkt Fontinelle en genummerd 143.

    A group of 3 elephants in monochromatic glazed earthenware, marked Fontinelle and numbered 143.
    Dim. 31 x 50 x 9 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #9

    Antiek houten beeldje van een pater. Met resten van polychrome beschildering, rechterarm manco. Vermoedelijk 18e eeuw.

    Antique wooden statue of a monk. With remnants of polychrome paint, right arm missing. Probably from the 18th century.
    Dim. Hoogte 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #551

    Limoges tafellamp met bloemendecor en klassieke kap.

    Limoges table lamp with floral decor and classic shade.
    Dim. Hoogte 62 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #345

    Een Chinees porseleinen kop en schoteltje, blauw op wit decor, onderaan het bordje gemerkt ‘Chenghua Nian Zhi’, Kangxi revival, circa 1900.

    A Chinese porcelain cup and saucer, blue on white decoration, marked 'Chenghua Nian Zhi' on the bottom of the saucer, Kangxi revival, circa 1900.
    Dim. Ø 12.5 cm (bordje)
    Estimate: € 30 / 50
  • #267

    Romantisch inktstel met een beeldje van een man en twee eenden. Eén snavel is manco.

    Romantic inkwell with a figurine of a man and two ducks. One beak is missing.
    Dim. H 15, B 20, D 13 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #3

    Een lot van 3 meerkleurig biscuit en porseleinen putti’s bestaande uit één met een gans, gemerkt Goebel Schaubach-kunst, Schau 2/1, één ongemerkte putti op een bok, kleine schade aan 1 hoorn’ en één met kandelaar, gemerkt en genummerd 9251.

    A lot of 3 multicolored biscuit and porcelain putti including one with a goose, marked Goebel Schaubach-kunst, Schau 2/1, one unmarked putto on a goat with minor damage to one horn, and one with a candlestick, marked and numbered 9251.
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #474

    Dekselvaas van Chinees porselein, Canton stijl. Gedecoreerd met vogels en vlinders.

    Covered vase of Chinese porcelain, Canton style. Decorated with birds and butterflies.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #297
    Noritake

    Een 104-delig porseleinen servies, gemerkt Noritake China, Hermitage 6226. Bestaande uit 12 grote borden, 15 platte borden waarvan 1 met schilfer, 12 diepe borden, 11 kleine borden, 12 dessertborden, 11 grote schoteltjes, 12 grote koppen, 10 kleine schoteltjes en 9 kleine kopjes.

    A 104-piece porcelain dinnerware set, marked Noritake China, Hermitage 6226. Including 12 large plates, 15 flat plates (1 with chip), 12 soup bowls, 11 small plates, 12 dessert plates, 11 saucers, 12 large cups, 10 small saucers, and 9 small cups.
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #533

    Groot sierbord van Imari porselein.

    Large decorative plate of Imari porcelain.
    Dim. Ø 38
    Estimate: € 40 / 60
  • #563

    Kleurloze vaas, gemerkt ‘Krautheim, Germany’.

    Colorless vase, marked 'Krautheim, Germany'.
    Dim. Hoogte 55 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #395
    Marcel Mazy
    Period: 1931 - ....

    Een gipsen hoofd op houten sokkel, gesigneerd M. Mazy.

    A plaster head on a wooden base, signed M. Mazy.
    Dim. h 46 cm zonder sokkel
    Estimate: € 100 / 150

  • #437
    L75 Lenco

    Een vintage platenspeler, Lenco L75.

    A vintage turntable, Lenco L75.
    Dim. 16 x 45 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #309

    Set van 2 penningen met afbeeldingen van het werk van Ianchelevici en Michel Stievenart.

    Set of 2 medals featuring the work of Ianchelevici and Michel Stievenart.
    Dim. 9/6.5 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #214
    Willem

    “De Brugse Reien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "The Canals of Bruges." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #207
    A. Gillard

    Een porseleinen kaststel bestaande uit een opengewerkte coupe en 3 hoornvazen, gemerkt Limoges France en beschilderd en gesigneerd A. Gillard.

    A porcelain garniture comprising of an openwork bowl and 3 horn vases, marked Limoges France and painted and signed by A. Gillard.
    Dim. h 31.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #342
    Denise Malfet

    ‘Bloemenvaas’. Eglomisé, getekend en gedateerd ‘83.

    'Flower vase'. Eglomisé, signed and dated '83.
    Dim. 58/47 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #419
    Luis Feito Lopez

    Abstracte compositie, gemengde techniek. Getekend.

    Abstract composition, mixed media. Signed.
    Dim. 29/29 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #153

    Een houten humidor met sigaren, Cohiba’s, Habanos, Mouton Cadet, Bolivar, Romeo y Julieta ea.

    A wooden humidor with cigars, Cohibas, Habanos, Mouton Cadet, Bolivar, Romeo y Julieta, etc.
    Dim. 10.5 x 25 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #538
    Brentleigh Ware

    Een set van 2 art-deco vazen, Brentleigh Ware, gemerkt Ballina England. Bij één vaas lichte glazuurschade.

    A set of 2 art-deco vases, Brentleigh Ware, marked Ballina England. One vase has minor glaze damage.
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #489

    Een set van 2 Russische Khokloma handbelschilderde vintage tafeltjes met florale motieven.

    A set of 2 Russian Khokloma hand-painted vintage tables with floral motifs.
    Dim. 60 x 80 x 52 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #259
    M. Harrewyn

    ‘Witloof en citrusfruit’. Een lot van twee schilderijen, getekend M. Harrewyn.

    ‘Chicory and citrus fruit’. A lot of two paintings, signed M. Harrewyn.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #590
    Fossil

    Een roestvrij stalen herenhorloge met originele bruine polsband.

    A stainless steel men's watch with original brown strap.
    Estimate: € 40 / 60
  • #38

    Een paar zilveren kandelaars, Lille (F). Makersmerkteken; JB. Jaarmerk; gekroonde Fleur de Lis (1776-1780). 1035 g.

    A pair of silver candlesticks, Lille (France). Maker's mark: JB. Date mark: crowned Fleur de Lis (1776-1780). 1035 g.
    Dim. Hoogte 30 cm
    Estimate: € 800 / 1200

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00