‘Verliefd zwerverskoppel’, en Capodimonte groep van biscuit. Getekend Carpie. Klein beetje schade aan de blaadjes.
Carpie

'Infatuated wandering couple', and Capo Di Monte group in biscuit. Signed; Carpie. Small damage to the leaves.
Dim. Hoogte 44 cm
SKU: 2810250471.
Categories: Beeld, Biscuit.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #471
Estimate: € 80 / 120

  • #393

    A sculpted solid wooden statue of a Chinese sage. Damage to the foot.
    Dim. h 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #155

    ‘Hoornblazer met jachthonden’, een gepatineerd kunstbronzen beeld op zwarte marmeren voet. Naar A. Moreau.

    'Horn player with hunting dogs', a patinated bronze art sculpture on a black marble base. After A. Moreau.
    Dim. Hoogte 74 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #441

    “Afrikaanse man”. Een beeld van gesculpteerd groen marmer. Zimbabwe.

    “Homme africain”. Une statue en marbre vert. Zimbabwe.
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #507

    Een set van 2 massief houten gesculpteerde tempelleeuwen.

    A set of 2 solid wood carved temple lions.
    Dim. h 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #301

    Dim. H 49, B 58, D 18 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #417

    Een set van twee houtgesculpteerde Zuid-Amerikaanse buideldragers met viool.

    A set of two wood-carved South American pouch bearers with violin.
    Dim. h 103 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #418

    "Dancer with ball." An Art Deco statue of gilded bronze and celluloid on an onyx base.
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #149
    Rene Gregoire

    Dim. Hoogte 878 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #448
    Koos Van der Kaaij
    Period: 1900 - 1976

    "Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12".
    Dim. 65cm
    Estimate: € 120 / 260
  • #596

    Een ovaal art-deco bijzettafeltje, met marmeren blad.

    An oval Art Deco side table, with a marble top.
    Dim. H 61, B 42, D 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #491

    “Jongen met fruitmand”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young boy with fruit basket", a concrete garden statue.
    Dim. h 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #487

    Een lot van twee gesculpteerd houten Bobo Fing-beelden uit Burkino Faso.

    A lot of two sculpted wooden Bobo Fing figures from Burkina Faso.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #427

    Een Saksisch porseleinen coupe gedragen door twee jonge edellieden, gemerkt met een R.

    A Saxon porcelain bowl carried by two young noblemen, marked with an R.
    Dim. 22 x 49 x 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #488

    “Bloemenmeisje”, een betonnen tuinbeeld.

    "Bloemenmeisje", a concrete garden statue.
    Dim. 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #115

    Een polychroom gipsen altaarstuk met de voorstelling van Jezus, Dismas en Hestas, gekruisigd op de berg Golgotha.

    A polychrome plaster altarpiece depicting Jesus, Dismas, and Gestas crucified on Mount Golgotha.
    Dim. 80 x 51 x 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #492

    “Jongen op een frisse ochtend”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young Boy on a Fresh Morning," a concrete garden statue.
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #489

    “Meisje met graanhalmen”, een betonnen tuinbeeld.

    "Girl with corn stalks," a concrete garden sculpture.
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #428
    Victor Rousseau

    ‘Jonge moeder met twee kinderen’, een polychroom gepatineerd bronzen beeld op een zwart marmeren voet. Getekend Rousseau, postume geut.

    'Young Mother with Two Children', a polychrome patinated bronze sculpture on a black marble base. Signed Rousseau.
    Dim. Hoogte 52 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #451
    Georges Flips

    ‘Zeilboot’, een abstract bronzen beeld op een zwarte marmeren voet. Getekend.

    'Sailboat', an abstract bronze sculpture on a black marble base. Signed; Flips.
    Dim. Hoogte 62 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #517

    Een gesculpteerd houten beeld van een Indonesische dame.

    A carved wooden statue of an Indonesian lady.
    Dim. h 117 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #498

    ‘Wandelend figuur met stootkar’, een Afrikaans bronzen beeld. Niet getekend.

    'Walking figure with handcart', an African bronze statue. Not signed.
    Dim. H 36, L 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #105

    Een 18e eeuws gesculpteerd houten polychroom Mariabeeld, rechterhand manco.

    An 18th-century carved wooden polychrome statue of Mary, right hand missing.
    Dim. h 39.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #188

    ‘Knielend naakt met boek’, een gepatinneerd bronzen beeldje. Getekend A. Puttemans.

    'Kneeling nude with book', a patinated bronze figurine. Signed; A. Puttemans.
    Dim. Hoogte 27 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #401
    Gustave Van Vaerenbergh
    Period: 1873 - 1927

    Een buste van een jongedame, marmer en verguld brons, gesigneerd G. V. Vaerenbergh. Circa 1900.

    A bust of a young lady, marble and gilt bronze, signed G. V. Vaerenbergh. Circa 1900.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 150 / 200

  • #46

    Een kaptafel/kast met laden in Louis-Philippestijl, marmeren blad binnenin, op wieltjes, spiegel manco.

    A dressing table/cabinet with drawers in Louis Philippe style, marble top inside, on wheels, mirror missing.
    Dim. 98 x 80 x 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #141
    Raphael Nannini

    “Napoleon I”. Een bronzen borstbeeld met donkerbruin patina op groengeaderde marmeren basis. Gesigneerd.

    "Napoleon I". A bronze bust with dark brown patina on a green-veined marble base. Signed.
    Dim. H 47 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #476

    Een Iraans handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Ghoum carpet.
    Dim. 119 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #201

    Een Franse aardewerken barbotine jardinière met floraal decor, gemerkt.

    A French earthenware barbotine jardinière with floral decoration, marked.
    Dim. 29 x 39 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #216

    Een Victoriaans boekentrolley uit walnoothout, één lade. Laat 19e/vroeg 20ste eeuws.

    A Victorian walnut book trolley, one drawer. Late 19th/early 20th century.
    Dim. 100 x 60 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #266

    Een crapaud zeteltje met groen velours bekleed. Vroeg 20ste eeuws.

    A small armchair with green velvet upholstery. Early 20th century.
    Dim. h 82 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #522
    Frans Masereel

    ‘l’Aigle de Distelmonde’, een monochrome ets. Getekend binnen de plaat; Frans Masereel. De ets is gemaakt voor de Contes d’Horace Van Offel, een bibliofiele uitgave met 22 kortverhalen van de auteur Horace Van Offel (Antwerpen, 1878-1944) uitgegeven door de “Editions des artistes” in Brussel in 1935.

    ‘l’Aigle de Distelmonde’, a monochrome etching. Signed within the plate; Frans Masereel. The etching was created for the Contes d’Horace Van Offel, a bibliophile edition with 22 short stories by the author Horace Van Offel (Antwerp, 1878-1944) published by the “Editions des artistes” in Brussels in 1935.
    Dim. 19/14 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #287

    Een lot van twee vazen en een coupe van kleurloos kristal. Toegevoegd een ovaal schaaltje van geperst VSL glas.

    A lot of two vases and a bowl made of colorless crystal. Also included is an oval dish made of pressed VSL glass.
    Dim. Hoogte 14-25 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #436

    Een grenenhouten design bank, Elsa Stackelberg voor Fri Form, Sweden.

    A pine wood design sofa, Elsa Stackelberg for Fri Form, Sweden.
    Dim. 40 x 135 x 48 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #263
    Steiff, Germany

    Vier pluche beren en een aap, allen gemerkt Steiff.

    Four plush bears and a monkey, all marked Steiff.
    Dim. l 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #79

    Een staande lamp op mobiele voet, vintage medisch materiaal.

    A standing lamp on mobile base, vintage medical equipment.
    Dim. Hoogte 158-222 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #236

    Een antiek bijzetmeubeltje met twee schuifjes, een koperen inzet en houten deksel . Gemarquetteerd. Beetje slijtage aan het fineer.

    An antique side table with two drawers, a brass insert, and a wooden lid. Marquetry decoration. Some wear on the veneer.
    Dim. H 68, B 36, D 36 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00