Other lots in this auction
-
#250Val St. Lambert
Een vaas van geblazen kleurloos kristal en een geslepen kleurloze coupe met vergulde rand. Beide gemerkt onderaan.
Un vase en cristal soufflé et une coupe en cristal incolore taillé avec rebord en dorure. Marques sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 19 cm Ø: 22 cmEstimate: € 40/50 -
#308
Een paar vaasjes van Imariporselein.
Une paire de vases en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 30/50 -
#111
Een sigarenkoker van bruin schildpad met een verguld Japans decor. Kleine letsels.
Un étui à cigares en tortue brune et décor japonais doré.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 13 cmEstimate: € 30/50 -
#267
Een porseleinen wandvaas met een decor van bloemen. Italiaans werk.
Un vase mural en porcelaine. Oeuvre italienne.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 47 x 37 cmEstimate: € 25/35 -
#8
Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt van de Porseleynen Fles. Met certificaat. Zeer kleine restauratie aan de kraag.
Un grand vase à couvercle en faïence polychrome, décor de fleurs. Marque sous la base, Porseleynen Fles. Avec certificat. Toute petite restauration au col.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 39 cmEstimate: € 30/40 -
#350
Een vaas van cloisonné op rood koper met decor van vogels.
Un vase en cloisonné sur cuivre rouge, décor d’oiseaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 50/80 -
#158
Een balustervaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van eeuwige levenstekens. Met houten sokkel.
Base balustre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de signes de la vie éternelle. Sur socle en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 43 cmEstimate: € 60/100 -
#221Geert Kunen
“Broer en zus”. Een gipsen groepje. Getekend en genummerd 33.
”Frère et soeur”. Un groupe en plâtre. Signé et numéroté 33.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H. 33 cmEstimate: € 40/60 -
#241
Een sobere houten scribaan van grenenhout. Einde XIXde eeuw.
Un scriban en bois sobre en sapin. Fin XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 38 x 33 cmEstimate: € 30/50 -
#191
Twee geribde drageoirs van kleurloos kristal.
Deux drageoirs côtelés en cristal incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 47 cmEstimate: € 80/120 -
#95
Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.
Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 56 cmEstimate: € 40/60 -
#41Riga
Een lot van 6 litho’s met verschillende voorstellingen en oplages. Alle gesigneerd buiten de plaat.
Un lot de six lithographies avec représentations différents. Tous signées hors planches.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 60/70