Other lots in this auction
-
#487Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk, spiegeltjes en schelpjes.
Un masque africain en bois avec osier, miroirs et coquillages.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#603Een paar dekseldoosjes van blauw en wit Chinees porselein in de vorm van ganzen.
Une paire de boîtes à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche en forme d'oies.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65 / 75 -
#46Halfrond bijzetmeubel van gefineerd hout in transitionele stijl. Begin XXste eeuw.
Meuble d'appoint demi-lune en bois de placage de style transitionnel. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 67 x 80 x 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#595Een geelgouden ketting met medaillon 18 K. Met classicistische voorstelling.
Collier en or jaune avec un médaillon 18 kt. Représentation classique.No longer availableDim. 9,3 gEstimate: € 300 / 320 -
#322Een pendule, gedragen door een allegorisch vrouwenbeeld van brons. Recent werk.
Une pendule de cheminée, portée par une statue allégorique en bronze d'une femme. Travail récent.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#464André GoezuPeriod: °1939“Ruiters” & “Muziekkamer”. Een ets en een zeefdruk. De eerste buiten de plaat gesigneerd.
“Cavaliers” et “Chambre de musique” . Une gravure et une sérigraphie. La première signée hors planche.No longer availableDim. 54 x 41 & 7,5 x 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#319Val St. LambertEen vaas van geslepen, blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Genummerd 300 en gemonogrammeerd ‘d.v.’.
Un vase en cristal doublé bleu taillé. Marqué en bas. Numéroté 300 et monogrammé d.v. .No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#111“Aapje met schedel”. Een deels gepolychromeerd bronzen beeldje op arduinen sokkel. Naar een werk van Hugo Reinhold.
Singe au crâne . Une statue en bronze partiellement polychrome sur socle en pierre bleue. D'après une œuvre de Hugo Reinhold.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 160 / 200 -
#457Twee deels witgepatineerde Afrikaanse houten maskers.
Deux masques africains en bois, en partie à patine blanche.No longer availableDim. l: 20 & 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#701Een gebeeldhouwd stenen beeld. Dupagne.
No longer availableDim. 31 x 20 cmEstimate: € 150 / 200 -
#87Een driedelig klokstel van messing en rood geglazuurd aardewerk, bestaande uit een pendule met twee kandelaars.
Garniture de cheminée trois pièces en laiton et faïence rouge, composée d'une pendule et de deux chandeliers.No longer availableDim. h: 59 & 64 cmEstimate: € 200 / 260 -
#129Daniël Goergen“Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2018.
Composition avec personnages . Stylo feutre sur papier. Monogrammé et daté 2018.No longer availableDim. 73 x 55 cmEstimate: € 40 / 60

