Other lots in this auction
-
#5
Een lot kunstboeken:- “10.000 schilderijen, tekeningen en aquarellen”. (Overzicht veilingopbrengsten) Ed. SDU. ‘S Gravenhage, 1992. In twee delen.- “Handboek voor het resaureren van schilderijen”. Knut Nicolaus. Ed. Könemann, 1999. “Rembrandt, de mester en zijn werkplaats”. Ed. Rijksmuseum Amsterdam - Waanders. Zwolle, 1992. - “Andreas Schelfhout”. Willem Laanstra. Rokin Art Press. Amsterdam, 1995.- “De Haagse school”. 1983.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#13
Een lot van negen boeken met betrekking tot kunst:- “Vlaamse kunst” Ed. Mercatorfonds.- “Notre Bruegel”. Ed. Fonds Mercator- “Joseph Lacasse par lui-même”. Ed. Fonds Mercator- Vlaamse meesters, zes eeuwen schilderkunst”. Ed. Davidsfonds- “Chefs-d’oeuvre de l’art - ma^tres Flamands”. Ed. Hachette-Fabri- “Dutch paintings of the golden age from the collection of The National Gallery of Ireland”. “Nederlandse schilders van de zeventiende eeuw”. Christpher Wright.- “Knaurs Lexicon moderner Ku(..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 € -
#31
“Rubens en zijn tijd” & “Les Pays-Bas Bourguignons. Twee uitgaven van het Mercatorfonds in stofhoes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#34
Een groot en gevarieerd lot boeken met betrekking tot, overwegend moderne kunst, Belgisch en internationale kunstenaars. 28 uitgaves.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 € -
#50
Een lot van vier kunstboeken:- “Luc Vandevelde”- “Guy Van den Bulcke”- “Distel”- “Vier uit de Antwerpse polder”
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 € -
#10
Een lot boeken: - “De Belgische beeldende kunstenaars uit de 1çde en 20ste eeuw”. Paul Piron. Ed. Art in Belgium. Brussel, 2000. In twee banden.- “Lexicon Nederlandse beeldende kunstenaars 1750 - 1950”. Pieter A. Scheen”. Ed. Rodi B.V. ‘s Gravenhage, 2002. In twee banden.- “Quick-Lexicon Nederlandsce beeldende kunstenaars”. H. Visser. Ed Servo. Assen, 1997.- “Honderd jaren Nederlandsche schilder- en teekenkunst”. Pieter A. Scheen. Ed. Boek en periodiek. Den Haag, 1946.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 € -
#22
Een lot verzamelalbums, waarbij zes van “Ons Volkske” (1 tem 6) en zes “Kuifje” (97, 111, 116, 122, 123 & kleine verzameling 112).
Lot d'albums de compilation, dont six de Ons Volkske (1 à 6) et six Kuifje (97, 111, 116, 122, 123 & petite collection 112).No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40/60 -
#18
Een lot van tien kunstboeken:- “In het atelier van den schilder”. Henri H. V. Calker. Ed. A.J.G. Strengholt’s, Amsterdam. - “De school van Barbizon Franse meesters van de 19de eeuw”. Red. John Sillevis en Hans Kraan. Den Haag, 1986.- “Otto B. de Kat - Leven en werk”. Westerink, Goedings & Van Run. Ed. Thoth. Bussum, 2002.- “Collectie Singer, schilderijen”. Singer Museum. Ed. Waanders. Zwolle, 2002.- “De kroniek van het impressionisme”. Bernard Denvir. Ed. H.J.W. Brecht. Haarlem, 1993.- “Ee(..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 € -
#20
“De Litanie van Onze Lieve Vrouw”. Illustraties Alfred Ost, tekst L. Uten S.J., Muziek Arthur Meulemans. Ed. Lannoo, Tielt 1944. In-folio, genummerd op 1000. Goede staat, met huls en stofwikkel.Bijgevoegd een tentoonstellingscatalogus uit 1995, een uitgave “Alfred Ost in Nederland” en een uitgave n.a.v. de retrospectieve te Hasselt in 1968.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#37
Een groot en gevarieerd lot boeken met betrekking tot kunst en cultuur, alsook een kalender met kunstfoto’s en twee uitgaves van Rien Poortvliet en van Stijn Streuvels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 € -
#36
Een groot en gevarieerd lot boeken en uitgaven met betrekking tot Vincent Van Gogh. 42 stuks.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#44
H. Burssens, M. Neerman, H. Maertens, “African Faces, een hommage aan het Afrikaanse masker/ un hommage au masque africain”. Ed. Lannoo 2008. Hardcover, oblong met stofwikkel. Mooi fotoboek in goede staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 35/45