Similar lots by type
-
#471
“Vrouwelijk naakt”. Een gesatineerd kristallen beeldje. Gemerkt.
Femme nue. Une figurine en cristal satiné. Signée.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 280/340 -
#519Goebel, Germany
“To keep you warm”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Op houten stoeltje.
Pour vous tenir chaud. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. Sur chaise en bois.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 35/50 -
#517
“De buildrager”. Een groengepatineerd bronzen beeld op arduinen sokkel naar het werk van Constantin Meunier.
Le débardeur. Une statue en bronze à patine verte sur un socle en pierre bleue d'après l'oeuvre de Constantin Meunier.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#219V. De Vos
“Débardeur”. Een houten beeld. Gesigneerd achteraan.
Débardeur. Une statue en bois. Signée au dos.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 75/100 -
#605Goebel, Germany
“Hello World”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Hummel Club Exclusive edition 1989/90. Onderaan gemerkt. No. 429.
Hello World. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Hummel Club Exclusive edition 1989/90. Marquée en bas. N° 429.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 35/50 -
#603
Een gebeeldhouwde houten Boeddha.
Un Bouddha en bois sculpté.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/120 -
#223
“Jonge atleet”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Achteraan gesigneerd.
Jeune athlète. Une statue en plâtre patiné. Signée au dos.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50/80 -
#173
“Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Alois Mayer.
La Justice. Une statue en bronze sur un piédestal en pierre bleue d'après une œuvre d'Alois Mayer.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 1300/1500 -
#148
Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
Une paire de serre-livres aux éléphants en bronze.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 460/480 -
#683
Een lot van drie gepatineerde plaasteren beelden, bestaande uit een meisjesbuste, een houtbewerker en een piëta. We voegen er een groepje van een jongen op een tak van kunststof aan toe. Enkele zeer kleine schilfers.
Un lot de trois statues en plâtre patiné, composé d'un buste de fille, d'un ébéniste et d'une pietà. On ajoute un groupe de garçon sur une branche en plastique. Quelques très petits éclats.No longer availableDim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 60/80 -
#143
Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.
Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. H.97 cmEstimate: € 300/500 -
#157
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
Paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200/220 -
#138
“Paarden”. Een groep van gepatineerd zamak op voetstuk van arduin en onyx. Gesigneerd.
Chevaux. Un groupe de zamak patiné sur un socle en pierre bleue et onyx. Signé.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#511
“Jongen op een hand”. Een gepatineerd bronzen kunstwerk.
Garçon sur une main. Une œuvre d'art en bronze patiné.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 250/400 -
#163
“De bronstijd”. Een zwartgepatineerd bronzen beeld naar het werk van Rodin.
L'âge du bronze. Une statue en bronze à patine noire d'après l'oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 1700/1900 -
#531Yves LohéPeriod: °1947
“Clown”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
Clown. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 400/500 -
#593
Een paar bronzen cassolettes in Napoleon III-stijl, versierd met vogels, bloemenguirlandes, engeltjes en met leeuwenpootjes onder de marmeren sokkel.
Paire de cassolettes en bronze de style Napoléon III, à décor d'oiseaux, guirlandes florales, angelots et pieds de lion sous le socle en marbre.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 40/60 -
#547Sitzendorf
“Meisje met fruitmand” & “Jongen met korenbundel”. Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Fille avec corbeille de fruits et Garçon avec fagot de maïs. Une paire de figurines en porcelaine multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 120/140 -
#672Goebel, Germany
“Frühling” & “Herbst”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 141 3/o & 142 3/o. Onderaan gemerkt.
Frühling & Herbst. Une paire de figurines en biscuit multicolores de la série M.I. Hummel. No. 141 3/o & 142 3/o. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 50/80 -
#161
“Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.
Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 150/200 -
#493
Een groot kubistisch beeld van brons naar een werk van Ossip Zadkine.
Une grande statue cubiste en bronze d'après une œuvre d'Ossip Zadkine.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 1600/1800 -
#537
“Dorpstafereel”. Een gesculpteerd houten beeld in de vorm van een slagtand. Dubbelzijdig bewerkt. Op sokkel. D.R. Congo.
Scène de village. Une statue en bois sculpté en forme de défense. Sculptée recto-verso. Sur socle. R.D. Congo.No longer availableDim. l: 126 cmEstimate: € 80/100 -
#158
Een paar plaasteren en stenen beelden in de vorm van schrijvers. Enkele beschadigingen.
Une paire de plâtres et gravures sur pierre en forme de scribes. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 300/500 -
#510
Een hallantaarn van koper en geslepen glas in Napoléon III-stijl.
Une lanterne d'entrée de style Napoléon III en cuivre et verre taillé.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#552
Een vintage ladenkastje, jaren ‘60 in rood en beige. Recent gerestaureerd.
Une armoire aux tiroirs vintage des années 1960 en rouge et beige. Récemment restaurée.No longer availableDim. 72 x 101 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#527
Een groot gepolychromeerd Afrikaans houten masker.
Un grand masque africain en bois polychrome.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 80/120 -
#184
“Broer en zus, spelend in een interieur”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven aan Léon Delderenne (1864 - 1921).
Frère et soeur jouant dans un intérieur. Huile sur toile. Attribuée à Léon Delderenne (1864 - 1921) au dos.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 200/300 -
#193Val Saint Lambert
Een lot 13 champagneglazen, in goede staat.
Un lot de 13 coupes à champagne, en bon état.No longer availableEstimate: € 65/90 -
#522
Een lot van zes verschillende stukken zeekoraal.
Un lot de six morceaux différents de corail marin.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#336
Een laag tafeltje met rond draaiend blad met neerklapbare uiteinden en op trogvormige poot.
Une table basse avec un plateau tournant avec extrémités rabattables et sur un pied en forme d'auge.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#567
Drie verschillende borden van Imariporselein. Eén met haarscheur en randschilfer.
Trois assiettes en porcelaine Imari différentes. Une avec un cheveu et un éclat au bord.No longer availableDim. Ø: 21 & 22 cmEstimate: € 50/80 -
#19
Een lot van vier reliëfjes van brons of koper, waarbij één met afbeelding van Sint Jozef, één met afbeelding van Mathias Corvinus van Hongarije, een asbakje met een bloem en een reliëf met een herenprofiel.
Un lot de quatre reliefs en bronze ou en cuivre, un avec une image de Saint Joseph, un avec une image de Mathias Corvinus de Hongrie, un cendrier avec une fleur et un relief avec un profil masculin.No longer availableDim. Ø: 9, 10 & 18 cmEstimate: € 60/80 -
#666Kadjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Un chemin de table en laine persan noué à la main.No longer availableDim. 137 x72 cmEstimate: € 60/100 -
#278
Een oude Belgische degen. Bijgevoegd twee stijgbeugels.
Une vieille épée belge. Deux étriers sont ajoutés.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 120/200 -
#429
Een antieke Tibetaanse tangka op zijde/ rijstpapier met vijf voorstellingen van Boeddha.
Un ancien tangka tibétain sur papier de riz et soie avec cinq représentations de Bouddha.No longer availableDim. 69 x 52 cmEstimate: € 600/800 -
#20Sigma
Een 18 K geelgouden herenhorloge met lederen polsband. Gedragen en kras in glas onderaan.
Une montre pour homme en or jaune 18 carats avec bracelet en cuir. Usée et éraflure dans le fond de verre.No longer availableEstimate: € 80/120