Other lots by Goebel, Germany
-
#66Goebel, Germany
“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 75/100
Similar lots by type
-
#236Junghans
Een houten wandklok. Met slinger en gewichten. Jaren ‘50.
Une horloge murale en bois. Avec pendule et poids. Années 50.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 30 x 30 cmEstimate: € 15/20 -
#223
Een armstoel in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug.
A Louis XVI style armchair with fluted back.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#297
Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.
large and a small pot of German stoneware with a blue decor. One of the two ears of the large pot has come off.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20/25 -
#205
Luchter van messing en kristal.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#112
Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
veneered banjo barometer. Missing an instrument.No longer availableOnline onlyDim. l: 97 cmEstimate: € 25/35 -
#255
Twee losse herdrukken van antieke gravures, bestaande uit een zicht op Brussel en de rede van Antwerpen.
Two separate reprints of antique engravings, consisting of a view of Brussels and the Antwerp roadstead.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/30 -
#158
Twee glazen kommetjes met vergulde ranD en een bierpul van Kulmbacher.
Two glass bowls with gold-plated rim and a Kulmbacher beer mug.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 cmEstimate: € 15/20 -
#221
Een paar gietijzeren vuurbokken, versierd met vlammen. Eén gebroken.
A pair of cast iron fire andirons, decorated with flames. One broken.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 25/35 -
#263
Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
A vase of cut colorless crystal.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 16 cmEstimate: € 25/35 -
#60
Biscuit beeldje wit, 3 meisjes, lichte herstelschade aan 1 arm.
Biscuit figurine white, 3 girls, slight repair damage to 1 arm.No longer availableOnline onlyDim. h13,5cm x b13cmEstimate: € 15/25 -
#254
Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.
Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. Ø: 13 - 21 cmEstimate: € 30/35 -
#133Minichamps
Drie modelauto’s op schaal 1:43 uit de reeks ‘Paul’s Model Art’:- AMG - Mercedes C 36.- Ford Scorpio Clipper 1995.- Ford Puma 1997.In originele doosjes.
Three 1:43 scale model cars from the 'Paul's Model Art' series: - AMG - Mercedes C 36. - Ford Scorpio Clipper 1995. - Ford Puma 1997. In original boxes.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 60/80 -
#214
Twee zeskantige schotels van wit metaal.
Two hexagonal dishes of white metal.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 30 & 28 x 40 cmEstimate: € 25/35 -
#131
Een lot geslepen kristallen glazen in verschillende formaten, waarbij twaalf grote en tien kleine.
A lot of cut crystal glasses in different sizes, including twelve large and ten small ones.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 13 - 16 cmEstimate: € 25/40 -
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
"Dancing Couple". A group of polychrome terracotta. Signed. Hand restored.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#94
Drie glazen asbakken waarvan één in de vorm van een hoge hoed.
Three glass ashtrays, one in the shape of a top hat.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 6,5 cmEstimate: € 25/35 -
#196
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
A bluestone inkstand. Without receptacles.No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cmEstimate: € 20/25 -
#292
Een eikenhouten eenpersoonsbed.
An oak single bed.No longer availableOnline onlyDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60/80 -
#134Universal Hobbies
Renault Laguna II Estate “Privilege” 1.9 dCi. Een modelauto op schaal 1:43. In presentatiedoosje.
Renault Laguna II Estate “Privilege” 1.9 dCi. A 1:43 scale model car. In presentation box.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 25/35 -
#120
Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.
A lot of two cut colorless crystal ashtrays, the high one marked Sèvres and the low one Val Saint Lambert (Slight damage to the corners). We add a colorless glass ashtray.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 & 22 cmEstimate: € 25/35 -
#184
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
A vase of cut colorless crystal. Small flake.No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 30/40 -
#224
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit drie dienbladen, een theestel zonder deksel, een theepot, enz.
A lot of silver-plated metal, consisting of three trays, a tea set without a lid, a teapot, etc.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Estimate: € 25/35 -
#265
Een lot van tien verschillende beeldjes van meerkleurig kunststof, biscuit en porselein.
A lot of ten figures in polychrome plastic, biscuit and porcelain.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 3 - 22 cmEstimate: € 25/35 -
#252
Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
A colorless globe of cut crystal on a plate. Slight damaga at the rim.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 & 16 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#218
Een fantasie halssnoer bezet met 28 rijen bruine kleine pareltjes met versiering.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40/60 -
#110Felix Timmermans
Een lot van 2 boeken Felix Timmermans , Boerenpsalm en Al Mijn Dagen , dagboeken en archief .
A lot of 2 books Felix Timmermans, Boerenpsalm and All My Days, diaries and archive.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 28/30 -
#19
Een vaasje en een theepotje van koper.
A small copper vase and a copper theepot.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 13 cmEstimate: € 10/15 -
#185
Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableOnline onlyDim. H:105 cmEstimate: € 80/100 -
#150
Een spiegel met vergulde metalen frame.
A mirror with gilded metal frame.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 90 x 65 cmEstimate: € 40/60 -
#7
Een polychrome dekselvaas met enkele haarlijnscheurtjes in de rand .
A polychrome lidded vase with some hairline cracks in the rim.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. 44 cmEstimate: € 30/50 -
#55Scailmont
Een moderne vaas van gegoten kristal, licht blauw in de massa. Een schilfer onderaan de voet, en een barst aan de bovenrand.
A modern vase of cast crystal, light blue in the mass. A flake at the bottom of the foot, and a crack at the top edge.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 38 cmEstimate: € 40/50 -
#198
Een set van 3 eiken bijzettafeltjes met cannage en glazen blaadjes op getorste poten.
A set of 3 oak side tables with cannage and glass tops on twisted legs.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 57 x 61 x 43 cmEstimate: € 30/50 -
#164
Een paar spekstenen potjes met Egyptisch thema, waarvan 1 ornament met deel kop afgebroken.
A pair of soapstone pots with an Egyptian theme, of which 1 ornament with a partial head has broken off.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 13cmEstimate: € 35/45 -
#276
Twee verzilverd metalen vliegtuigmodellen op houten voetjes. Schaal 1/200.- Fokker F-27 ‘Friendship’ - 1955- Boeing 314 ‘Clipper’ - 1938
Two silver-plated metal aircraft models on wooden feet. Scale 1/200. - Fokker F-27 'Friendship' - 1955 - Boeing 314 'Clipper' - 1938No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 25/35 -
#289
Een paar gotische kandelaars van gedraaid messing en een soortgelijke, gemonteerd als lamp.
Une paire de bougeoirs gothiques en laiton tourné et un similaire monté en lampe.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. H: 25&33 cmEstimate: € 40/60 -
#27Murano
Een Murano clown.
A Murano clown.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. 20cmEstimate: € 40/50