#143Een wijnkruik van beige geglazuurd steengoed. Gemerkt Valauris.
#136Een een hout gesculpteerde staande lamp met gedraaide arm en grote kap.
A sculpted wooden standing lamp with turned arm and shade.No longer availableOnline onlyDim. 155cmEstimate: € 40 / 60 -
#173Een Art-Deco beeld, 2 herten op een marmeren voet, onleesbaar gesigneerd in het marmer.
#214Twee zeskantige schotels van wit metaal.
#216JacobEen paar pijpenkoppen van deels beschilderde witte pijpaarde in de vorm van bebaarde mannen. Gemerkt.
#1Een met de hand geslepen bierpul met deksel.
#40Een oud weegtoestel in staal.
#182Een zwart olielampje van steengoed en een roze metalen mand.
#174Een lotje van 2 oude boeken, editeur Emile Guerin, Paris.
#150Een set van 4 gekleurde vintage glazen met een luchtbel in de voet.
A set of 4 colored vintage glasses with an air bubble in the base.No longer availableOnline onlyDim. h 11.5 x Ø 9 cmEstimate: € 20 / 30