Other lots in this auction
-
#46
Twee boeken m.b.t. Kunst. R. Toman, “De kunst van de Barok”. Ed. Könemann 1998. “Musée de l’Ermitage, histoire des édifices et des collections”. Ed. Alfa-Colour, Saint-Pétersbourg 2000.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 35/50 -
#23
Drie albums met ingebonden nummers van Kuifje. Albums 17 (vanaf december 1951), 20 en 33. Sletig.
Trois albums avec des numéros cartonnées de Tintin. Albums 17 (à partir de décembre 1951), 20 et 33. Usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 150/180 -
#49
Acht boeken m.b.t. Kunst. Max Rooses, “Les Chefs-d’Oeuvre de la Peinture de 1400 à 1800”. Ed. Flamarion, Paris. G. Knuttel, “De Nederlandsche Schilderkunst Van Eyck tot Van Gogh”. Ed. Becht Amsterdam 1938. E.Greindl, “Les Peintres Flamands du Nature Morte au XVIIe siècle”. Ed. Elsevier 1956. J. Lassaigne, “La Peinture Flamande, le siècle de Van Eyck”. Ed. Albert Skira 1957. “Karel Verlat, Eeuwfeest-Album 1824-1924”. Ed. Gemeentebestuur Antwerpen 1924. “L’Art Flamand & Hollandais tome seizième”. (..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#6
Een lot van drie boeken met betrekking tot sportwagens.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#7
Een lot van zeven kunstboeken:- “Rembrandt, zijn leven, zijn werk, zijn tijd”. B. Haak. Ed. Nederlandsche boekenclub, ‘s Gravenhage.- “Alle etsen van Rembrandt, afgebeeld op ware grootte”. Ed. Gary Schwartz. Maarssen, 1977.- “Rembrandt”. Froukje Hoekstra. Ed. Koninklijke Smeets Offset. Weert, 1993.- “Rembrandt, tekeningen”. Bob Haak. Ed. Meulenhof/ Landshoff. Amsterdam, 1985.- “Rembrand en zijn tijd”. Uitgave ven het Paleis voor Schone Kunsten Brussel naar aanleiding van Europalia 71. Ed. C(..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#48
56 monografieên van overwegend Belgische kunstenaars. Ministerie van Openbaar Onderwijs, Diverse auteurs, “Monographieeën over Belgische Kunst”. Ed. De Sikkel, Antwerpen en Ed. Elsevier Brussel jaren ‘50 (47 stuks, bibliotheek Stabroek). 5 Zwarte Beertjes pocketmonografieën. Ed. Bruna. En 4 andere.
No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 60/80 -
#34
Een groot en gevarieerd lot boeken met betrekking tot, overwegend moderne kunst, Belgisch en internationale kunstenaars. 28 uitgaves.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 € -
#36
Een groot en gevarieerd lot boeken en uitgaven met betrekking tot Vincent Van Gogh. 42 stuks.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#32
“Michelangelo Mappe”. Vijf mappen met gravures. Bijgevoegd twee kaften met reproducties van werken van Linnig.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 € -
#38
Twee boeken m.b.t. Impressionisme. “L’Impressionnisme au Musée de l’Ermitage”. Ed. Nouvel Office d’Edition, Artia Prague 1967. B. Denvir, “Het Impressionisme, de kunstenaars en hun werk”. Ed. Zuid Boekprodukties, Lisse 1994.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 45/60 -
#16
3 boeken:- Een Nederlandse bijbel, uitgerijkt ter gelegenheid van een huwelijk in 1917. Ed. Nederlandsch Bijbelgenootschap. Amsterdam, 1914.- Dezelfde uitgave uit 1900.- “Voordrachten over het Katolicisme voor niet-katholieken”. Jac. Van Ginneken S.J., verlucht door Jan Toorop. Ed. W.L. & J. Brusse’s. Rotterdam, 1927.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#19
Een lot van vijf boeken:- “Algemeene geschiedenis des vaderlands - Tweede deel, van het jaar 900 tot 1581 na Christus”. Dr. J. P. Arend. Ed. J. F. Schleijer. Amsterdam, 1846.- “De woonderen van het heelal”. In twee delen. Ed. De Nederlandsche boekhandel, Antwerpen.- “Provinciaal blad van Noord-Braband over 1842. Gebundeld in twee banden. Ed. E. Lion en Zonen. ‘s Hertogenbosch, 1843.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €