Other lots in this auction
-
#32
“Michelangelo Mappe”. Vijf mappen met gravures. Bijgevoegd twee kaften met reproducties van werken van Linnig.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 € -
#21
Een lot boeken:- “Met passer en penseel. Brussel in het oude Hertogdom Brabant in beeld”. Ed. Dexia & Koniklijke museau voor schone kunsten van België. La Renaissance du livre. Charleroi, 2000.- “Atlas der atlassen”. Philip Allen. Ed. Brepols. Turnhout, 1993. - “Schepping in beelden - Niel Steenbergen”. Wouter van der Kam. Ed. De Geus, 1999.- “Romaanse stijl”. Xavier Barral i Altet. Ed. Taschen, 2001.- “Meubeldesign van de 20ste eeuw”. Sembach, Leuthäuser & Gössel. Ed. Taschen/Librero, 198(..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#41
Vier boeken m.b.t. Kelims. Lee Allane, “Kilims, a buyer’s guide”. Ed. Thames & Hudson 1995. Yani Petsopoulos. “One Hundred Kilims. Masterpieces from Anatolia” (hardcover, dustjacket, Engels). Flammarion 1989. A. Hull & N. Barnard. “Decors de Kilims” (hardcover, dustjacket, huls, Frans). Gemeentekrediet 1991, Cathryn M. Cootner. “Anatolische Kilims. De verzameling Carline & H. McCoy Jones uit de Fine Arts Museums van San Francisco” (softcover, Nederlands).
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 25 / 40 -
#31
“Rubens en zijn tijd” & “Les Pays-Bas Bourguignons. Twee uitgaven van het Mercatorfonds in stofhoes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#24
Vier albums met ingebonden nummers van Mickey. Albums 1 (vanaf oktober 1950), 5, 6 en 8. Sletig.
Quatre albums avec des titres de Mickey à couverture rigide. Albums 1 (à partir d'octobre 1950), 5, 6 et 8. Usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 60 / 100 -
#25
Cécile & Michel Beurdeley, “La Céramique Chinoise”, Office du Livre Fribourg 1974 (zonder omslag).
Cécile & Michel Beurdeley, La Céramique Chinoise, Office du Livre Fribourg 1974 (sans couverture).No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 35 / 45 -
#15
Louis Figuier. “Les Merveilles de la Science”. 4 delen. Ed. Furne, Jouvet & Cie, Paris, 1867-1870. In-4°, mooie staat. Talrijke afbeeldingen in de tekst.
Louis Figuier. “Les Merveilles de la Science”. 4 vol. Ed. Furne, Jouvet & Cie, Paris, 1867-1870. In-4°, bon état. Nombreuses illustrations dans le texte.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 200 / 300 -
#43
Vier boeken m.b.t. Afrikaanse kunst. Fondation Dapper, “Objets interdits”. Ed. Dapper Paris 1989. Musée Dapper, Ph. Laburthe-Tolra, Ch. Falgayrettes-Leveau, “Fang”. Ed. Dapper, Paris 1991. Fondation Dapper, “Chefs d’Oeuvre inédits de l’Afrique Noire”. Ed. Bordas Paris 1987. Musée Dapper, “Cuillers Sculptures”. Ed. Dapper Paris 1991.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 80 / 120 -
#35
Een groot en gevarieerd lot boeken met betrekking tot de evolutie van posters, affiches en reclame. 25 uitgaves.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 € -
#38
Twee boeken m.b.t. Impressionisme. “L’Impressionnisme au Musée de l’Ermitage”. Ed. Nouvel Office d’Edition, Artia Prague 1967. B. Denvir, “Het Impressionisme, de kunstenaars en hun werk”. Ed. Zuid Boekprodukties, Lisse 1994.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 45 / 60 -
#22
Een lot verzamelalbums, waarbij zes van “Ons Volkske” (1 tem 6) en zes “Kuifje” (97, 111, 116, 122, 123 & kleine verzameling 112).
Lot d'albums de compilation, dont six de Ons Volkske (1 à 6) et six Kuifje (97, 111, 116, 122, 123 & petite collection 112).No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#20
“De Litanie van Onze Lieve Vrouw”. Illustraties Alfred Ost, tekst L. Uten S.J., Muziek Arthur Meulemans. Ed. Lannoo, Tielt 1944. In-folio, genummerd op 1000. Goede staat, met huls en stofwikkel.Bijgevoegd een tentoonstellingscatalogus uit 1995, een uitgave “Alfred Ost in Nederland” en een uitgave n.a.v. de retrospectieve te Hasselt in 1968.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €