Other lots in this auction
-
#24
Vier albums met ingebonden nummers van Mickey. Albums 1 (vanaf oktober 1950), 5, 6 en 8. Sletig.
Quatre albums avec des titres de Mickey à couverture rigide. Albums 1 (à partir d'octobre 1950), 5, 6 et 8. Usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 60/100 -
#36
Een groot en gevarieerd lot boeken en uitgaven met betrekking tot Vincent Van Gogh. 42 stuks.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#22
Een lot verzamelalbums, waarbij zes van “Ons Volkske” (1 tem 6) en zes “Kuifje” (97, 111, 116, 122, 123 & kleine verzameling 112).
Lot d'albums de compilation, dont six de Ons Volkske (1 à 6) et six Kuifje (97, 111, 116, 122, 123 & petite collection 112).No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40/60 -
#48
56 monografieên van overwegend Belgische kunstenaars. Ministerie van Openbaar Onderwijs, Diverse auteurs, “Monographieeën over Belgische Kunst”. Ed. De Sikkel, Antwerpen en Ed. Elsevier Brussel jaren ‘50 (47 stuks, bibliotheek Stabroek). 5 Zwarte Beertjes pocketmonografieën. Ed. Bruna. En 4 andere.
No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 60/80 -
#49
Acht boeken m.b.t. Kunst. Max Rooses, “Les Chefs-d’Oeuvre de la Peinture de 1400 à 1800”. Ed. Flamarion, Paris. G. Knuttel, “De Nederlandsche Schilderkunst Van Eyck tot Van Gogh”. Ed. Becht Amsterdam 1938. E.Greindl, “Les Peintres Flamands du Nature Morte au XVIIe siècle”. Ed. Elsevier 1956. J. Lassaigne, “La Peinture Flamande, le siècle de Van Eyck”. Ed. Albert Skira 1957. “Karel Verlat, Eeuwfeest-Album 1824-1924”. Ed. Gemeentebestuur Antwerpen 1924. “L’Art Flamand & Hollandais tome seizième”. (..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#32
“Michelangelo Mappe”. Vijf mappen met gravures. Bijgevoegd twee kaften met reproducties van werken van Linnig.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 € -
#5
Een lot kunstboeken:- “10.000 schilderijen, tekeningen en aquarellen”. (Overzicht veilingopbrengsten) Ed. SDU. ‘S Gravenhage, 1992. In twee delen.- “Handboek voor het resaureren van schilderijen”. Knut Nicolaus. Ed. Könemann, 1999. “Rembrandt, de mester en zijn werkplaats”. Ed. Rijksmuseum Amsterdam - Waanders. Zwolle, 1992. - “Andreas Schelfhout”. Willem Laanstra. Rokin Art Press. Amsterdam, 1995.- “De Haagse school”. 1983.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#28
“La Grande Guerre”, 2 delen & “L’épopée Belge dans la Grande Guerre”. Ed. Aristide Quillet. Parijs, 1938.
La Grande Guerre, 2 parties & L'épopée Belge dans la Grande Guerre. Ed. Aristide Quillet. Paris, 1938.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 60/80 -
#1
Een lot van tien uitgaven met betrekking tot schilderkunst:- Kunst van Almtamira tot heden- Gerard Baksteen- Prosper de Troyer- De Molse school- De polder op koper - Ambert de Vree- Henri De Braeckeleer- Jan Frans de Boever- Albert van Dijck- Met de Dulle Griet op stap- De Antwerpse marineschilders.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 € -
#17
“The Gouda pottery book”. Ron Tasman. Ed. Optima Publishers. Rotterdam, 2007. In drie banden. Bijgevoegd: “Jugendstil”. Gabriele Fahr-Becker. Ed. Könemann. Keulen, 1997.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 € -
#30
Twee boeken m.b.t. Paul Delvaux. Jacques Sojcher, “Paul Delvaux ou la passion puérile”. Ed. Cercle d’Art 1991 (omslag uitgesneden en ingeplakt). Barbara Emerson, “Delvaux”, Ed. Mercator 1985 (Duitse versie zonder omslag). Goede staat.
Deux livres sur Paul Delvaux. Jacques Sojcher, “Paul Delvaux ou la passion puérile”. Ed. Cercle d’Art 1991 (jaquette découpée et collée à l'intérieur). Barbara Emerson, “Delvaux”, Ed. Mercator 1985 (version allemande sans jaquette).No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 50/100 -
#40
Vier diverse boeken. R. Steensma, “Verbeeld vertrouwen, de mens tussen kruishout en doodskop”. Ed. Busch & Keuning, Baarn 1975. “Die Goldene Palette, Tausend Jahre Malerei in Deutschland, Österreich und der Schweiz”. Ed. Deutscher Bücherbund, Stuttgart-Hamburg 1968. E. Elaut, “Jozef Posenaer, Meester van het Licht”. Ed. Gitschotelbuurschap Borgerhout 2011. G. Debuigne, “Larousse Wijn Encyclopedie”. Ed. Heideland-Orbis Hasselt 1978.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25/35