Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vier borden van blauw en wit porselein met winterse scènes. Uit de jaren 1965, 1975, 1976 en 1980.
Royal Kopenhagen

Vier borden van blauw en wit porselein met winterse scènes. Uit de jaren 1965, 1975, 1976 en 1980.

Quatre assiettes en porcelaine bleue et blanche à décor de scènes hivernaux. Des années 1965, 1975, 1976 et 1980.
Online only
Dim. Ø: 18 cm
SKU: 9803210028.
Category: Porselein.
Auction day: 8 March 2021 22:00
Catalogue #28
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #45
    Limoges

    Twee porseleinen flesjes, versierd met een bloemenmotief in cartouche op roze fond. Eén stopje niet passend.

    Deux flacons en porcelaine, décoration de fleurs en cartouche sur fond rose. Un bouchon dépareillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h:15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #47

    Drie ovale plaquettes van been en hoorn met historische voorstellingen in kleine koperen lijstjes. XIX eeuws.

    Trois petites plaquettes en os et corne représentations historique en cadrements en cuivre.
    No longer available
    Online only
    Dim. 3 maal 4,5 x 5,5 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #41

    Een siervaas en drie hoornvazen van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Twee met kleine haarscheurtjes. XIXe eeuw.

    Un vase et trois cornes en porcelaine de Bruxelles polychrome. Deux avec des petits cheveux. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 - 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #138

    Een Japans porseleinen theeservies met meerkleurig decor van een reiger aan de waterkant. 12 kopjes en ondertasjes, een serveerschotel, 12 gebakbordjes (3 beschadigd), theepot (deksel manco), suikerpot, kommetje en melkkannetje.

    Un service à thé en porcelaine japonaise à décor multicolore d'un héron au bord de l'eau. 12 tasses et soucoupes, un plat de service, 12 assiettes à gâteau (3 endommagées), théière (couvercle manquant), sucrier, petit bol et pot à lait.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 50
  • #205

    Drie XIXe eeuwse inktstellen van Brussels porselein. Twee met restauratie.

    Trois encriers en porcelaine de Bruxelles. XIXème siècle. Deux avec restaurations.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 10, 16 & 27 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #275

    Een vaas van Imariporselein.

    Un vase en porcelaine Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #36

    Een paar geschenkkopjes met onderbordjes van Brussels porselein met verguld decor. XIXe eeuw.

    Paire de tasses et soucoupes de commémoration en porcelaine de Bruxelles à décor doré. XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #121

    Een klein bordje van blauw en wit Chinees porselein. Mogelijk XVIIe eeuw. Gemerkt onderaan.

    Une petite assiette en porcelaine de Chine bleue et blanche. Peut-être XVIIe siècle. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #266

    Een diep bord van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor in de stijl van het Chine de Commande.

    Une assiette creuse en porcelaine chinoise, décor polychrome de fleurs, style Chine-de-Commande.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #187

    “Musicerende engeltjes bij een boom”. Een monochroom wit porseleinen groepje.

    Des anges jouant de la musique près d'un arbre . Un groupe monochrome en porcelaine blanche.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #274

    Een lot van vijf verschillende miniatuurvaasjes van Imariporselein.

    Un lot de cinq petits vases miniatures en porcelaine Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 7 - 11 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #256

    Een reeks van vier bordjes van meerkleurig Japans porselein.

    Suite de quatre assiettes en porcelaine polychrome japonaise.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 19 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #186

    Een lot van tien verschillende beeldjes van meerkleurig kunststof, biscuit en porselein.

    Un lot de dix figurines différentes en plastique multicolore, biscuit et porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 3 - 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #115

    Drie groepjes van meerkleurig biscuit.

    Trois groupes de biscuit multicolores.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 & 37 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #113

    Een meerkleurig porseleinen muziekgroepje. Oost-Duitsland.

    Un groupe de musique en porcelaine multicolore. Allemagne de l'Est.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #8

    Een lot beeldjes van porselein en aardewerk, bestaande uit een St Jozef met kind, een musicerend engeltje, een putto met eenden en een naakt. Beschadiging bij het laatste.

    Lot de statuettes en porcelaine et en faïence comprenant un Saint-Joseph à l’Enfant, un angelot musicien, un putto aux canards et un nu. Ce derniers à accident.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #146

    Een recente sierschotel en een terrine van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pauwen en bloemen. Onderaan gemerkt.

    Un plat décoratif récent et une soupière en porcelaine chinoise à décor multicolore de paons et de fleurs. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #156
    Datcha

    Een lot, bestaande een kruikje, gemerkt van Elchinger et fils, een glazen vaasje en een inktpotje van Limoges. Frans werk.

    Un lot composé d'une cruche, marquée par Elchinger et fils, d'un vase en verre et d'un encrier de Limoges. Travail français.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 4, 11 & 13 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #102

    Een opengewerkt mandje van deels verguld Spaans porselein? onderaan gemerkt.

    Un panier ajouré en porcelaine espagnole partiellement dorée. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #112

    Twee groepjes van meerkleurig biscuit.

    Deux groupes de biscuit multicolores.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #111
    Porceval, Valencia

    “Clown met dwarsfluit”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Clown avec flûte . Une figurine en porcelaine multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #117

    Twee groepjes, waarbij één gemerkt van Solingen.

    Deux groupes, un marqué de Solingen.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 & 26 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #68

    Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.

    Un couple bourgeois en porcelaine allemande multicolore. Eclat sur le bas du chapeau haut de forme.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #161
    Gerold Porzellan

    Een trommelaar van meerkleurig Beiers porselein. Onderaan gemerkt.

    Un batteur en porcelaine bavaroise multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #97
    Rolls

    Een Westminsterklok.

    Une horloge Westminster.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 66 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #213
    L. Schooningk

    “Dorpsgezicht” & “Hoevegezicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.

    ”Vue de village” & “Vue sur fermette”. Deux aquarelles sur papier. Signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 170
  • #262
    Flora, Gouda

    Drie vazen van meerkleurig aardewerk met decor ‘Paros’. Onderaan gemerkt. Gaaf.

    Trois vases en faïence multicolores au décor Paros . Marqués en bas. En bon état.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 - 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #126

    Een gebeeldhouwde stoel met gecanneerde zit en rug.

    Une chaise sculptée avec siège et dossier cannelés.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #218
    F. Van Giel

    "Vechtende hanen". Een ets. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 15/100 buiten de plaat. Glas gebarsten.

    “Coqs se battant”. Eau forte. Signée et numérotée 15/100 hors planche. Verre cassé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 31,5 x 24,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #48

    Een beeldengroep van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout met drie personages. Omstreeks 1800.

    Groupe de trois personnages en bois sculpté et polychromé. Vers 1800.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #249
    R. Montgomery

    “Een sloep en een bruggetje over een rivier”. Gehoogde houtskooltekening. Gesigneerd.

    “Une chaloupe et un petit pont sur la rivière”. Fusain rehaussé. Signé.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #137

    Een vol messingen lampenvoetje met een bol glazen kapje.

    Un pied de lampe entièrement en laiton avec un abat-jour en verre spérique.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #88

    Een paar verguld bronzen twee-armige appliques.

    Une paire d'appliques à deux bras en bronze doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 38 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #299

    Een oude tinnen olielamp met maatglas.

    Ancienne lampe à huile en étain et verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #215

    “Boerderij”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #220

    “Jezus zei tegen Simon: 'Wees niet bang, voortaan zul je mensen vangen (Lucas)”. Een gravure naar een werk van Peter Paul Rubens door Schelte Adamszoon Bolswert.

    “Ait ad Simonem Iesus, Noli timere ex hoc iam, homines eris capiens (Luc)”. Gravure d’après Peter Paul Rubens par Schelte Adamszoon Bolswert.
    No longer available
    Online only
    Dim. 57 x 87 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Online-Only veiling van 8 maart 2021

Op Maandag 8 maart wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday March 8th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

8 March 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More