No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 20 cm -
No longer availableOnline onlyDim. 45 x 45 cm -
#116Een klein rond eikenhouten salontafeltje in régencestijl.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 60 cm -
#33Een pauw en een Fo-hond van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 25 cm -
#65Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk, gemonteerd als schemerlamp.
#3Drie gesneden houten vogeltjes, waarbij twee zonder pootjes en met licht beschadigde staart.
No longer availableOnline only
#45Märklin 3090Een tenderlocomotief op schaal HO. Nieuwstaat en in originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#41Märklin 2865Een personentrein van de voormalige Deutsche Reischsbahn Gesellschaft op schaal HO, bestaande uit een tenderlocomotief en drie Würtembergse personenrijtuigen. Nieuwstaat en werkend. In originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 90 / 110 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cm (Met kap)Estimate: € 30 / 50 -
#15Een kleurloos glazen siercoupe met zamakken voet en oren.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#14Een groepje van drie dansende kindjes van meerkleurig kunststof.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cm -
#43Märklin 3040Een elektrische goederenlocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Werkende staat en in originele doos. Lichte lakschade, doos aan de zijkant gescheurd.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#22Een verguld bronzen wandplaquette met reliëfdecor. Als meubelmontuur.
No longer availableOnline onlyDim. 19,5 x 9,5 cm -
#70Een kistje van notenwortel.
No longer availableOnline onlyDim. 9 x 16 x 11 cm -
#12Messingen schijfkandelaar. Gotische stijl, XIXde eeuw. Losse elektrische montage.
Bougeoir en laiton de style gothique. XIXe siècle. Montage à l’électricité amovible.No longer availableOnline onlyDim. H. 48,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#125Een brede lage eikenhouten boekenkast.
No longer availableOnline onlyDim. 200 x 100 x 27 cm -
#114ThonetBistrostoel No. 14. Gemerkt.
No longer availableOnline only -
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 22 cmEstimate: € 20 / 30