#37
Drie stuks meerkleurig Satsuma-aardewerk, bestaande uit een vaasje en twee koro’s.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 12 - 20 cm -
#65
Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk, gemonteerd als schemerlamp.
#33
Een pauw en een Fo-hond van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 €Dim. h: 21 & 25 cm -
#88
“Geisha met spiegel”. Een tekening op textiel. Beschadiging aan de kader.
No longer availableOnline onlyDim. 45 x 45 cm -
#3
Drie gesneden houten vogeltjes, waarbij twee zonder pootjes en met licht beschadigde staart.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#116
Een klein rond eikenhouten salontafeltje in régencestijl.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 60 cm
#26Etabl. Becker, Bruxelles
Een messingen weegschaal op houten voet. Zonder gewichten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 46 cm -
#64Hubert Bequet
Een sierschotel van Belgisch aardewerk met een meerkleurig en verguld decor van vogels en bloemen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 34 cm -
#84
Een verguld houten kader met barokke stijlelementen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. 90 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#76
Een lot van vier promotionele gesloten goederenwagons op schaal HO, waarbij één van de Zweedse spoorwegen (Liliput), één van de Zwitserse spoorwegen en twee van de Duitse spoorwegen (Märklin).
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 € -
#120
Een bureausoel in Lodewijk XVI-stijl met lederen bekleding.
No longer availableOnline only -
#73
Ronde wandklok met houten omlijsting. In orde te brengen.
#54Märklin 4000 & 4040
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 30 / 40 -
#17
Een meerkleurige keramische poedel. achteraan gesigneerd ‘Silvio’. Kleine barst naast de rechter achterpoot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 48 cm -
#124
Een vierkante Duitse wandklok.
No longer availableOnline onlyDim. 23 x 23 cm -
#115
Een houten ottoman met lederen kussen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. b: 78 cm -
#23
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 13 & 25 cm -
#99Titus (?)
“Anniversary”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 30/150 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 11,5 x 7 cm