• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Vier Chinese voorouder schilderijen op doek, niet opgespannen. Medio 1900.

Four Chinese ancestral paintings on canvas, not stretched. Mid 1900s.
Dim. 97/51 cm
SKU: 2511250413.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #413
Estimate: € 150 / 200

  • #464
    Roger Van Belleghem

    ‘Watergodin’, olieverf op doek. Getekend.

    'Water goddess', oil on canvas. Signed.
    Dim. 55/45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #222
    Theo Humblet
    Period: 1919-2006

    ‘Interieur met moeder en kind’, een olieverfschilderij in naïeve stijl. Getekend.

    'Interior with mother and child', an oil painting in naïve style. Signed.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #582

    ‘De watermolen van Grobbendonck’, olieverf op doek. Getekend Broers.

    'The watermill of Grobbendonck', oil on canvas. Signed Broers.
    Dim. 40/54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #154
    Marcel Pire
    Period: 1913 - 1981

    “Stilleven met vleesbout”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Still life with meat joint," a painting, oil on canvas, signed.
    Dim. 102 x 120 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #532
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Het begijnhof van Lier’, olieverf op doek. Getekend.

    'The Beguinage of Lier', oil on canvas. Signed.
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #555
    Jean Michel Benier
    Period: 1949 - ....

    “Striptease”, een schilderij, olieverf op doek, gemonogrammeerd en achteraan gesigneerd.

    "Striptease", a painting, oil on canvas, monogrammed and signed on the back.
    Dim. 61 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #552
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Wiske’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts ‘50. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'Wiske', oil on canvas. Signed L. Sebregts '50. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #442
    Paul Permeke

    ‘Een vrouw, gitaar spelend’, olieverf op doek. Getekend; P.Permeke.

    'A woman playing guitar', oil on canvas. Signed; P.Permeke.
    Dim. 75/75 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #472
    Roger Van Belleghem

    ‘Visioen in de ruimte’, olieverf op doek. Getekend.

    'Vision in Space', oil on canvas. Signed.
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #215
    A. Remisiewicz
    Period: 1989

    ‘Stilleven met fruit’, olieverf op doek. Getekend. Naar de 19e eeuw. Het doek heeft bovenaan een klein deukje.

    'Still life with fruit', oil on canvas. Signed. Possibly from the 19th century. Small dent at the top of the canvas.
    Dim. 38/46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #414
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #374
    Eugène Yoors
    Period: 1879 - 1975

    ‘Personages’, een expressionistische werk, olieverf op paneel. Getekend E. Yoors.

    'Personages', an expressionistic work, oil on panel. Signed E. Yoors.
    Dim. 34/41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #192
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Stoomschepen in de havengeul’, olieverf op doek. Getekend.

    'Steamships in the harbor entrance', oil on canvas. Signed.
    Dim. 62/88 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #444
    Kuyten

    ‘Landschap met kerk’, een studie in olieverf op papier. Getekend H. Kuyten.

    'Landscape with church', a study in oil paint on paper. Signed H. Kuyten.
    Dim. 39/47 cm
    Estimate: € 300 / 450
  • #542
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘De taart’, olieverf op doek. Een post-impressionistisch werk getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'The cake', oil on canvas. A post-impressionist work signed by L. Sebregts. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #179

    ‘Stilleven met fruit en insecten’, olieverf op paneel. Een 19e eeuws werkje, getekend met monogram; W. d. B. Hollandse school.

    'Still life with fruit and insects', oil on panel. A 19th-century work, signed with monogram; W. d. B. Dutch school.
    Dim. 21/25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #164
    Romain Steppe

    “Twee Marines bij avond schemering”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Two Marines at Dusk". Oil on panel. Signed.
    Dim. 15 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #364
    Richard De Bruyn

    ‘Zicht in de Westhoek’, post impressionisme. Olieverf op doek, getekend met monogram B. R. en een ster.

    'View in the Westhoek', post-impressionism. Oil paint on canvas, signed with monogram B. R. and a star.
    Dim. 30/40 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #560
    Festina Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    Estimate: € 50 / 80
  • #194
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Strandjutters met paard en kar’, olieverf op doek. Getekend.

    ‘Beachcombers with Horse and Cart’, oil on canvas. Signed.
    Dim. 62/85 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #489
    Roger Van Belleghem

    ‘Surrealistisch landschap’, olieverf op doek. Getekend.

    'Surrealist landscape', oil on canvas. Signed.
    Dim. 33/41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #122
    Charles Mertens

    ‘Stoomschip’, olieverf op gemaroufleerd doek. Getekend.

    'Steamship', oil on canvas with marouflaged technique. Signed.
    Dim. 46/66 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #434
    Erwin Mackowiak
    Period: 1926 - 2006

    ‘Le Sommeil’, olieverf op papier. Getekend; Mackowiak.

    'Le Sommeil', oil on paper. Signed: Mackowiak.
    Dim. 70/50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #225

    “Waterpartij in het bos”, een schilderij, olieverf op board, mogelijk gesigneerd links onder.

    "Water feature in the forest", a painting, oil on board, possibly signed lower left.
    Dim. 40 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80

  • #354
    C. Bill Meyer

    “Layered Ladies” Digitale druk op plexiglas. LP-R1-02K 1/5, Australië.

    "Layered Ladies" Digital print on plexiglass. LP-R1-02K 1/5, Australia.
    Dim. 47 x 75 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #528
    IBM

    Een Selectric II schrijfmachine, met vervangstukken. Jaren ‘70. AZERTY.

    A Selectric II typewriter, with spare parts. 1970s. AZERTY keyboard.
    Dim. 50 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #377

    Een Hindoeïstisch bronzen beeld voorstellend de godin Durga op de stier Nandi.

    A Hindu bronze statue depicting the goddess Durga on the bull Nandi.
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #158

    Bundel CEPT postzegels 1977, complete jaargang. Telkens twee sets van 4 postfrisse zegels, gestempeld en ongestempeld. In origineel rood album.

    Bundle of CEPT stamps 1977, complete set. Each with two sets of 4 mint, canceled, and unfranked stamps. In original red album.
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #285

    Drie messingen kerkkandelaars.

    Three brass church candlesticks.
    Dim. Hoogte 64 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #245

    Vier antieke tegels met de beeltenissen van soldaten in kader, 19e eeuws.

    Four antique tiles with portraits of soldiers in a frame, 19th century.
    Dim. 26 c 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #230

    Een 18 kt witgouden ring bezet met witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,90 ct. GSI 1 en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,26 ct. Met certificaat.

    An 18 kt white gold ring set with white brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.90 ct, GSI 1, and black diamonds with a total weight of approximately 2.26 ct. With certificate.
    Dim. 23,68 g
    Estimate: € 2800 / 3200
  • #207

    Vierentwintig stripalbums: Willy Vandersteen, Suske en Wiske, rode tweekleurenreeks (Ed. Standaard Boekhandel). “De Windmakers” (1963), De Gouden Cirkel” (1962), “De Wolkeneters” (2 x1965), “De Klankentapper” (1961), “De Kwakstralen” (1963, 1e ed.), “Het Rijmende Paard” (1963, 1e ed.), “De Sissende Sampam” (1963, 1e ed.), “Sjeik El Ro-Jenbiet” (2 x 1964, 1e ed. 1 in slechte staat, 1 x 1966), 1964), “De Tamtamklopper” (1964), “De Wilde Weldoener” (1964), “De Ijzeren Schelvis”, “De Schone Slaper”(..)

    Twenty-four comic books: Willy Vandersteen, Suske en Wiske, red two-color series (Pub. Standaard Boekhandel). “The Windmakers” (1963), “The Golden Circle” (1962), “The Cloud Eaters” (2 x 1965), “The Sound Tapper” (1961), “The Quack Rays” (1963, 1st ed.), “The Rhyming Horse” (1963, 1st ed.), “The Hissing Sampam” (1963, 1st ed.), “Sheik El Ro-Jenbiet” (2 x 1964, 1st ed. 1 in poor condition, 1 x 1966), 1964), “The Drum Beater” (1964), “The Wild Benefactor” (1964), “The Iron Haddock”, “The Sleeping (..)
    Estimate: € 100 / 140
  • #519
    Ronald Ergo

    “Veelkleurig bloemenstilleven in blauwe pot.” Olieverf op board. Gesigneerd.

    "Colorful flower still life in blue pot." Oil on board. Signed.
    Dim. 14 x 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #264

    Een partij postzegels, overwegend uit België, gestempeld en postfris, oude briefkaarten, FDC’s enz. In diverse albums, dozen en enveloppen.

    A batch of stamps, predominantly from Belgium, used and mint condition, old postcards, first day covers, etc. In various albums, boxes, and envelopes.
    Estimate: € 50 / 80
  • #515

    Een reproductie van een oud wandtapijt met middeleeuws tafereel.

    A reproduction of an old tapestry with a medieval scene.
    Dim. 141 x 154 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #301

    Een adelaar met uitgespreide vleugels van VSL kristal. Gemerkt.

    An eagle with outstretched wings in VSL crystal. Marked.
    Dim. H 24, B 24 cm
    Estimate: € 50 / 70

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00