#3
#72Henri KokkenPeriod: 1860 - 1941
”Femme et panier dans un paysage au moulin”. Huile sur toile. Signée. Retoilée.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. 50 x 66 cmEstimate: € 200/240 -
#2Belgische School
“Watermolen”. Olieverf op doek. Einde XIXde eeuw.
#269
#20
Twee Afrikaanse hoogreliëfs van personages.
#318
Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
#238
#31
Vier albums met foto’s van filmsterren.
#197
“Dame met mand”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Haarscheur in de basis.
#188
“Berger et cornemuse” et “Femme avec une cruche”. Deux statuettes en terre cuite polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 30/50 -
#13Royal Zuid-Holland
#200Carrelli
Een design lampenvoet van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
Un pied de lampe design en faïence polychrome. Porte une marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 40/50