#110
“Heren aan een stroom”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
”Hommes auprès de l’eau”. Huile sur panneau. +- 1900.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 28 cmEstimate: € 80/100 -
#38Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Moeder met kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Mère et enfant”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#88
Chinese tekening.
Dessin chinois.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 35 cmEstimate: € 20/30 -
#50Theo Van der HorstPeriod: 1921 - 2003
“De schuldige hongerlijdertjes”. Olieverf op doek. Achteraan gemonogrammeerd en gedateerd ‘94.
”Les affamés coupables”. Huile sur toile. Monogramme au dos et datée ‘94.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#36Harry
”Clowns et femmes”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 11-95.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#81Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Kempische hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. 70 x 60 cmEstimate: € 120/180 -
#53Greet Rossau
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte". Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 72 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#72L. De Coster
“Boszicht in de herfst.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue forestière automnale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. 54 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#89Freddy Van Dyck
“Zittende knaap”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Garçon assis”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 22 cmEstimate: € 30/40 -
#65Borin
“Zomers landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage estival”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 54 cmEstimate: € 40/60 -
#28Gaston Wallaert
“Tulpen en aronskelken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tulipes et callas”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 37.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#125J. Seghers
Een reeks van vijf landschappen, inkt op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
Une série de cinq paysages, encre sur papier. Signés. +- 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 14 x 19 cmEstimate: € 30/50