#585Een typisch hoogpolig Chinees Aubusson tapijt met Pekingbloemen-tekening.
#88Een driedelig klokstel van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
#202Gustave HelinckPeriod: 1884-1954“Havenzicht met zeilbootjes”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. doekschade links bovenaan.
#540Een 18 kt geelgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with two brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.10 ct.No longer availableDim. 4,86 gEstimate: € 300 / 400 -
#510Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een centrale saffier van +- 0,20 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and a central sapphire of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 5,30 gEstimate: € 400 / 500 -
#641Een 3-delige schouwpendule in marmer en koper bestaande uit een klokje met porseleinen wijzerplaat en 2 bijpassende cassolettes.
A 3-piece mantel clock in marble and copper consisting of a clock with a porcelain dial and 2 accompanying cassolette vases.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#344Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.
#586Een paar messingen kerkkandelaars met rand van Franse lelies.
A pair of brass church candlesticks with a border of French lilies.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#343KodakEen vintage camera, Kodak Duaflex II camera met Kodet lens.
A vintage camera, Kodak Duaflex II camera with Kodet lens.No longer availableDim. 12 x 7.5 x 8 cmEstimate: € 30 / 50 -
#581Eugène BenetPeriod: 1863 - 1942“Jong herderinnetje met lam”, een beeld in albast, gesigneerd E. Benet.
"Young shepherdess with lamb", an alabaster sculpture, signed E. Benet.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 120 / 180