#391Jozef Van Acker‘Vrouwelijke buste’, een gietijzeren beeldje op een zwart marmeren voet. Getekend Jos Van Acker 76.
'Female bust', a cast iron sculpture on a black marble base. Signed Jos Van Acker 76.No longer availableDim. Hoogte 24 cmEstimate: € 180 / 250 -
#51‘Buste van een jonge vrouw’, een beeldje van gepatinneerd brons. Getekend Straber.
'Bust of a young woman', a small statue of patinated bronze. Signed Straber.No longer availableDim. Hoogte 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#459BamounEen bronzen ceremoniële pijp versierd met ajourgewerkte menselijke figuren. Onderaan een mannenhoofd. Kameroen.
A bronze ceremonial pipe decorated with openworked human figures. At the bottom a man's head. Cameroon.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#503Kom met deksel in Chinees porselein, stijl Qianjiang, 19e/20e eeuw.
#383Een Chinees porseleinen celadon vaas met wijsgeren gedecoreerd.
#493Drie staffen van stamhoofden van gebeeldhouwd hout. Tshokwé en Kwelé.
#586BuloEen set van 2 Bulo vergaderstoelen.
#176SkovbyEen design tafel, Skovby, model SM101-K, verlengbaar.
#114Period: 1992‘3X3’, een kunstmap uitgegeven door het Centrum voor Grafische kunsten Frans Masereel, Kasterlee. Met werk van Franky Cane, Hilde van den Heuvel, Linda Vinck (hoogdruk), Albert Daniels, Enk de Kramer, Nico Lannoo (diepdruk), Fred Bervoets, Ingrid Ledent en Veerle Rooms (vlakdruk).
'3X3', an art portfolio published by the Center for Graphic Arts Frans Masereel, Kasterlee. Featuring works by Franky Cane, Hilde van den Heuvel, Linda Vinck (relief printing), Albert Daniels, Enk de Kramer, Nico Lannoo (intaglio printing), Fred Bervoets, Ingrid Ledent, and Veerle Rooms (planographic printing).No longer availableDim. 69/53 cmEstimate: € 200 / 250 -
#175Een donkere massief eikenhouten kloostertafel.
A dark solid oak monastery table.No longer availableDim. H 77,B 210, D 81 cmEstimate: € 150 / 200