• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Vier diverse koperen armbanden. Afrikaans werk.

Four diverse copper bracelets. African work.
SKU: 2511250570.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #570
Estimate: € 40 / 50

  • #391
    Jozef Van Acker

    ‘Vrouwelijke buste’, een gietijzeren beeldje op een zwart marmeren voet. Getekend Jos Van Acker 76.

    'Female bust', a cast iron sculpture on a black marble base. Signed Jos Van Acker 76.
    Dim. Hoogte 24 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #41

    Een oude decoratieve stolp met een rijkelijk versierd stoeltje. Van metaal en beschilderde spiegeltjes gedecoreerd met bloemen en een goudkleurige spreeuw.

    An old decorative cloche with an ornately decorated chair. Made of metal and decorated with painted mirrors depicting flowers and a gold-colored starling.
    Dim. Hoogte 48 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #51

    ‘Buste van een jonge vrouw’, een beeldje van gepatinneerd brons. Getekend Straber.

    'Bust of a young woman', a small statue of patinated bronze. Signed Straber.
    Dim. Hoogte 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #459
    Bamoun

    Een bronzen ceremoniële pijp versierd met ajourgewerkte menselijke figuren. Onderaan een mannenhoofd. Kameroen.

    A bronze ceremonial pipe decorated with openworked human figures. At the bottom a man's head. Cameroon.
    Estimate: € 100 / 150
  • #503

    Kom met deksel in Chinees porselein, stijl Qianjiang, 19e/20e eeuw.

    Container with lid in Chinese porcelain, Qianjiang style, 19th/20th century.
    Dim. h 11 x Ø 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #383

    Een Chinees porseleinen celadon vaas met wijsgeren gedecoreerd.

    A Chinese celadon porcelain vase decorated with sages.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #493

    Drie staffen van stamhoofden van gebeeldhouwd hout. Tshokwé en Kwelé.

    Three staffs of tribal chiefs made of carved wood. Tshokwé and Kwelé.
    Dim. 110. 87 & 68 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #586
    Bulo

    Een set van 2 Bulo vergaderstoelen.

    A set of 2 Bulo conference chairs.
    Dim. 93 x 58 x 68 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #444
    Kuyten

    ‘Landschap met kerk’, een studie in olieverf op papier. Getekend H. Kuyten.

    'Landscape with church', a study in oil paint on paper. Signed H. Kuyten.
    Dim. 39/47 cm
    Estimate: € 300 / 450
  • #176
    Skovby

    Een design tafel, Skovby, model SM101-K, verlengbaar.

    A design table, Skovby, model SM101-K, extendable.
    Dim. 74 x 180 x 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #114
    Period: 1992

    ‘3X3’, een kunstmap uitgegeven door het Centrum voor Grafische kunsten Frans Masereel, Kasterlee. Met werk van Franky Cane, Hilde van den Heuvel, Linda Vinck (hoogdruk), Albert Daniels, Enk de Kramer, Nico Lannoo (diepdruk), Fred Bervoets, Ingrid Ledent en Veerle Rooms (vlakdruk).

    '3X3', an art portfolio published by the Center for Graphic Arts Frans Masereel, Kasterlee. Featuring works by Franky Cane, Hilde van den Heuvel, Linda Vinck (relief printing), Albert Daniels, Enk de Kramer, Nico Lannoo (intaglio printing), Fred Bervoets, Ingrid Ledent, and Veerle Rooms (planographic printing).
    Dim. 69/53 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #175

    Een donkere massief eikenhouten kloostertafel.

    A dark solid oak monastery table.
    Dim. H 77,B 210, D 81 cm
    Estimate: € 150 / 200

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00