• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Vier diverse koperen armbanden. Afrikaans werk.

Four assorted copper bracelets. African work.
SKU: 2511250520.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #520
Estimate: € 40 / 50

  • #114
    Period: 1992

    ‘3X3’, een kunstmap uitgegeven door het Centrum voor Grafische kunsten Frans Masereel, Kasterlee. Met werk van Franky Cane, Hilde van den Heuvel, Linda Vinck (hoogdruk), Albert Daniels, Enk de Kramer, Nico Lannoo (diepdruk), Fred Bervoets, Ingrid Ledent en Veerle Rooms (vlakdruk).

    '3X3', an art portfolio published by the Center for Graphic Arts Frans Masereel, Kasterlee. Featuring works by Franky Cane, Hilde van den Heuvel, Linda Vinck (relief printing), Albert Daniels, Enk de Kramer, Nico Lannoo (intaglio printing), Fred Bervoets, Ingrid Ledent, and Veerle Rooms (planographic printing).
    Dim. 69/53 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #278

    Een lot van 14 Westerwald bierpullen, verschillende formaten. Enkele stukken hebben schade aan het deksel en één deksel is manco.

    A lot of 14 Westerwald beer steins, various sizes. Some pieces have damage to the lids and one lid is missing.
    Dim. Hoogte 9-19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #570

    Four diverse copper bracelets. African work.
    Estimate: € 40 / 50
  • #233

    Drie borden van meerkleurig geglazuurd aardewerk, gemerkt APK.

    Three plates of multicolored glazed earthenware, marked APK.
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #11
    Matchbox

    Een lot van 14 die-cast auto’s, Matchbox Models of Yesteryear.

    A lot of 14 die-cast cars, Matchbox Models of Yesteryear.
    Dim. l 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #91
    L. Galeotti

    Een vergulde designlamp met paradijsvogel. Gemerkt L. Galeotti, tiratura limitata.

    A gilded designer lamp with a bird of paradise. Marked L. Galeotti, limited edition.
    Dim. h 59 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #341

    Een kraagvaas van blauw-wit geglazuurd porselein. Met een decor van bloesems en de symbolen voor een lang leven. Niet gemerkt, met haarlijnen in de basis.

    A collar vase made of blue and white glazed porcelain. Decorated with blossoms and symbols for a long life. Not marked, with hairline cracks in the base.
    Dim. Hoogte 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #511
    Selmer USA

    Een Signet klarinet van het merk Selmer USA, in kunststof koffertje.

    A Signet clarinet by the brand Selmer USA, in a plastic case.
    Dim. Lengte 68 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #497

    Een kaststel bestaande uit een een coupe en twee cassolettes van kobaltkleurig porselein. Toegevoegd twee sierborden gemerkt DM, Limoges.

    A cabinet set consisting of a bowl and two cassolettes made of cobalt blue porcelain. Included are two decorative plates marked DM, Limoges.
    Dim. Hoogte 22 & 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #530

    Een zilveren zakhorloge, Duitse keuren, werkend.

    A silver pocket watch, German hallmarks, in working condition.
    Dim. Ø 4.5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #532
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Het begijnhof van Lier’, olieverf op doek. Getekend.

    'The Beguinage of Lier', oil on canvas. Signed.
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #501

    Een Chinees porseleinen gemberpot, gedecoreerd met motieven van bloeiende bloemen en een vogel.

    A Chinese porcelain ginger jar decorated with motifs of blooming flowers and a bird.
    Dim. h 23 x Ø 22 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00