Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vier diverse straatzichten”, gouache op papier, 3 x gesigneerd Bruynseels.
Bruynseels

“Vier diverse straatzichten”, gouache op papier, 3 x gesigneerd Bruynseels.

"Four diverse street views", gouache on paper, 3x signed by Bruynseels.
Dim. 20 x 16 cm
SKU: 2810250314.
Categories: Schilderij, XXe eeuw.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #314
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #489

    “Meisje met graanhalmen”, een betonnen tuinbeeld.

    "Girl with corn stalks," a concrete garden sculpture.
    No longer available
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #469

    Een handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    A hand-knotted silk Ghoum carpet.
    No longer available
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #483

    Een vintage bureaulamp, rood en chromé metaal.

    A vintage desk lamp, red and chrome metal.
    No longer available
    Dim. h 40 x Ø 28 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #484
    Roger Van Belleghem

    ‘Metamorfose’, olieverf op paneel. Getekend.

    'Metamorphosis', oil on panel. Signed; Roger Van Belleghem.
    No longer available
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #463

    Een Iranees handgeknoopt zijden Tabriz tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Tabriz carpet.
    No longer available
    Dim. 157 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #476

    Een Iraans handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Ghoum carpet.
    No longer available
    Dim. 119 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #205

    Een reeks van zes eikenhouten stoelen met lederen bekleding met klinknagels.

    A set of six oak chairs with leather upholstery and brass studs.
    No longer available
    Dim. H: 94 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #488

    “Bloemenmeisje”, een betonnen tuinbeeld.

    "Bloemenmeisje", a concrete garden statue.
    No longer available
    Dim. 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #115

    Een polychroom gipsen altaarstuk met de voorstelling van Jezus, Dismas en Hestas, gekruisigd op de berg Golgotha.

    A polychrome plaster altarpiece depicting Jesus, Dismas, and Gestas crucified on Mount Golgotha.
    No longer available
    Dim. 80 x 51 x 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #179
    Ellen De Tombay
    Period: 1918-1998

    ‘Sous le frenissement des feuillages’, olieverf op doek. Getekend.

    'Under the rustling foliage', oil on canvas. Signed; E. De Tombay.
    No longer available
    Dim. 46/55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #492

    “Jongen op een frisse ochtend”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young Boy on a Fresh Morning," a concrete garden statue.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #477

    Een houten theekastje met afneembaar dienblad en vitrinedeurtjes.

    A wooden tea cabinet with removable tray and glass display doors.
    No longer available
    Dim. 74x45x65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #456

    Een Iranees handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Ghoum carpet.
    No longer available
    Dim. 200 x 138 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #479

    Een handgeknoopt zijden Perzisch Ghoum tapijt met een voorstelling van een jachttafereel.

    A hand-knotted silk Persian Ghoum carpet depicting a hunting scene.
    No longer available
    Dim. 150 x 99 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #466

    Een handgeknoopt zijden Perzisch Nain tapijt.

    A hand-knotted silk Persian Nain carpet.
    No longer available
    Dim. 180 x 114 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #481

    Een oude Duitse bajonet, model 1871.

    An old German bayonet, model 1871.
    No longer available
    Dim. l 60 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #473

    Een gebeeldhouwde eikenhouten kapstok versierd met leeuwenkoppen, met vier koperen haakjes, waaraan vier diverse beursvormige tinnen klepkannen. Omstreek 1900.

    A carved oak coat rack decorated with lion heads, with four copper hooks, holding four various purse-shaped pewter measuring jugs. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. L. 104 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #435

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    No longer available
    Dim. 410 x 308 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #491

    “Jongen met fruitmand”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young boy with fruit basket", a concrete garden statue.
    No longer available
    Dim. h 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #478
    Mangani Porcellane d’arte, Italia

    Een blauw porseleinen, vintage Italiaanse tafellamp met glazen kap. Versierd met planten decor en onderaan gemerkt.

    A blue porcelain, vintage Italian table lamp with a glass shade. Decorated with plant motifs and marked at the base.
    No longer available
    Dim. h 48 x Ø 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #467

    Een klassiek beeld van composiet, met twee lezend kinderen.

    A classical composite sculpture of two reading children.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #209

    Een massief eikenhouten gatelegtafel.

    A solid oak gateleg table.
    No longer available
    Dim. 75 x 125 x 89 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #175
    Frederick Remington

    “Rattlesnake”. Bronzen beeld met steigerend paard. Op groene marmeren sokkel. Gemerkt “Copyright by Frederik Remington.

    "Rattlesnake". Bronze sculpture of a rearing horse. On green marble base. Marked "Copyright by Frederik Remington."
    No longer available
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #189
    René De Pauw

    ‘Portret van een jonge vrouw’, olieverf op papier. Getekend, ‘pour Andrée’.

    'Portrait of a Young Woman', oil on paper. Signed; Rn. De Pauw, 'pour Andrée'.
    No longer available
    Dim. 45/28 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #20

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with sapphires totaling approximately 0.40 ct. and with diamonds totaling approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 1,97 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #403

    Een kamerscherm in 3 delen met Japanse figuren beschilderd, gesigneerd B. Heidbuchel en gedateerd 5-1-1937.

    A room divider painted with Japanese figures in 3 parts, signed B. Heidbuchel and dated 5-1-1937.
    No longer available
    Dim. h 181 x b 162 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #382
    Jef Van Tuerenhout

    ‘La Gardienne’, lithografie in bruintinten. Getekend; Jef Van Tuerenhout. Epreuve d’Artiste.

    'The Caretaker', lithograph in brown tones. Signed; Jef Van Tuerenhout. Artist's Proof.
    No longer available
    Dim. 73/51 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #269
    Karlsbader

    Een lot van 4 schaaltjes en een serveermes van Duits porselein.

    A lot of 4 dishes and a serving knife of German porcelain.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #148
    A. Gaudez

    'La Fortune Récompense le Travail', een gepatinneerd bronzen beeld. Getekend A. Gaudez. De lauwerkrans is manco.

    'The Fortune Rewards the Work', a patinated bronze sculpture. Signed; A. Gaudez. The laurel wreath is missing.
    No longer available
    Dim. Hoogte 57 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #432
    Francois Lamorinière
    Period: 1828 - 1911

    ‘Landschap met personages’, olieverf op paneel. Getekend. Met verschillende herstellingen aan het paneel.

    'Landscape with figures', oil on panel. Signed; F. Lamorinière. With several repairs to the panel.
    No longer available
    Dim. 54/39 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #217

    Een sierkruik van polychroom porselein en verguld koper. Romantische versiering in de geest van Sèvres.

    A decorative jug made of polychrome porcelain and gilded copper. Romantic decoration in the style of Sèvres.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #399

    Een grote ovale spiegel in gesculpteerd eikenhouten lijst.

    A large oval mirror in a sculpted oak frame.
    No longer available
    Dim. 116 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #588

    Een antieke gietijzeren kolenkit met aardewerken tegels en een koperen kolenschep.

    An antique cast iron coal scuttle with ceramic tiles and a copper coal scoop.
    No longer available
    Dim. 27 x 31 x 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #30

    Een 18 kt wit en omkeerbare geelgouden halssnoer met hanger bezet met fantasiestenen. We voegen er een 18 kt witgouden oorbel bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct en 1,32 g aan toe.

    An 18 kt white and reversible yellow gold necklace with pendant set with fantasy stones. We will include an 18 kt white gold earring set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct and weighing 1.32 grams.
    No longer available
    Dim. 10,40 g
    Estimate: € 400 / 600
  • #26

    Een messingen stoeltje met rood fluwelen bekleding. Hollywood Regency stijl.

    A brass chair with red velvet upholstery. Hollywood Regency style.
    No longer available
    Dim. H 109, B 37, D 39 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #42
    Jacob Smits

    Een niet complete map met 9 etsen door Jakob Smits (1, 5, 8, 9, 11, 15, 17, 21 en 23), uitgegeven door A. Van Campenhout, Brussel. Nr. 58 uit een oplage van 100 exemplaren.

    An incomplete folder with 9 etchings by Jakob Smits (1, 5, 8, 9, 11, 15, 17, 21, and 23), published by A. Van Campenhout, Brussels. Number 58 of an edition of 100 copies.
    No longer available
    Dim. 45/33 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

Veiling volledig, 600 loten. Tentoonstelling:  vr. 24 & zat. 25 Oktober van 10.00 tot 17.00

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 October 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More