Other lots in this auction
-
#172
Een paar hoornvazen van Brussels porselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven. Omstreeks 1900. Eén gerestaureerd.
Paire de vases en corne de porcelaine de Bruxelles à décor floral multicolore et motifs dorés. Vers 1900. Une restaurée.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 45 -
#134Denbac
Een kannetje en vier bekertjes van geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt. (Denert & Baluchon)
Une cruche et quatre tasses en faïence émaillée. Marquée en bas. (Denert & Baluchon)No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10 & 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#121
Een plaasteren kop van een leeuwin. Achteraan gedateerd 1949.
Tête de lionne en plâtre. Daté 1949 au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 15 x 24 x 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#92Val Saint-Lambert
Een gegoten kristallen vaas met 6 armen, paars in de massa.
Un vase en cristal coulé à 6 bras, violet dans la masse.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#62
Een lot van vier porseleinen borden, waarbij één blauw-wit en twee van Goldimari gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 25 / 40 -
#30
Een decoratieve bauw glazen vaas met witte lijnen.
Un vase décoratif en verre bleu avec des lignes blanches.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#22
Een bronzen vide-poche/ asbak met reliëfdecor van een ree in het bos en erond een jachtgeweer en -hoorn.
Vide-poche/cendrier en bronze à décor en relief d'un cerf dans la forêt entouré d'un fusil de chasse et d'un cor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 cmEstimate: € 36 / 40 -
#19
Een Madonna met kind van meerkleurig geglazuurd wit terracotta.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#296
Een lot biscuit, bestaande uit twee beeldjes van een oudere heer en dame, een edele jongen en meisje, een romantisch groepje, twee dekseldoosjes, een hondje en een zwaan.
Lot de biscuits comprenant deux statuettes d’un homme et d’une femme âgés, d’un garçon et d’une fille de qualité, d’un groupe romantique, deux boîtes couvertes, un petit chien et un cygne.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 35 / 50 -
#256
“Gutes Recht macht allzeit Knecht”. Een recent sierschotel van Duits porselein.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 36 cmEstimate: € 10 / 16 -
#38Val Saint Lambert
Een coupe van blauw glas. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 14 x 34,5 x 15 cmEstimate: € 15 / 25 -
#282Atlas Editions
“Avro RJ100 ‘Jumbolino’ - 1992”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 25 / 35