Similar lots by type
-
#115
“La cantinière des pilotes” & “Ma grand’ tante”. Twee lithografieën naar werken van Félicien Rops.
”La cantinière des pilotes” & “ Ma grande tante”. deux lithographies d’après des oeuvres par Félicien Rops.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 15 & 19,5 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#35
“Rubensjaar - Laatste Oordeel” Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘77 en genummerd 2/10 buiten de plaat.
”Année Rubens - Dernier Jugement”. Une lithographie. Signée et datée ‘77 et numérotée 2/10 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 37,5 x 27 cmEstimate: € 25/40 -
#63Ripa
“Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1952.
”Vue sur Paris”. Huile sur toile. Signée et datée 1952.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 36 cmEstimate: € 50/70 -
#25Louis Belen
“Twee mannen in een interieur”. Grafiek.
”Deux hommes dans un intérieur”. Une gravure.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 62 cmEstimate: € 40/50 -
#67De Linée(?)
“Zicht op Parijs”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1939.
”Vue sur Paris”. Une aquarelle. Signée et datée 1939.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 35 cmEstimate: € 40/80 -
#98
Drie reproducties naar Rembrandt, Baksteen en Cooper.
Trois reproductions d’après Rembrandt, Baksteen et Cooper.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50/80 -
#130
“Personages aan de dorpsrand” & “Begijnhof Lier”. Een ets en een kleurenets. De eerste van Jakob Smits, maar zonder signatuur, de tweede gesigneerd ‘Jos Pas’ en genummerd 7/30.
"Personnages au bord du village" et "Béguinage Lier". Deux eaux-fortes dont une en couleurs. La deuxième est signée 'Jos Pas' et numérotée 7/30.No longer availableOnline onlyDim. 9,5 x 12 & 22 x 12 cmEstimate: € 40/60 -
#7Matrai VilmosPeriod: 1877 - ?
“Jachtstilleven met eenden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1921. We voegen er een ets van de zelfde kunstenaar getiteld ‘Holdvilag utca’ en genummerd 8/35.
“Nature morte de chasse aux canards”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1921. Nous ajoutons une eau-forte du même artiste intitulée “Holdvilag utca” et numérotée 8/35.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 29 cmEstimate: € 100/120 -
#76Christian Straetling
“Flight”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Vol”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 65 cmEstimate: € 50/80 -
#121Rémy CornelissenPeriod: 1913 - 1990
“Surrealistische personages”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 62/95 buiten de plaat.
”Personnages surréalistes”. Une lithographie. Signée et numérotée 62/95 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. 28 x 20 cmEstimate: € 80/120 -
#30
“Pierre de Bex”. Een oude litho van Billoin naar een werk van Vieillevoye. Door de schilder gesigneerd buiten de plaat in 1841.
”Pierre de Bex”. Une ancienne lithographie par Billoin d’après une oeuvre par Vieillevoye. Signée par l’artiste hors planche. 1841.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 46 cmEstimate: € 50/70 -
#6Kees Jansen
“Dorpszicht”. Gemengde technieken op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘Tirol ‘56 ‘
”Vue sur le village”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté ‘Tirol ‘56’.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 22,5 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#37
“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Portail”. Pastel sur papier. Signature illisible.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 29 cmEstimate: € 40/50 -
#123Remy De Pileceyn
“Jongen met groene trui.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Jeune homme au pull vert”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 59 x 29,5 cmEstimate: € 100/120 -
#100Jean Poulain
“Zuiders landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage du Midi”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. 36 x 64 cmEstimate: € 120/180 -
#61Octaaf RotsaertPeriod: 1885 - 1964
“Kerk te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’église de Lissewege”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#138
“Jonge vrouwen”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Jean Gabriel Domergue’.
“Jeunes femmes”. Aquarelle sur papier. Signée Jean Gabriel Domergue.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. 20 x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#71Vonk
“Bloemenstilleven” & “Surrealistisch landschap”. Olieverf op paneel. Langs beide kanten beschilderd. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs” & “Paysage surréaliste”. Huile sur panneau. Peint sur les deux faces. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/300 -
#81Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Kempische hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. 70 x 60 cmEstimate: € 120/180 -
#89Freddy Van Dyck
“Zittende knaap”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Garçon assis”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 22 cmEstimate: € 30/40 -
#43Louis Van Engelen
“Stilleven met schenkkan en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforatie in neutrale zone.
”Nature morte, verseuse et fruits”. Huile sur toile. Perforation dans le fond neutre.No longer availableOnline onlyDim. 99 x 132 cmEstimate: € 180/240 -
#82Ch. Gallet
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage forestier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. 37 x 49 cmEstimate: € 100/120 -
#97Constant Simon
“Kapel van het Heilige Kruis hospitaal te Barcelona”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Chapelle de l’Hôpital Ste. Croix à Barcelone”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#62René Carpiaut
“Stilleven met fazant, fruit en glaswerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, faisans, fruits et verrerie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120