Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vier ingelijste tegels van Delfts aardewerk, waarvan drie mangaankleurige en één blauwe en witte. Diverse letsels.

Vier ingelijste tegels van Delfts aardewerk, waarvan drie mangaankleurige en één blauwe en witte. Diverse letsels.

Quatre carreaux en faïence de Delft dont trois manganèses et un en bleu et blanc. Plusieurs dégâts.
Online only
Dim. 12 x 12 cm
SKU: 2504220226.
Category: Online Only.
Auction day: 25 April 2022 22:00
Catalogue #226
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #274

    Een art deco schouwpendule in houten kast. Werkende staat, met slinger, zonder sleutel.

    Une pendule art déco dans un meuble en bois. État de fonctionnement, avec balancier, sans clé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #277

    Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein. Zonder deksel.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore. Sans couvercle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #252

    Een sakékruikje van messing en rode en blauwe steentjes in de vorm van een tempelleeuw.

    Un pot à saké en laiton et pierres rouges et bleues en forme de lion du temple.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 15 x 6 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #192
    W. Van Ryswyck

    “Hert in de natuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1888.

    "Cerf dans la nature". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1888.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 21,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #136

    “Boom in het veld”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd. Glas gebroken.

    "Arbre dans le champ". Un dessin au pastel sur papier. Signé. Verre cassé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 cm x 29 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #149

    “Zwijndrecht”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en binnen de plaat gedateerd ‘25.

    "Zwijndrecht". Une gravure sur bois. Signé à l'extérieur de la plaque et daté '25 à l'intérieur de la plaque.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22,5 x 42 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #223
    Edward Van Mieghem
    Period: 1915 - 2006

    “Binnenkoer Veltwijck”. Een ets. gesigneerd en gedateerd 30/50.

    "Cour Veltwijck". Une gravure. Signeé et datée 30/50.
    No longer available
    Online only
    Dim. 8,5 x 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #282

    Een pique-fleurs van amberkleurig glas en een driehoekige vaas van olijfgroen glas. Respectievelijk Belgisch en Boheems.

    Un pique-fleurs en verre ambré et un vase triangulaire en verre vert olive. respectivement belge et bohème.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 & 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #141

    Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Eén naar Frans Hals en één naar Adriaan Brouwer.

    Deux tableaux, huile sur panneau. Un d’après Frans Hals et un d’après Adriaen Brouwer.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14,5 x 12 & 20 x 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #169
    Nicole Halsberghe

    “Santorini, Griekenland”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 1/1.

    "Santorini, Grèce". Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 1/1.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #150

    “Vissersvolk op het strand bij Katwijk”. Een reproductie naar een werk van Henri Cassiers.

    "Pêcheurs sur la plage de Katwijk". Une reproduction d'après une oeuvre d'Henri Cassiers.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 45 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #139

    “Personages”. Geschilderd op leder. Ethiopië.

    "Personnages". Peint sur cuir. Ethiopie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 30 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #142
    Nicole Halsberghe

    “Kinderkopje”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    "Tête d'enfant". Une lithographie. Signé à l'extérieur de la plaque. épreuve d'artiste.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 17 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #258
    Panthère de Cartier, France

    Een parfumflesje van gesatineerd en gekleurd glas en kunststof in origineel etui.

    Un flacon de parfum en verre et plastique satiné et coloré dans un écrin d'origine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #257

    Een limonadekan van mauve Booms glas.

    Un pichet de limonade en verre mauve de Boom.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #250

    Een kleine tazza van Boheems glas met blauwe kelk en met gouden rand, versierd met bloemen.

    Un petit vase tazza en verre de Bohême avec un calice bleu et une bordure dorée, décoré de fleurs.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm Ø: 16,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #172
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Korenmarkt ‘s morgends”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 20/100.

    "Korenmarkt, le matin". Une gravure. Signeé et numérotée 20/100.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 16 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #254

    Een tijgertje van fijn gesneden hout op sokkeltje. Aziatisch werk.

    Un tigre en bois finement sculpté sur un socle. Travail asiatique.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #262

    Een paar kleine cloisonné balustervaasjes met bloemendecors.

    Paire de petits vases balustres cloisonnés à décors floraux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #243

    Een runderhoorn met gegraveerd decor van een vogel en een draak.

    Une corne de boeuf à décor gravé d'un oiseau et d'un dragon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #268

    Een eikenhouten Christusbeeld.

    Une statue du Christ en chêne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 cm x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #248

    Dal Negro. Een schaakspel met bord.

    Dal Nègro. Un jeu d'échecs avec échiquier.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5 cm - 10 cm
  • #251

    Een verzilverd metalen juwelendoosje met vergulde strik.

    Une boîte à bijoux en métal argenté avec un noeud plaqué or.
    No longer available
    Online only
    Dim. 6 x 13 x 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #171

    “Pompeii”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    « Pompéi ». Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 12 x 20 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #69

    Een lot aardewerk, bestaande uit een bord, een scheerbekken en twee vroeg XIXe eeuwse schotels (Eén gerestaureerd en één met haarscheur).

    Lot de faïences, composé d'une assiette, d'un bassin à raser et de deux plats début XIXème (un restauré et un fêlé).
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 25 - 36 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #96
    Yashica

    Een oude fotocamera met toebehoren in lederen tas.

    Un vieil appareil photo avec accessoires dans un étui en cuir.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #5

    Een zeshoekige Chinees porseleinen theedoos.

    Une boîte à thé hexagonale en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #228

    Een opgezette houtduif.

    Un pigeon ramier naturalisé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #178
    H. J. Martin

    “Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Deux personnages dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #140
    Nicole Halsberghe

    Twee werken: - “Portugese vrouw met hond”. Gemengde techniek op papier. 1959. - “Joegoslavische man. Ljublijana, 1967.

    Deux oeuvres: "Portugaise avec chien". Technique mixte sur papier. 1959. - "Homme yougoslave. Ljubljana, 1967.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24,5 x 12,5 & 19 x 11 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #18

    Een klein aardewerken schoteltje met een meerkleurig geglazuurd decor van een hondje.

    Petite soucoupe en faïence à décor émaillé multicolore d'un chien.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 14,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #104

    “Een ballerina”. Een afdruk van een aquarel op papier.

    "Une ballerine". Une reproduction d'une aquarelle sur papier.
    No longer available
    Online only
    Dim. 92 cm x 62 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #36

    “Dinant - Le Rocher Bayard en 1815”. Een oude lithografie.

    « Dinant - Le Rocher Bayard en 1815 ». Une ancienne lithographie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #157
    La Contea, Bassano

    Twee majolica sierkruiken, versierd met bloemen. Eén met kleine schilfer.

    Deux pots décoratifs en majolique, décorés de fleurs. Un avec petit éclat.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 & 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #147
    Baken

    “Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    “Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #206

    Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.

    Trois reproductions d'après les eaux-fortes de Dirk Baksteen.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13,5 x 7,5 & 25 x 31 cm
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Online-Only 25 April 2022

Op Maandag 25 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday April 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

25 April 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More