No longer availableOnline onlyDim. Ø: 110 cm -
#153Een halsketting met negen rijen kleine gele zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#4Een meisjesbuste van rozegepatineerd plaaster. Achteraan gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm -
#101Een lot van vier niet-ingekaderde olieverfschilderijen op doek.
No longer availableOnline only -
#71Een lot van zeven blikken dozen met afbeeldingen van leden van de Belgische Koninklijke familie.
No longer availableOnline onlyDim. 8 x 11 - 23 x 31 cm -
#145Drie verschillende halssnoeren van zilver bezet met jade, roze kwarts en een trommelsteen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#67Een Venetiaans masker van beschilderd leder. Binnenin genummerd 290/450.
No longer availableOnline onlyDim. l: 18 cm -
#136Een halsketting met roze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#72Bell & HowellEen Super 8 handcamera met filmlicht in lederen tas. Bijgevoegd een filmmontageapparaat van Agfa.
#86Jef Van Grieken“Mussenbourg”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd ‘89 en genummerd 194/200 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 19,5 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#6“Christus Koning”. Een gepolychromeerd en verguld porseleien groepje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cm -
#1De WildeEen aardewerken beeldje in de vorm van een spelende jongen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cm