#93
“Twee mannen op een steiger”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 50 x 32 cm -
#116
Een klein rond eikenhouten salontafeltje in régencestijl.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 60 cm -
#154
Vier verschillende halssnoeren en twee paar oorbellen van hout één ervan bezet met leder.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#107
Een antieke mandoline, versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten en parelmoer. Brug manco, enkele barsten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. l: 60 cm -
#34Nao
“Jonge vrouw met groentenmand en gans”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 25 cm -
#122
Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 110 cm -
#28
Een oude Meccanoset in doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#9
Een groengepatineerd metalen Thais Boeddhahoofd op houten sokkel. Gat in het rechteroor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 33 cm -
#41Märklin 2865
Een personentrein van de voormalige Deutsche Reischsbahn Gesellschaft op schaal HO, bestaande uit een tenderlocomotief en drie Würtembergse personenrijtuigen. Nieuwstaat en werkend. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 87.00 €Estimate: € 90/110 -
#144
Een halsketting met twee rijen witte zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. l: 20 cmEstimate: € 100/140 -
#87
Twee Amerikaanse litho’s.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 37,5 x 30 & 43 x 35 cm -
#91
“Rust tijdens de vlucht naar Egypte”. Reproductie naar Gerard David. Mooi ingelijst.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 22 cmEstimate: € 20/30