#157
Een halssnoer met bijpassende armband van amber.
No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. l: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#64Hubert Bequet
Een sierschotel van Belgisch aardewerk met een meerkleurig en verguld decor van vogels en bloemen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 34 cm -
#63
Een tinnen schaal op vier pootjes en met centrale knop in de vorm van een roos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 25 cm -
#100
Twee landschappen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eén met beschadiging.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 57 x 64 & 47 x 62 cm -
#14
Een groepje van drie dansende kindjes van meerkleurig kunststof.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cm -
#131
Een halsketting met roze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. l: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#74
Vier Chinese houten sokkels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. Ø: 14, 20 & 26 cm -
#163
Een gelakt houten juwelendoos een decor van vogels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 6 x 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#145
Drie verschillende halssnoeren van zilver bezet met jade, roze kwarts en een trommelsteen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 80 / 120 -
#44Märklin 3075
Een diesellocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Gebruikt. In werkende staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 €Estimate: € 50 / 60 -
#105
“Berglandschap”. Olieverf op doek.
No longer availableOnline onlyDim. 68 x 106 cm -
#45Märklin 3090
Een tenderlocomotief op schaal HO. Nieuwstaat en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 €Estimate: € 25 / 35