• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Vier oude boeken, in leder en perkament gebonden. “Abregé de Géographie”, Ed. Rouen 1716. Elémens de Géométrie”, Ed. Paris 1814. “Het Groote Woordenboeck, vervattende den Schat der Nederlantsche Taele”. Ed. Pieter van Waesberge, Rotterdam 1643 (slechte staat). “Lettres Spirituelles sur les Mystères”, Ed. Nantes, 1700.

Four old books, bound in leather and parchment. "Abregé de Géographie", Ed. Rouen 1716. "Elémens de Géométrie", Ed. Paris 1814. "Het Groote Woordenboeck, containing the Treasure of the Dutch Language". Ed. Pieter van Waesberge, Rotterdam 1643 (poor condition). "Lettres Spirituelles sur les Mystères", Ed. Nantes, 1700.
SKU: 1712240369.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #369
Estimate: € 40 / 50

  • #192

    Een paar Italiaanse Corcesca speren met kruisvormige punt.

    A pair of Italian Corcesca spears with cross-shaped points.
    Dim. 199 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #430
    Gamages London

    “Navigator”. Een polshorloge-chronograph met quartzwerk en rubberen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Navigator" A wristwatch chronograph with quartz movement and rubber strap. In original packaging. Like new condition.
    Estimate: € 180 / 220
  • #607
    Muller Frères, Lunéville

    Een sierlampje in camee glas, gemerkt met label Verreries d’Art - Muller Frères de Luneville.

    A decorative lamp in cameo glass, marked with label Verreries d’Art - Muller Frères de Luneville.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #549

    Een grote ‘Marie-Therese’ luchter van kristal met 10 armen, 15 lichtpunten.

    A large 'Marie-Therese' chandelier of crystal with 10 arms, 15 lights.
    Dim. h 95 x Ø 90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #530

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale Blauwe Topaas van 2,83 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,65 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central Blue Topaz of 2.83 ct. and diamonds with a total weight of 0.65 ct.
    Dim. 6,10 g
    Estimate: € 850 / 1000
  • #295

    Een vintage canapé met gestoffeerde zitting en 2 bijhorende kussentjes. Gesteund op 4 houten pootjes.

    A vintage sofa with upholstered seat and 2 matching cushions. Supported by 4 wooden legs.
    Dim. 85 x 160 x 90 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #334
    Malik

    Een schets van “Archie Cash” met gesigneerde opdracht “pour Henri très amicalement”. Evenals het album Barils, Barbouzes & Barillets uit de reeks Chiwana. Hard cover. Ed. des Archers 1985.

    A sketch of "Archie Cash" with signed dedication "pour Henri très amicalement". Also included is the album Barils, Barbouzes & Barillets from the Chiwana series. Hard cover. Ed. des Archers 1985.
    Dim. 23 x 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #70

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.70 ct.
    Dim. 4,15 g
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #427
    Model Power

    Model Power; “1536, 1544, 1519, 1512, 1501, 1533, 1531”. Een lot van 7 vintage N schaal bouwkits, gemerkt Model Power, in originele verpakking.

    Model Power; "1536, 1544, 1519, 1512, 1501, 1533, 1531". A lot of 7 vintage N scale building kits, marked Model Power, in original packaging.
    Dim. 16 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #207
    Koos Van der Kaaij
    Period: 1900 - 1976

    "Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12".
    Dim. 65cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #292

    Een ovale geslepen spiegel in vergulde lijst met strikornamenten.

    An oval cut mirror in a gilded frame with bow ornaments.
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #51
    Fred Bellefroid

    “De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.

    "The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.
    Dim. H. 13 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00