#54“Zeilbootjes op open water”, een schilderij, olieverf op board en vergulde kader. Onleesbaar gesigneerd.
"Sailboats on open water," a painting, oil on board with a gilded frame. Signed illegibly.No longer availableDim. 46 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#366Een rood Chinees handgeknoopt tapijt.
#543Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
#197Een paar marmeren obelisken. Grijs en beige gekleurd.
A round butler's mirror.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 320 / 340 -
#428Een paar meerkleurig Chinees porseleinen Fo-honden. Bijgevoegd een Chinees porseleinen Fenix beeldje.
A pair of multicolored Chinese porcelain Foo dogs. Also included is a Chinese porcelain Phoenix figurine.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 100 / 150 -
#690RoskopfEen lot van 2 verzilverde zakhorloges, Roskopf patent, beide met horlogeketting.
A lot of 2 silver-plated pocket watches, Roskopf patent, both with watch chain.No longer availableDim. Ø 5.3 cmEstimate: € 80 / 120 -
#148Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.
An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 600 / 800