Vier oude boeken, in leder en perkament gebonden. “Abregé de Géographie”, Ed. Rouen 1716. Elémens de Géométrie”, Ed. Paris 1814. “Het Groote Woordenboeck, vervattende den Schat der Nederlantsche Taele”. Ed. Pieter van Waesberge, Rotterdam 1643 (slechte staat). “Lettres Spirituelles sur les Mystères”, Ed. Nantes, 1700.

Four old books, bound in leather and parchment. "Abregé de Géographie", Ed. Rouen 1716. "Elémens de Géométrie", Ed. Paris 1814. "Het Groote Woordenboeck, containing the Treasure of the Dutch Language". Ed. Pieter van Waesberge, Rotterdam 1643 (poor condition). "Lettres Spirituelles sur les Mystères", Ed. Nantes, 1700.
SKU: 1712240369.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #369
Estimate: € 40 / 50

  • #44

    “Stilleven met wijn”, een schilderij, olieverf op board, onleesbaar gesigneerd.

    "Still life with wine", a painting, oil on board, signed unreadable.
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #130

    Een halssnoer met witte en roze parels en verzilverd slot.

    A necklace with white and pink pearls and a silver-plated clasp.
    Dim. L: 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #374
    Roméo Dumouolin

    “Leçons de catéchisme” Kleurenets op papier. Gesigneerd buiten de plaat. Vochtplekken.

    "Lessons of catechism" Color etching on paper. Signed outside the plate. Water stains.
    Dim. 31 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #451

    Een verzameling van 170 oude munten. “Armement Charles II 1666”, jeton. Archeologische vondsten Syrië, 1 Sk897, 1916. U.K. George III 1806. Italië, Victor-Emmanuel 5 Lire. 1/2 $ Kennedy 1964, 25 ct Liberty 1948, 1960, 5 ct, 1 dime. België 500 F, 1980 x 2, 250 F, 1976, 100 f, 1949, 1951, 50 F x 2, 20 f, 1931, Leopold II 5 F. En kleinere stukken voor W.O. II. Evenals 136 munten en penningen uit België, Nederland, Frankrijk en Duitsland.

    A collection of 170 old coins. "Armament Charles II 1666", token. Archaeological finds from Syria, 1 Sk897, 1916. U.K. George III 1806. Italy, Victor-Emmanuel 5 Lire. 1/2 $ Kennedy 1964, 25 ct Liberty 1948, 1960, 5 ct, 1 dime. Belgium 500 F, 1980 x 2, 250 F, 1976, 100 f, 1949, 1951, 50 F x 2, 20 f, 1931, Leopold II 5 F. And smaller pieces pre-World War II. Also, 136 coins and medals from Belgium, the Netherlands, France, and Germany.
    Estimate: € 120 / 150
  • #12

    “Zichten op Lier”, een lot van 2 landschapsschilderijtjes, olieverf op board waarvan één gesigneerd.

    "Views of Lier", a lot of 2 landscape paintings, oil on board, one of which is signed.
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #516

    Een design salontafel met metalen chromé onderstel en rechthoekig granieten blad.

    A design coffee table with a chromed metal base and rectangular granite top.
    Dim. 37 x 77 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #279

    “IJzerbrug, Diksmuide”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Ijzerbrug, Diksmuide." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 55 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #183
    S.F.B.J. Paris 10

    Een antieke pop, S.F.B.J. Paris 10 gemerkt, porselein hoofd, echt haar, oorbellen in gepiercete oren en scharnierende kniegewrichten. Met originele kledij en parasol. Circa 1900.

    An antique doll, marked S.F.B.J. Paris 10, porcelain head, real hair, pierced ears with earrings, and hinged knee joints. Complete with original clothing and parasol. Circa 1900.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #215

    Een 14 kt geelgouden ring bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    A 14 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.30 ct in total.
    Dim. 2,42 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #527

    A lot of 2 carved metal votive tablets, temple tokens, 18th century, Siam.
    Dim. 32 & 24 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #358
    Val Saint Lambert

    Een grote vaas van kristal, Val Saint Lambert, roze in de massa gekleurd. Gemerkt met label.

    A large crystal vase, Val Saint Lambert, pink in color. Marked with label.
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #575

    een vintage kunststoffen lamp met 4 dolfijnen.

    A vintage plastic lamp with 4 dolphins.
    Dim. 43 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00