Vier oude boeken, in leder en perkament gebonden. “Abregé de Géographie”, Ed. Rouen 1716. Elémens de Géométrie”, Ed. Paris 1814. “Het Groote Woordenboeck, vervattende den Schat der Nederlantsche Taele”. Ed. Pieter van Waesberge, Rotterdam 1643 (slechte staat). “Lettres Spirituelles sur les Mystères”, Ed. Nantes, 1700.

Four old books, bound in leather and parchment. "Abregé de Géographie", Ed. Rouen 1716. "Elémens de Géométrie", Ed. Paris 1814. "Het Groote Woordenboeck, containing the Treasure of the Dutch Language". Ed. Pieter van Waesberge, Rotterdam 1643 (poor condition). "Lettres Spirituelles sur les Mystères", Ed. Nantes, 1700.
SKU: 1712240369.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #369
Estimate: € 40 / 50

  • #364
    François Etienne Musin

    “Zeelui met sloep.” Potloodschets op papier. Gesigneerd.

    "Sailors with rowboat." Pencil sketch on paper. Signed.
    Dim. 15,5 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #54

    “Zeilbootjes op open water”, een schilderij, olieverf op board en vergulde kader. Onleesbaar gesigneerd.

    "Sailboats on open water," a painting, oil on board with a gilded frame. Signed illegibly.
    Dim. 46 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #366

    Een rood Chinees handgeknoopt tapijt.

    A red Chinese hand-knotted carpet.
    Dim. 170c105 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #133

    A pair of gilt bronze candlesticks, supported by multicolored porcelain parrots.
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #543

    Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.

    A set of 2 old white painted concrete garden urns.
    Dim. h 35 x Ø 43 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #339

    Een lot steengoed bestaande uit een waterkan en een pre-Columbiaanse stijl zadelkan.

    A lot of stoneware consisting of a water jug and a pre-Columbian style saddle flask.
    Dim. h 21, Ø 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #429
    Sylvain Lambré
    Period: 1889-1958

    "Sailboat on the river". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Dim. 72 x 81 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #578
    Maria Innocentia Hummel

    Een lot van 14 porseleinen Goebel beeldjes voor de kerstsl. Onderaan gemerkt.

    A lot of 14 porcelain Goebel figurines for the Christmas season. Marked on the bottom.
    Dim. 16 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #197

    Een paar marmeren obelisken. Grijs en beige gekleurd.

    A round butler's mirror.
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 320 / 340
  • #428

    Een paar meerkleurig Chinees porseleinen Fo-honden. Bijgevoegd een Chinees porseleinen Fenix beeldje.

    A pair of multicolored Chinese porcelain Foo dogs. Also included is a Chinese porcelain Phoenix figurine.
    Dim. 21 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #690
    Roskopf

    Een lot van 2 verzilverde zakhorloges, Roskopf patent, beide met horlogeketting.

    A lot of 2 silver-plated pocket watches, Roskopf patent, both with watch chain.
    Dim. Ø 5.3 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #148

    Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.

    An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 600 / 800

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00