#602Tay, ItaliaEen vintage porseleinen beeld van een flamingo’s. Onderaan gesigneerd; “Tay, Made in Italy” en met label gemerkt.
#2198 gesculpteerde precolumbiaanse hoofdjes.
8 small sculpted Precolumbian heads.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#39Jan Keustermanns“Christus op de koude steen”, een lithografie, gesigneerd J. Keustermanns en gedateerd 1966, tekst in spiegelbeeld, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 36/150.
"Christ on the cold stone", a lithograph, signed J. Keustermanns and dated 1966, text in mirror image, signed and numbered 36/150 outside the plate.No longer availableDim. 39.5 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#338Een oude geel koperen tafellamp met 3 lichtpunten.
An old yellow copper table lamp with 3 light points.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 30 / 50 -
#580Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 2,86 gEstimate: € 500 / 600 -
#386Mori YomoudEen Pakistaans tapijt van wol.
A woolen carpet.No longer availableDim. 159x256 cmEstimate: € 50 / 80 -
#456Een mechanisch geweven tapijt met geometrisch patroon.
#92Jozef (Jef) Gastmans“Geabstraheerd gelaat”. Een schilderij, olieverf op paneel, bovenaan gesigneerd “Antoon 2002”.
"Abstracted face". A painting, oil on panel, signed at the top "Antoon 2002".No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180