#445Een moderne witgouden ring van bewogen vorm.
A modern white gold ring of flowing form.No longer availableDim. 8,83 g brutEstimate: € 400 / 500 -
#203Een paar kristallen girandoles met pendeloques/
#51Fred Bellefroid“De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.
"The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.No longer availableDim. H. 13 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#279“IJzerbrug, Diksmuide”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Ijzerbrug, Diksmuide." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 55 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#106Een ovalen glazen design salontafel met 2 hoekvormige poten
#569Een retro staande lamp op houten statief gemonteerd.
#441Een lot van 14 diverse etnische stukken textiel uit o.a. Nepal, Tibet, India, Kazachstan, etc. Bestaande uit zadeldoeken, tapijtjes, sjaals, wanddecoratie en een gordel.
A lot of 14 diverse ethnic textiles from various origins including Nepal, Tibet, India, Kazakhstan, etc. Consisting of saddle cloths, rugs, scarves, wall decorations, and belts.No longer availableEstimate: € 150 / 250