#284Een set van 2 keramische diepe schalen met floraal motief.
A set of 2 ceramic deep bowls with floral motif. -
#126‘Zeilboot’, een vintage foto in kader.
'Sailing boat', a vintage photo in frame. -
#155Louis TuerinckxEen 19e eeuwse litho naar het werk van Charles Verlat.
A 19th-century lithograph after the work of Charles Verlat. -
A lot of frames consisting of three paintings and three watercolors. -
#114SchmidEen schouwklokje in een groep in biscuit, het klokje is gemerkt Schmid, jewelled, de porseleinen wijzerplaat is beschadigd.
#7Een grote Nanking vaas met een decor van krijgers.
A large Nanking vase with a decoration of warriors. -
'Geishas', a pair of drawings in Chinese ink. Drawn by T. Schaekels in '69 and '71.